Myrla

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: melanie500, Módosítva: 2013. november 4.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Sejt-regeneráló krém a bőr éjszakai megújulásáért. Q10 tartalma a bőr természetes sejtmegújulását támogatja. Különleges nano Q10 formulája a bőr mélyebb rétegeibe juttatja a Q10 hatóanyagot értékes növényi olajcseppekben Természetes összetevőinek köszönhetően hatékonyan veszi fel a harcot az öregedés első jelei ellen.

Hidratálás, regenerálás: A Shea vaj kiválóan szívódik fel a bőrben, hosszantartó hidratáló hatást fejt ki. A ráncokat kisimítja, serkenti a bőr öngyógyító képességét, csökkenti a bőrirritációkat. A Szőlőmagolaj kitűnő hidratáló tulajdonságának köszönhetően táplál és regenerál.

Kinek: Aki szeretné meghosszabbítani bőrének fiatalságát, illetve a bőröregedés első jeleivel kívánja felvenni a harcot az éjszakai szépségápolás részeként. Minden bőrtípusra.

kissbarbara1990

2013. december 15.

Az egyik szerencsés tesztelő vagyok,aki a FB-on nyert.11.15-én meg is hozta a postás bácsi a csomagot.
11.16-án kezdtem el használni az Azonnali Ragyogás Gélt,a Special Care Szemkörnyékápolót és a Hydrafill Anti-Aging Éjszakai krémet.
Reggel:Garnier Essentials Szőlős Arclemosó Gél+Azonnali Ragyogás Gél Szemkörnyékre+Hydrafill Anti-Aging Éjszakai Krém az arc többi részére.
Este:Ua. csak az Azonnali Ragyogás Gél helyett a Special Care Szemkörnyékápoló.
A csomagolás nagyon esztétikus és modern kialakítású,de annál inkább praktikátlan,egyrészt nem látom mennyi van még benne,másrészt lehetetlen lesz az utolsó cseppeket is elhasználni.Mindhárom terméknek ugyanolyan illata van, ami számomra nem kellemes,de azért zavarni se zavar,gyógyszertár/kórház szagra emlékeztet.A gél értelemszerűen gél állagú,teljesen átlátszó, a másik kettő enyhén sárga színű és egyik sem testes vagy nehéz krém.A Ragyogás Gélből és a Special Care Szemkörnyékápolóból elég alkalmanként 1 pumpányi a 2 szemkörnyékre.Az éjszakai arckrémből 3-4 pumpányi kell az arcra és a nyakra.Mindegyik könnyen eloszlatható és gyorsan felszívódnak,egyik sem hagy maga után ragacsos érzetet. Sminkelni szinte azonnal lehet rájuk,nem morzsálódik rajtuk az alapozó.Már az első reggel kellemesen hidratáltak voltak a kritikus száraz részek az arcomon.
11.26.:Reggel tükörbe nézve majdnem elájultam:( A felső szemhéjaim bevörösödtek és apró hólyagok jelentek meg.A bal szemem alatt is közvetlenül a pillasornál volt egy hólyagocska.Az arcom többi részén és a nyakamon semmi irritáció nem volt.Felmerült bennem,hogy a szemkörnyékápolókat azonnali hatállyal kukába dobom.Eddig soha,de soha nem okozott irritációt egy krém se amit használtam!Kellemetlen,ronda és ijesztő ez az egész.Szavatossági idő és tájékoztatás a felbontástól számított időkeret sehol sincs feltüntetve egyik terméken se,se a dobozokon.A szemkörnyékápolók mentek a süllyesztőbe,a fésülködőasztalom legmélyebb részére,Hydrafill éjszakai krémet továbbra is boldogan használtam.
12.04.:Egy bő hétig nem mertem sminkelni a szemeimet,Bepanthennel kenegettem őket és végre teljesen elmúltak a hólyagok és a vörösség. Az éjszakai krém továbbra is szuperál, nagyon megszerettem.
12.08.:Nem hagyott nyugodni a gondolat, hogy mi okozta a problémát ezért bevállaltam,hogy felülre a Special Care,alulra a Ragyogás Gél. Reméltem,hogy nem lesz probléma...
12.13.:A felső szemhéjaim ismételten irritáltak lettek:( A Special Care szemkörnyékápolót nem nekem alkották meg ezek szerint.Nagyon fáj érte a szívem,mert eleinte nagyon jól működött.A Ragyogás gél nem okozott problémát,hozta azt a hatást amit a legelején:Hidratál és a puffadást csökkenti.A Special Care anyukámnál landolt,mondtam neki,hogy ha bármi irritációt észlel azonnal vágja be a kukába!
12.15.: Az éjszakai krém maga a csoda számomra!Kellően hidratált a bőröm tőle,az elmélyülőben lévő barázdáimat kisimította valamennyire,a bőrszínem már nem annyira fakó,alapozó nélkül vállalhatóbban nézek ki!Pattanásokat nem okozott 1 hónap folyamatos használat alatt,egyszerűen imádom!Valószínűnek tartom, hogy meg fogom vásárolni!A Ragyogás géllel is nagyon elégedett vagyok,bár kicsit hanyagoltam a kis bibi miatt,de bebizonyosodott hogy nem ő volt a hibás. Gyorsan és látványosan csökkenti a szem körüli puffadást, hidratál és egységesít!
A Special Care szemkörnyékápoló hatalmas csalódás,sokkoló reakciót váltott ki.Ha megvásároltam volna és nem nyertem volna akkor tuti reklamáltam volna,mert valljuk be hogy nem olcsó termékről van szó.Anyukám nem panaszkodott rá eddig,de ahogy ismerem biztos nem használja rendszeresen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 15.

Este:Ua. csak az Azonnali Ragyogás Gél helyett a Special Care Szemkörnyékápoló.

black_cico

2013. november 24.

ugyanazokat tudom elmondani ennél is, mint a nappali krémjénél, minden tekintetben kiváló minőség, azonnali hatással, amely folyamatos használat mellett tartósan meg is marad :)
reggelre csodás lesz a bőr, a zsíros, törődött arc helyett kisimult, kitelt és friss arc köszön vissza a tükörből :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 24.

esztikriszti

2013. november 20.

Bársonyos állagú, a bőrön kellemes tapintású, gyorsan felszívódik, egészen kicsi mennyiség is elegendő a teljes arcfelület bekenéséhez. Enyhe fényes hatását gyorsan elveszíti, nyugtatja a bőrt. Az éjszakai alvás után a bőr láthatóan simább és pihentebb. Pozitívum hogy nem illatosított, textílián nyomot nem hagy. Összességében egy kiváló minőségű krémmel találkoztam, nagyon elégedett vagyok:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 20.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Ubiquinone, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Propanediol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Steareth-20 ti I eu 2 1

Bőrjavító (skin conditioning) anyag.