Myrla

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: melanie500, Módosítva: 2013. november 4.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Sejt-energizáló krém, mely védi és ragyogóvá teszi a bőrt. Q10 tartalma a bőr természetes sejtmegújulását támogatja. Különleges nano Q10 formulája a bőr mélyebb rétegeibe juttatja a Q10 hatóanyagot értékes növényi olajcseppekben. Természetes összetevőinek köszönhetően hatékonyan veszi fel a harcot az öregedés első jelei ellen.

Hidratálás: A Szőlőmag olaj hatékonyan és tartósan hidratálja a bőrt. Az Oryza Sativa kivonat regeneráló és nedvesség-pótló hatású, visszaállítja a bőr rugalmasságát.

Kinek: Aki szeretné meghosszabbítani bőrének fiatalságát, illetve a bőröregedés első jeleivel kívánja felvenni a harcot.

zsizska

2014. június 27.

Nagyon szuper termék. Miután hazahoztam, gyors arctisztítás után felkentem (mert persze muszáj volt azonnal kipróbálni). Tettem-vettem és pár perc múlva a tükörbe nézve ledöbbentem. A bőröm nagyon szép, ragygó lett, a tapintása baba-popsi. Nem ragacsos, hamar beszívódik.
A csomagolása nagyon praktikus, nem kell kupakokkal bajlódni. Igaz, hogy nem látszik hogy mennyi van benne így, de gondolom, mint más hasonló kiszerelésű terméknél fontos a légmentes csomagolás és hogy a fénytől védjék.
Ami miatt még plusz pont jár, hogy magyar termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 27.

Ami miatt még plusz pont jár, hogy magyar termék.

black_cico

2013. november 24.

csúcs szuper!! bár az ára elég borsos, azért vannak ennél drágábbak is, amik nem biztos, h ilyen látványos eredményt hoznak, ráadásul erre nem kell heteket várni, v elhasználni hozzá több flakonnal, hanem az eredmény mondhatni azonnali és a többszöri használattal egyre tartósabb is :)
először is az összes Myrla termék flakonja ugyanazon az alapelven működik, ami egy ötletes és exklúzív megoldásnak tűnik, azonban nálam okozott már fennakadást, de szerencsére most már megoldódott.
az egész imázs letisztult és minőségi.. a krém maga tömör, kenőcs beütésű, enyhén sárgás színű, az illata enyhe, de jellegzetes (szerintem egyénje válogatja kinek, h jön be), a pumpa gombostűfejnyi adagot hoz fel, így én kb 4-5x nyomok, h elég legyen mindenhova.. szépen bemasszírozom és pikk-pakk már be is szívódott, az arcomnak pedig selyem tapintása lett v inkább bársony? :)
rendelkezik egy olyan tulajdonsággal, h órákon keresztül enyhén hűsíti a bőrt, így végig úgy érzed, mintha friss lenne a bőröd, mintha most mostál volna arcot, v most sminkeltél volna, ez nálam hatalmas plusz dolog, mert az én zsíros bőröm csillogását maximálisan kordában tartja, ki gondolná, h egy ránctalanító krém kenterbe veri az összes mattító krémet, és nekem megfelelően hidratál is, bár száraz bőrűeknek így nem ajánlom.. én mindenképpen azt mondom, h ez egy normál-vegyes-zsíros kategóriának való krém.
nem vagyok ráncos, így erről nem tudok mit mondani, de a fáradtság tüneteit azonnal megszünteti, simítja a bőrt, az egyenetlenségeket, a színkülönbségeket egységesíti :) ha egy nap egyszer felkened napközben, akkor utána lefekvésig le van a gond az arcápolással.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 24.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Ubiquinone, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Peptidek: Trifluoroacetyl Tripeptide-2
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

A rizskorpa kivonata. Bőrnyugtató és antioxidáns hatású összetevő.

Bőrjavító (skin conditioning) anyag.