Myrla

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gabip, Módosítva: 2013. szeptember 18.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Gyorsan ható sejtmegújító gél. Komplex megoldás a kimerült bőr számára, mely pillanatok alatt eltünteti a fáradtság jeleit és hatékony védelmet nyújt az ún. photo-aging hatás ellen (napfény, UV károsodás okozta bőröregedés). Percek alatt hidratálja, feszesíti és ragyogóbbá teszi a bőrt, így kipihentté varázsolja a tekintetet. Speciális peptid hatóanyagjának köszönhetően a gél egységesíti a bőr tónusát és halványítja a pigment foltokat.

30 éves kor felett, minden bőrtípusra ajánljuk.

Használata: Használja a nap bármely szakaszában az arctisztítást követően. A gélt körkörös mozdulatokkal vigye fel a bőrre, kicsit paskolja, ne masszírozza! Sminkelés előtt várja meg a gél teljes felszívódását.

pajkos

2013. július 9.

Nagyon jó krém, csak ajánlani tudom, én és anyukám is használjuk, bár nála látványosabb a hatás, de mindenképp rövid időn belül érzékelhető! Illatmentes, nem hagy zsíros hatást a kombinált bőrön sem. Nagyon jól összehúzza a pórusokat, eltünteti a foltokat és a ráncokat is nagy mértékben csökkenti! Az összetevők miatt nálam mínusz 1 pont!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 9.

wishes

2013. június 10.

Az extra érzékeny bőrömet nem bántotta, nem irritálta semmilyen formában.
Ügyelni kell nagyon az adagolására, mert pl. az én arcomra 2 pumpálásnyi pont optimális, de 3-4-től már ragad, és nehezen szívódik be. A helyesen eltalált mennyiséget viszont hamar, mindenféle kellemetlen hátrahagyott réteg nélkül beszippantja a bőröm.
Szép, egyenletes színű lesz tőle a bőr, bár nem "expressz" mint ahogy a neve sugallja, hanem csak pár használat után.
A hidratáló hatása az én száraz, vízhiányos bőrömön gyengécske, emiatt levonok egy pontot, mert többet vártam volna tőle ezen a téren.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 10.

Az extra érzékeny bőrömet nem bántotta, nem irritálta semmilyen formában.

yucka

2013. május 31.

Nekem nagyon bevált. Problémás a bőröm, pattanásokra hajlamos, pigmentfoltos, ráadásul érzékeny. Néhány használat után halványította a foltjaimat, és a bőröm egységesebb színű lett. Nem irritál, szerencsére illatmentes, ez nálam külön jó pont. Hamar beszívódik, nagyon jó állaga van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 31.

Hidratálók: Propanediol, Glycerin, Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate, Methyl Gluceth-20
Peptidek: Tetrapeptide-30, Trifluoroacetyl Tripeptide-2

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A dextrán egy poliszaharid, aminek vízmegkötő tulajdonsága van a kozmetikumokban használva. A hivatalos CosIng besorolás szerint sűrűségszabályozó és kötőanyag.