N.A.E.

Ár:   3699 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   DM, Rossmann   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bendi13, Módosítva: 2020. április 2.

Lelőhely:   DM, Rossmann
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Tengerparti sóvirággal, bio aloe vera kivonattal és hialuronsavval segít csökkenteni a ráncokat, megtartja az arcbőr rugalmasságát és regenerál. Az egész éjszaka folyamán fejti ki hatását, hatékonyan táplálja az arcbőrt a kellemes reggeli bőrérzetért, mely friss és ragyogó lesz.

Vegán

Catka

2022. március 13.

Nekem nyárra nagyon bevált és ez igaz a legtöbb krémre, amit a márkán belül eddig kipróbáltam. Könnyű és elég jól hidratál, nem zsírosít, az illata is kellemes. A bőröm teljesen normál, nem problémás, viszont némely összetevő allergiát válthat ki nálam. Ennél a krémnél nem volt gond, később még újravevős lehet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. március 13.

Serephina

2021. október 14.

Egész jó kis éjszakai krém, aggódtam a parfümtartalma miatt, de szerencsére nagyon diszkrét, kedves, nem tolakodó az illata és nem csapta ki a bőröm. Az állaga is tetszik.
Melegebb időben reggelre zsírban úszott tőle az arcom és így nem tudtam használni, bántam hogy közel 4000 forintot kiadtam érte. Most viszont a hidegebb időben jól esik estére a bőrőmre. A neve viszont becsapós, bizonyított anti-aging hatóanyag nincs benne (pl retinol).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 14.

Josephine

Korcsoport: >54
2021. április 2.

Egy ideje tervezem kipróbálni, most megláttam akciósan, gondoltam, itt a lehetőség. Az állaga és az illata nagyon tetszik, könnyű, jól beszívódik a bőrbe, az illata pedig nagyon finom. Bár nekem picit kevés, de ez nem a krém hibája, pláne ahogy olvasom a többi véleményt: van akinek sok is, - ennyit jelent, hogy milyen a bőrünk... Felturboztam szőlőmag olajjal, így teljesen elégedett vagyok vele. Nem azt mondom, hogy egy csoda, - azt még nem találtam meg... - de nem bántam meg, hogy megvettem!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2021. április 2.

amagyari

2020. október 1.

Zsírós bőröm van, elvileg ez a krém minden bőrtípusra jó és sok embernél láttam, ezért én is megvettem. Minden reggel úgy ébredtem, mint aki napraforgó olajjal kente be magát (előtte a The Body Shop egy termékét használtam és soha nem volt ilyen). Sajnos nekem egyáltalán nem jött be a termék és zsíros bőrüeknek nem tudom ajánlani :(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. október 1.

Agnes91P

2020. szeptember 9.

Nagyon kellemes kis krém. Régóta nem használtam külön éjszakai krémet, a márkával pedig viszonylag régóta szemezek, így próba szerencse alapon megvettem. Első egy-két alkalommal úgy gondoltam, hogy a hidratálása nekem gyenge lesz, azonban hosszabb távon észrevettem, hogy reggelente puhább, rugalmasabb, valahogy "feltöltöttebb) bőrrel ébredek, szóval valószínűleg dolgoznak a hatóanyagai. Azt még meglátom, hogy télre elég lesz-e, de megelőlegezem neki az öt csillagot. Az illata kellemes, nem tolakodó, viszont megnyugtató, segít a lefekvésre hangolódni. Olyan bekuckózós érzés használni :) Az anti aging részéről annyira nem tudok nyilatkozni, megelőzésre vettem, így közeledve a 29-hez :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 9.

Leona11

2020. április 9.

Esti krémnek kivaló! Akciósan vettem, nem teszi zsírossá a bort, konnyű krém... reggel pihe puha lesz az ember arca ...:)) nekem nem okozott csalódást, de kozel 4000 ftot nem adtam volna erte..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. április 9.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Glycerin, Hydrolyzed Hyaluronic Acid

Gliceridek és behensav keveréke. Bőrpuhító (emollient) és emulgáló szer.

Ecocert által is jóváhagyott természetesnek számító összetevő, aminek hivatalos funkciója emulgeálószer. Ezen túlmenően az összetevő képes a formulában lévő tartósítószerek hatását erősíteni.  (forrás)

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.