N.A.E.

Ár:   3699 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   DM, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bendi13, Módosítva: 2020. április 8.

Lelőhely:   DM, Rossmann
Kategória:   Testápolás

Univerzális krém, alkalmazható bármely kiszáradt területen: arcon, testen vagy akár hajon is.

GoldenJasmine

2021. április 29.

Régóta szemeztem vele, aztán egyszer végülis megvettem - ezt nem is bántam meg. Jók az összetevői, kellemes az illata, és arcra is bátran merem használni, illetve ajánlani is. Ezt még biztosan újraveszem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 29.

Beamano

2020. december 30.

Fantasztikus krém- könnyű és gyorsan beszívódik. Mindenki használja a családban- kézre, arcra, testre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 30.

szanii

2020. október 18.

Eletem testapoloja! Igaz én ezt egy külföldi nyeremenyjatekon nyertem, de nagyon meggyőzött. Szuper illata van. Hajra, arcra nem használnám, de testapolonak tökéletes. Szuper jó az állaga, ilyen joghurt szeru, finom de nem tolakodó az illata. Nagyon kellemes használni és hamar beszivodik!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 18.

Bsbogi

2020. június 26.

A legjobb testápoló amit valaha használtam. Nekem nagyon tetszik az illata, az állaga picit sűrűbb mint a The Body Shop testjoghurtjának viszont számomra az a bőr érzete utána sokkal jobb, gyorsan beszívódik és nagyon puha lesz tőle a bőr. Nem extrémen száraz a bőröm, lehet hogy azt nem hidratálja eléggé, de a normál/száraz bőrön nagyon nagyon jól működik. Rá van írva, hogy hajra és arcra is használható, mindkettőt próbáltam és ott is remekül teljesített, a hajam fényes volt, nem ragadt, persze vigyázni kell, hogy mennyit ken fel az ember. Soha nem akartam még újravenni egyetlen egy testápolót sem, ez most megváltozott.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 26.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice

Gliceridek és behensav keveréke. Bőrpuhító (emollient) és emulgáló szer.

Ecocert által is jóváhagyott természetesnek számító összetevő, aminek hivatalos funkciója emulgeálószer. Ezen túlmenően az összetevő képes a formulában lévő tartósítószerek hatását erősíteni.  (forrás)

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.