N.A.E.

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   DM, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csengusz14, Módosítva: 2020. április 6.

Lelőhely:   DM, Rossmann
Kategória:   Dezodorok

Illatsemleges, bőrkímélő golyós dezodor bio narancsvirág kivonattal. A dezodor küzd a testszag ellen anélkül, hogy fehér foltot hagyna a ruhán. Érzékeny és frissen borotvált bőrön is alkalmazható.

Ár: 1100 , Eladó: Aerdna
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Halásztelek, fizetés: foxpost+900ft

Burberryfan

2021. február 24.

Csatlakozom az előttem szolókhoz! Mivel extra érzékeny,száraz bőröm van,így az összetevők láttán jónak ígérkezett,és megvettem! Hát egy forintot sem ér! Semmilyen védelmet nem nyújt,és nagyon drága is,de legalább nem ütött ki!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 24.

izabella73

2020. október 20.

Ennyi pénzért azért többet vártam.A két csillagot csak a szép összetevői miatt kapja, egyébként semmi hatása sincsen,vagy legalabb is minimális.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. október 20.

Sziporka88

2020. augusztus 3.

Olyan szomorúvá tett, hogy csalódnom kellett ebben a termékben.
Próbálok mindent kiváltani vegán opcióval, így a dezodoromat is. Sajnos azt leszámítva, hogy nagyon kellemes az illata, és nem irritál, nem tudok jót mondani.
Egyáltalán nem vagyok "izzadós típus" még 40 fokban sem, de ez a termék semmilyen védelmet nem nyújt. Emellett az ára sem pénztárca barát. Nem tudom ajánlani, keresnem kell tovább. :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 3.

Olyan szomorúvá tett, hogy csalódnom kellett ebben a termékben.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.