N.A.E.

Ár:   2599 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   DM, Rossmann   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bendi13, Módosítva: 2020. április 2.

Lelőhely:   DM, Rossmann
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Hidratáló nappali arckrém bio szőlőmaggal és napraforgóolajjal hidratáltságot nyújt és segít megtartani a bőr rugalmasságát. Az arcbőr kinézete napról napra feltöltötté válik, a fáradtság jelei enyhülnek. A selymes, szatén-puha textúrájú krém beolvad az arcbőrbe.

Vegán

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

mmaryann

2022. június 14.

Örülök, hogy nem olvastam el vásárlás előtt a véleményeket. Számomra egy csoda ez a krém. Vízhiányos, érettebb bőröm csak úgy szippantja be ezt a krémet, mely gyorsan beszívódik, és ahogy ígéri ténylegesen feltölti a bőrömet. Csoda puha lesz utána, napközben nem kifejezetten fénylik. Én ritkán írok ilyet, de biztosan újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. június 14.

DrSilly

2021. november 9.

Abszolút szuper meglepetés volt ez a krém, imádom! Egy időben iszonyúan száraz volt az arcom télen, húzódott, és semmi használhatót nem találtam rá, kínomban kb minden héten vettem valami random drogériában kétségbeesve valami nagyon bionak és hidratálónak tűnő krémet, és az 5-6-ból ez volt az, ami abszolút bevált, reggel egyszer elég volt felkenni (1 toner + 2 szérum fölé mondjuk), és mégse jött a szörnyű délutáni bőrhúzódás. Nyárra melegebb napokon kicsit túl masszív, az olajos összetétel és az izzadás nem jó barátok, de szeptembertől májusig hű társam, gond nélkül tudok rá sminkelni is. Lehet, hogy érzékeny, atópiás bőrre hivatalosan nem kéne jó legyen, de nekem nagyon bevált.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 9.

Faustine

2021. október 6.

Nagyon szeretem. Nagyon száraz bőröm van, nehezen találok rá megfelelő arckrémet, de ez teli találat! Hidratálja és puhává teszi a bőrömet, csak ajánlani tudom!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 6.

Agnes91P

2021. szeptember 14.

Arcra nem jött be (most egy hisztis korszakát éli a bőröm és kb az a legjobb neki, ha nem kenek rá semmit), apró kis piros kipattogásokat okozott. Viszont kézkrémnek elhasználom, mert jól hidratál és a mandulás/marcipános illata is tetszik. Három csillag, mert az eredeti funkcióját azért jobb lenne, ha betöltené.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 14.

Sandragon007

2021. április 30.

Drogériás, kicsi termékminta, az amit kipróbáltam. Nekem az illata nagyon tetszett (talán mert a marcipánt is szeretem? ), viszont ennyi. Egy enyhe zsíros réteg marad miután könnyedén felkentem, én kifejezetten utálom ezt az érzést, enyhén fényes is. Bár az tény, hogy a bőröm puha volt utánna, nem feszült, de egy fél óra után le kellett mosnom, mert annyira zavart. Sajnos nekem a kukában végezte a minta is, így további véleményt nem tudok mondani róla.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 30.

fblnk

2021. január 30.

Őszintén szólva semmi extra. Nekem az illata elsőre túl édeskés volt, de miután sikerült megszokni, már nem zavart annyira. Hatását tekintve hidratál, nem okozott nálam pattanásokat, de igazából ennyi, tényleg semmi extra. Nem hiszem, hogy újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 30.

Qwerty

2021. január 17.

Nem a legrosszabb, de nem is jó. Kicsit folyós, könnyűnek tűnik. Ebben a hidegben pont jó, de melegebb időben már nem bírnám elviselni a fejemen. Szilikont egy ideje semmilyen arckrémben nem tűrök meg, viszont ez a krém jó alternatívája, ha valaki azt a hatást szereti. Rajtam pont úgy viselkedik. Beszívódik, nem ragad, puhává teszi a bőrt, ugyanakkor hagy egy láthatatlan réteget. Este bekenem a fejem, másnap reggel lemosok egy réteg nyálkás valamit. Nem hiszem, hogy ez így egészséges lenne. Az illata ennek is sok, de legalább a tűrhető fajtából. Ahogy kinéz, előbb fog rám romlani, mint hogy elfogyjon.
Az összetevőlistát elnézve annyira nem kár érte, én voltam a hülye, hogy megvettem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. január 17.

ALettah

2020. december 8.

Én is mintacsomag formájában jutottam hozzá, egy hétig használtam nappali krémnek. Első sorban szeretném kiemelni, hogy végre egy natúrlpzmetikum, amelyiknek nem az az idegesítő citromfüves szaga van, amitől falnak megyek. Ez kellemesen mandulás-marcipános. Itt már majdnem megnyert magának. Valóban könnyen szívódik, kellemes, friss, de nem ragacsos érzetet hagy maga után. Én mág hidratáló szérumot is használok reggel, ezzel együtt optimális hidratálást biztosított. Meg vagyok elégedve a mostani arckrémemmel, úgyhogy nem cserélem le a NAE-re, de kellemes élmény volt, szerintem hozza az ígért színvonalat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 8.

lilaszilva

2020. november 25.

A kis mintám 3 használatra volt elég, így hosszú távú hatásokról nem tudok nyilatkozni, de az első benyomásom felemás evvel a hidratálóval. Az állaga hiába folyós-selymes, elég tartalmas krém! Szeles, zord hideg ősszel használtam és azt kell mondjam, jól hidratál. Ami zavar az az illata. Borzasztó erős és inkább mandula mint szőlő. Kell pár perc mire beszívja a bőr viszont nem csillog az arcom utána (nagy siker) :) de tényleg csíp egy picit...Nem is tudom, hányadán állok vele. Megvenni biztosan nem fogom, de nem rossz termék.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 25.

Saretin

2020. október 8.

Mintám van belőle, 3 napja használom. Nedves bőrre teszek egy keveset. Tetszik az illata, engem egy bogyófajtára emlékeztet, gyorsan beszívódik és nekem nem hagy ragacsos érzést. Egyenlőre tetszik. Könnyedebb állaga van mint a Natics Revital krémemnek szerencsére.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 8.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice

Gliceridek és behensav keveréke. Bőrpuhító (emollient) és emulgáló szer.

Ecocert által is jóváhagyott természetesnek számító összetevő, aminek hivatalos funkciója emulgeálószer. Ezen túlmenően az összetevő képes a formulában lévő tartósítószerek hatását erősíteni.  (forrás)

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.