N.A.E.

Ár:   2599 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   DM, Rossmann   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bendi13, Módosítva: 2020. április 2.

Lelőhely:   DM, Rossmann
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Hidratáló nappali arckrém bio szőlőmaggal és napraforgóolajjal hidratáltságot nyújt és segít megtartani a bőr rugalmasságát. Az arcbőr kinézete napról napra feltöltötté válik, a fáradtság jelei enyhülnek. A selymes, szatén-puha textúrájú krém beolvad az arcbőrbe.

Vegán

Sandragon007

2021. április 30.

Drogériás, kicsi termékminta, az amit kipróbáltam. Nekem az illata nagyon tetszett (talán mert a marcipánt is szeretem? ), viszont ennyi. Egy enyhe zsíros réteg marad miután könnyedén felkentem, én kifejezetten utálom ezt az érzést, enyhén fényes is. Bár az tény, hogy a bőröm puha volt utánna, nem feszült, de egy fél óra után le kellett mosnom, mert annyira zavart. Sajnos nekem a kukában végezte a minta is, így további véleményt nem tudok mondani róla.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 30.

fblnk

2021. január 30.

Őszintén szólva semmi extra. Nekem az illata elsőre túl édeskés volt, de miután sikerült megszokni, már nem zavart annyira. Hatását tekintve hidratál, nem okozott nálam pattanásokat, de igazából ennyi, tényleg semmi extra. Nem hiszem, hogy újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 30.

Qwerty

2021. január 17.

Nem a legrosszabb, de nem is jó. Kicsit folyós, könnyűnek tűnik. Ebben a hidegben pont jó, de melegebb időben már nem bírnám elviselni a fejemen. Szilikont egy ideje semmilyen arckrémben nem tűrök meg, viszont ez a krém jó alternatívája, ha valaki azt a hatást szereti. Rajtam pont úgy viselkedik. Beszívódik, nem ragad, puhává teszi a bőrt, ugyanakkor hagy egy láthatatlan réteget. Este bekenem a fejem, másnap reggel lemosok egy réteg nyálkás valamit. Nem hiszem, hogy ez így egészséges lenne. Az illata ennek is sok, de legalább a tűrhető fajtából. Ahogy kinéz, előbb fog rám romlani, mint hogy elfogyjon.
Az összetevőlistát elnézve annyira nem kár érte, én voltam a hülye, hogy megvettem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. január 17.

ALettah

2020. december 8.

Én is mintacsomag formájában jutottam hozzá, egy hétig használtam nappali krémnek. Első sorban szeretném kiemelni, hogy végre egy natúrlpzmetikum, amelyiknek nem az az idegesítő citromfüves szaga van, amitől falnak megyek. Ez kellemesen mandulás-marcipános. Itt már majdnem megnyert magának. Valóban könnyen szívódik, kellemes, friss, de nem ragacsos érzetet hagy maga után. Én mág hidratáló szérumot is használok reggel, ezzel együtt optimális hidratálást biztosított. Meg vagyok elégedve a mostani arckrémemmel, úgyhogy nem cserélem le a NAE-re, de kellemes élmény volt, szerintem hozza az ígért színvonalat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 8.

lilaszilva

2020. november 25.

A kis mintám 3 használatra volt elég, így hosszú távú hatásokról nem tudok nyilatkozni, de az első benyomásom felemás evvel a hidratálóval. Az állaga hiába folyós-selymes, elég tartalmas krém! Szeles, zord hideg ősszel használtam és azt kell mondjam, jól hidratál. Ami zavar az az illata. Borzasztó erős és inkább mandula mint szőlő. Kell pár perc mire beszívja a bőr viszont nem csillog az arcom utána (nagy siker) :) de tényleg csíp egy picit...Nem is tudom, hányadán állok vele. Megvenni biztosan nem fogom, de nem rossz termék.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 25.

Saretin

2020. október 8.

Mintám van belőle, 3 napja használom. Nedves bőrre teszek egy keveset. Tetszik az illata, engem egy bogyófajtára emlékeztet, gyorsan beszívódik és nekem nem hagy ragacsos érzést. Egyenlőre tetszik. Könnyedebb állaga van mint a Natics Revital krémemnek szerencsére.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 8.

ST

2020. szeptember 21.

Én imádom a marcipán illatát, először ezért is vettem meg teszter után. Azon kívül nyáron kb ez az egyetlen krém, amit el tudok viselni, a BB-krémemet is ebből keverem ki ásványi púder hozzáadásával. A harása valóban nem a legbombább, de szérumokkal lehet turbózni. Alapkrémnek szerintem tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 21.

BijouScott

2020. augusztus 28.

Híg, ebben egyet értek. Nem egy nagy durranás, ebben is. Egy percig talán csíp is minimálisan 🤨
Az illata szerintem minimális, enyhén szőlős, de csak addig érződik, míg felkeni az ember. Először puha lesz tőle a bőröm, aztán viszont zsíros érzetűre vált.
Engem nem igazán győzött meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 28.

Engem nem igazán győzött meg.

bongi

2020. augusztus 27.

Nem használ/nem árt típusú krém. ''A selymes, szatén-puha textúrájú krém beolvad az arcbőrbe.''- Inkább egy ragacsos, fényes, zsíros réteg marad a bőrödön, amit aztán lemosol, mert nem szívódik be. Az illata is fura.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 27.

szzh01

2020. augusztus 21.

Könnyű nyári nappali hidratálónak vettem meg - szerencsére akciós áron - mert nem igazán vált be. Az elsőként ígéretesnek tűnő híg állag a bőrön mégis egy kellemetlen, tapadós-ragadós be nem szívódó réteggé válik, ami ugyanakkor - és ez a legfőbb bajom vele - nem hidratál kellően. Irritációt nem okozott, még az érzékeny szemkörnyékemen sem.
Egy ideje már csak éjszakai krémnek használgatom, hogy fogyjon el végre, de még annak sem az igazi.

Ez volt az első próbálkozásom a márkától, egyelőre nem aratott osztatlan sikert. Nemrégiben az öregedésgátló nappali arckrémet kezdtem el használni a márkától, az egyelőre jobbnak tűnik, de még tesztelgetem.
Ezt biztosan nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. augusztus 21.

Ezt biztosan nem veszem újra.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice

Gliceridek és behensav keveréke. Bőrpuhító (emollient) és emulgáló szer.

Ecocert által is jóváhagyott természetesnek számító összetevő, aminek hivatalos funkciója emulgeálószer. Ezen túlmenően az összetevő képes a formulában lévő tartósítószerek hatását erősíteni.  (forrás)

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.