N.A.E.

Ár:   2599 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   DM, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bendi13, Módosítva: 2020. április 2.

Lelőhely:   DM, Rossmann
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Tápláló éjszakai arckrém tengerparti sóvirág kivonattal és bio napraforgóolajjal. Az ideális beszívódás érdekében az arc közepétől kezdd el eldolgozni a krémet nagy, körkörös mozdulatokkal. A selymes, szatén-puha textúrájú krém ápoló réteggel vonja be az arcbőrt.

Ár: 2000 , Eladó: csokiseszter
Állapot: bontatlan, Helyszín: Szeged, fizetés: Fizetés banki átutalással, postával, fox, mpl, stb.

coffeeaddict13

2022. május 23.

Nagyon szépen hidratál és reggelre puha lesz arcom tőle, praktikus a kiszerelése és könnyen kenhető, de azért egy arcpermet segít előtte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 23.

Catka

2022. március 13.

Nekem nyárra nagyon bevált és ez igaz a legtöbb krémre, amit a márkán belül eddig kipróbáltam. Könnyű és elég jól hidratál, nem zsírosít, az illata is kellemes. A bőröm teljesen normál, nem problémás, viszont némely összetevő allergiát válthat ki nálam. Ennél a krémnél nem volt gond, később még újravevős lehet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. március 13.

fabyen

2021. november 7.

Akciósan landolt a kosaramban de megéri a teljes árát is. Most éppen ezt használom a nappali krémjével együtt és sokat javított a bőrömön! Kevés krém elegendő, szépen beissza a bőröm és pihe-puhaság marad utána, reggel is érezhetően. Nem dobja ki reggelre sem a bőröm. Az illata nem erős. Újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 7.

kyttee

2021. november 3.

kb 500 ft-ért jutottam hozzá egy drogériás kiárusításon, de lehetséges, hogy újraveszem teljes áron, a vörös, érzékeny, száraz arcom hihetetlenül puha és sima lett, mióta használom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 3.

Csillagporocska

2021. június 29.

Picit szomorú vagyok hogy már nem lehet kapni, mivel a melegebb időben kifejezetten megszerettem ezt a kis éjszakai krémet. A pergamenszáraz arcbőrömre a hidegebb időben kevés volt, de most tökéletes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 29.

DoDo1991

2021. május 19.

Nagyon zsíros a bőröm a T vonalon, de a szemem körül és az orcáimon néha kiszárad a sok szárító, zsíros arcra való terméktől. Na ez a kis krém ezt szuperül ellensúlyozza. Reggelre az arcom zsíros ugyan, de egy arcmosás után puha és üde. Nagyon szeretem. Biztos kipróbálom a nappali változatot is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 19.

Inana

2021. május 6.

Krémes,lágy,gazdagon hidratáló texturájú krém.
Érzékeny,száraz bőr ápolására kiválóan alkalmas,azonban semmilyen feszesítő,lifting hatása sincs(amit én keresek),így nem veszem újra.Le volt értékelve,egy próbát megért.
Amennyiben elfogyott,áttérek a Konopka feszesítő éjszakai krémjére.
Ez az N.A.E. krém tényleg emlékeztet egy gyermekkori illatra,vagy cukorkára,de én sem jöttem rá,hogy mi lehet az.Érdekes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 6.

Krémes,lágy,gazdagon hidratáló texturájú krém.
Amennyiben elfogyott,áttérek a Konopka feszesítő éjszakai krémjére.

kockasfulu

2021. május 1.

Korrekt krém, a nae-termékek klasszikus alapillatával, kellemes, közepes erősségű. Állagra éjszakai krémekhez viszonyítva könnyedebb, jól beszívódik, szépen hidratál. Nem hagy nagyon zsíros vagy olajos érzést maga után. Nem egy csodaszer, de kombinált bőrön jól működik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 1.

bogiis

2021. március 15.

Csodás az illata, valamire a gyerekkoromból emlékeztet, de nem tudok rájönni, hogy mi az.
Egy könnyed, közepesen zsíros krém, száraz bőrre remek, folyamatos használat mellett hidratáltan tartja.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 15.

makeupqueen1

2020. június 12.

Egyszerűen imádom. A kiszerelese nem tul nagy, de konnyu eloszlatni a termeket igy sokaig eleg. Tokeletesen hidratál, sokaig keresgéltem egy ilyen termek utan

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 12.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice

Gliceridek és behensav keveréke. Bőrpuhító (emollient) és emulgáló szer.

Ecocert által is jóváhagyott természetesnek számító összetevő, aminek hivatalos funkciója emulgeálószer. Ezen túlmenően az összetevő képes a formulában lévő tartósítószerek hatását erősíteni.  (forrás)

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.