N.A.E.

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   DM, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bendi13, Módosítva: 2020. április 6.

Ár:   1999 Ft
Lelőhely:   DM, Rossmann
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Tisztító arcszappan bio damaszkuszi rózsavízzel dúsítva. Az arcszappan gyengéden tisztítja a bőrt, eltávolítja a szennyeződéseket anélkül, hogy szárítana. A gyenge hab által a bőr puhává és selymes érzetűvé válik.

Kejkoo

2021. március 23.

nekem nagyon bejött!! Márcsak azért is, mert kb fél éve vettem de még mindig jelentős mennyiség van, igaz nem mindennap jut eszembe használni:D De ár-érték arányban tökéletes választás!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 23.

Wacskamati

2020. december 20.

Nekem nagyon bevált. Sokkal drágább arclemosóim is vannak, amiket most félre raktam emiatt. Kellemes, jól eső érzés használni. Nem szárít és az illata is finom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. december 20.

zsazsikus

2020. december 3.

Nagyon vegyesek az érzéseim.
Egyrészt én szebbnek látom a arcbőröm, amióta ezt az arctisztitót használom (bár hozzátartozik a történethez, hogy kb 3 hónapja kezdtem el mélyíteni a tudásom arcápolás terén, és eddig az esti arclemosó rutinom konkrétan csak micellás vízből állt, tehát lehet, ezért érzek ekkora változást). Utána mindig hidratálok, tehát nekem nem szárít egyáltalán. Nagyon tetszik a zero waste koncepció, hogy a csomagoláson kívül (ami papír) nem termelek vele szemetet, és szerintem szépen habzik, habzó-krémes állaga lesz és jól lehet vele tisztítani.
Másrészt viszont néhanapján bizonyos helyeken (főleg a szám környéke, az állam, de néha az arcom más pontjain is) rettentő piros az arcom a használat után, az összetevő lista alapján valószínűleg az allergén összetevő a ludas (parfüm). Szerintem nem fogom újravenni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 3.

Nagyon vegyesek az érzéseim.

ildicream

2020. november 17.

Lehetne Nane is... szárít sajnos. Húzódik és érdesre szárítja az arcbőrt. Így nem tudom mi lesz vele, mert a kezem is szárította. Nem hiszem, hogy fürdéshez elhasználjuk. Sajnálom, de ez pénzkidobás volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 17.

Rocks666

2020. július 18.

Szárít és az illata sem jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 18.

Szárít és az illata sem jó.

arnika

2020. május 28.

Szerettem volna szeretni, de sajnos nagyon kiszárította az arcomat, pár használat után lemondtam róla hogy működni fog

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 28.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Sorbitol

Sorbitol h 1 1