Naava

Ár:   3690 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tnori, Módosítva: 2018. augusztus 1.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A természetes és hatékony összetevőkkel gazdagított Aqua Moments Q10 Ránctalanító Éjszakai Arckrém holt-tengeri ásványokkal, vitaminokkal és értékes, tápláló növényi esszenciákkal tölti fel a bőrt. Antioxidánsokban gazdag tengeri algával, bőrharmonizáló jojobaolajjal, tápláló avokádóolajjal, valamint hosszú távú hidratálást nyújtó olívaolajjal kényeztet. Igazi éjszakai wellness-kúra az arc bőrének.

Dorka.

2020. június 27.

Nagy reményekkel vettem meg a patikában, mert jónak tűntek az összetevői. Számomra túl zsíros, pedig nagyon figyelek, hogy keveset kenjek. Talán pattanásom is lett tőle, de nem biztos, hogy ettől. Viszont az meg kell hagyni neki, hogy hidratál és szeretem az illatát. Ha nem mindennap kenem akkor, jó. És szerintem ár-érték arányban is OK, emiatt négy csillagot adok neki, de nem csodszer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 27.

Zsofi321

2020. február 25.

Update 2020. február: A napokban fogyott el. Kedveltem, nem pattogtam ki tőle, szépen hidratált. Nem vásároltam újra, mert kicsit macerának tartom, hogy kb még plusz egy ezrest fizessek postáért, nem igazán tudok bemenni boltba, leemelni a polcról és használni. Nem volt akkora csodaszer, hogy ez megérje nekem. A felénél azt vettem észre,hogy egyre nehezebben lehet kenni, sőt húzni kell a bőröm, ami hát nem tesz jót. Mindig megfelelően visszazártam, így nem tudom mi lehetett a probléma. Ezek miatt és a Propylparaben tartósítószer miatt az eredeti 5 csillagomat levettem 4-re.

A Teszteld le! keretein belül kaptam. Eddig még csak pár alkalommal használtam, de nagyon meg vagyok vele elégedve. Nagyon örülök neki, mert én már feladtam az éjszakai krémeket egy jó ideje. Nem szerettem, hogy túl nehezek és valahogy sohasem szívódtak be rendesen. Ezt felkenés után szinte rögtön beszívja a bőröm és nagyon kellemes puha tapintása lesz utána a bőrömnek. Egyáltalán nem zsíros krém, nem nehéz, viszont jól hidratál. A téli időszakban biztos jó a szárazabb bőrnek. Összességében eddig nagyon pozítivak vele a tapasztalataim meg is kapja az öt csillagot tőlem! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 25.

emb1p3

2020. január 8.

Én is tesztelésre kaptam a krémet, és azt hiszem, az én készülékemben van a hiba, mert több okból sem nyerte el a szívem. Az én vízhiányos, immár szárazba hajló bőrömnek kevés ez a hidratálás (de látom, hogy másoknak meg sok), több körben, fürdés után, elalvás előtt is új rétegeket applikálok magamra, és még így is húzódik a bőröm. Ráncaim nincsenek, de amúgy sem hiszem, hogy a gyógyszertári retinolon kívül azon bármi javítana, nem is várnám el. Az illata a tipikus százforintos kellemetlen gyógyszertári krémillat, ezzel se csinál kedvet, úgyhogy nekem se a valódi ápolást, se a luxuskrémet kenegetős home spa-hangulatot nem adja meg. A magam részéről visszatértem a L'Oreál 60+-os kréméhez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 8.

typical

2020. január 4.

Tesztelésre kaptam a krémet. Egy sűrű, szép összetevőkkel rendelkező éjszakai krém (az INCI retinolt tartalmaz, úgyhogy következő reggel fényvédő szükséges). Ránctalanító hatásáról nem tudok beszámolni, be kell valljam, nem is hiszek igazán benne, számomra a hidratálása lényeges egy esti arckrémnek.
Őszintén, nem vagyok teljesen megelégedve a termékkel. Reggelre szépen be tudja szívni a bőröm, de itteni pár véleménnyel ellenkezőleg én épp azt tapasztaltam, hogy egy zsíros, nehezen eldolgozható krémmel van dolgom. A szemöldökömön teljesen "összeragasztja", lelapítja a szálakat, ami elég kellemetlen, illetve esténként érzem, hogy jó ideig "csücsül" a bőrömön, picit ragacsos, lassan szívódik be. Az én bőröm, főként télen kívánja az erőteljesebb hidratálás, és ebben jól teljesít, szép arcképet ad, de összeségében a negatívumok miatt nem lesz a kedvencem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 4.

Passerotta

2020. január 2.

Én szintén tesztelésre kaptam ezt a krémet. Lehet, nem leszek népszerű az előttem szólóknál, de nekem ez a krém nagyon nem jött be. Pedig próbáltam szeretni, mivel magyar márka, és valóban szép az összetevő listája, de mégsem jött be. Becsületesen használtam minden este kb. négy héten keresztül. Nekem nagyon nehéz állagú, nehezen beszívódó termék. Pedig vízhiányos, hidratálásra "szomjas" bőröm van, mégis ez a krém túl sok. Reggelre úgy ébredtem, hogy még jócskán volt a bőrömön a krémből, nem szívódott be, zsíros hatást keltve. Sajnos, időnként még az is előfordult, hogy belement a szemembe és nagyon-nagyon csípte. Ami viszont pozitívum, hogy valóban egyszerű a csomagolása, és illatmentes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. január 2.

mrsnarrow

2019. december 4.

Sajnos én semmi "extrát" nem tapasztaltam a krémmel kapcsolatban hidratálásra jó éjszakára, de az illata határozottan kellemetlen kicsit olcsó a hatás. Engem sajnos nem győzött meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 4.

MaFa

2019. december 1.

Tesztelésre kaptam a krémet kb 3 hete használom napi rendszerességgel. Érezhetően feszessé teszi a bőrt. Nincs erős illata, bőr irritációt sem tapasztaltam. Nagyon hamar beszívja a bőröm és nem hagy ragacsos érzetet utána. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 1.

Bozizu

2019. november 27.

Tesztelésre kaptam a krémet, és kb. két hete használom. Az illatán kívül, ami nekem túlzottan nagymamis, mindent szeretek benne. A picit sűrűbb állaga ellenére sem zsíros, könnyen beszívódik és reggelre szép, hidratált lesz tőle a bőröm. Őszintén szólva szerintem amúgy sincs rossz állapotban a bőröm, úgyhogy látványos változást nem hozott a bőröm kinézetében, de nem is rontott rajta, pedig érzékeny a bőröm, de ezt bírja. Télen, a hidegben jól esik egy ilyen gazdagabb krémet felkenni, úgyhogy tutira elhasználom, mert tényleg szépen táplálja a bőröm.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 27.

roszy

2019. november 19.

Kb 1 honapja hasznalom a krémet. Eleinte kétkedve mericskeltem a krémet. A csomagolása egyszerű, semmi extra. A krém kibontása után az illata volt ami megfogott. Nagyon enyhe, finom, diszkrét illat. A krém állaga sűrű, de mégis könnyen kenhető és gyorsan beszivodik. Hetente 2x szoktam használni az esti ápolási rutinom lezárásaként. Hagyom hogy éjszaka dolgozzon a krém a bőrömön. Reggelre puha, nem zsíros, bőr fogad. Már az első használat után látványos volt az eredmény, ami több napon keresztül kitart. Az apróbb mimikai ráncok kisimultak. Mindenkinek ajánlom. Nem csak azoknak akik ránctalanító keresnek, hanem azoknak is akik egy gazdag találóbb krémje van szükségük. Télen kortól függetlenül mindenkinek használnia kellene mert csodákat tesz a bőrrel.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 19.

Ketlyn001

Korcsoport: >54
2019. október 13.

Az akción kívül is, de szeretném megosztani a tapasztalataim a NAAVA Q10 nappali és éjszakai krémekkel kapcsolatban.
Már közel egy éve folyamaton használom a NAAVA termékek közül a nappali és éjszakai Q10 ránctalanító krémeket. Érett 50+ érzékeny bőrtípussal rendelkezem. A nappali ránctalanító krém reggel könnyen felvihető és felszívódó, kellemes enyhe illatú. A sminkelést is abszolút könnyen és gyorsan viseli, nem ragad, nem folyik össze.Továbbá egész napra a smink alatt is megmarad a krém hidratáló hatása, sima, rugalmas a marad az arcbőröm érzése.
Az esti arctisztítás után a NAAVA Q10 éjszakai ránctalanító arckrémet használom. Ez is kellemes, enyhe illatú, könnyen felvihető és hamar felszívódó,nem marad zsíros tapintása, így az éjszakai pihenést is segíti. ( többi krémmel ellentétben nem illatfelhőt húzok magam után és nem zsíros maszkban fekszem le).
Továbbra is ezt fogom használni , mivel a kialakulóban lévő felületi (mimikai) ráncaim már teljesen eltűntek valamit a többi kialakulását is meggátolta.
Szívesen ajánlom azoknak a Nőknek, akik már előre gondolnak arra, hogy az arcbőrük 50+ korukra is sima,rugalmas maradjon! Nem lehet elég korán elkezdeni!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. október 13.

Antioxidánsok: Tocopherol, Retinol, Ubiquinone
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Hydrolyzed Elastin
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol, Retinol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2