Nabla

Ár:   11 190 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Vedd meg online a Pinkpanda.hu-n 11 190 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: zuzmara2018, Módosítva: 2018. június 11.

Ár:   11 190 Ft
Vedd meg online: Pinkpanda.hu, 11 190 Ft

12 színű szemhéjpúder paletta, erősen pigmentált matt, metál és gyöngyházfényű árnyalatokkal.

Ár: 11 190 Ft , Eladó: Pinkpanda.hu
Fizetés: utánvétel, átutalás, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 8000 Ft , Eladó: fancsisz
Állapot: új, bontatlan , Helyszín: Eger, fizetés: fizetés banki utalással, utána postával vagy foxposttal tudom küldeni
Ár: 4990 Ft+posta , Eladó: Anheszenamon
Állapot: Használt, képen látható, Helyszín: --, fizetés: Utalás, postán maradó

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Bius05

2021. február 6.

Nagyon vártam ezt a palettát, karácsonyra kaptam meg. Ez és a Side by side volt az első komolyabb palettám. Amikor végigtapiztam a színeit, szerelembe estem, viszont ahogy próbálgattam vele a sminkeket, az első, heves érzelmeim kicsit alábbhagytak. A végeredmény mindig nagyon szép volt, de csak azután, hogy meghúztam a tusvonalat és kifestettem a pilláimat. Előtte kicsit se tetszett, utána meg teljesen rendben volt. Ilyet még egy másik palettával se tapasztaltam.
Időbe telt, mire összebarátkoztunk, de végül rájöttem, hogy én vagyok az ügyetlen. Plusz feltűnt, hogy a sminkem a nap előrehaladtával egyre szebb és szebb lesz. Valahogy jobban összemosódnak, összeérnek a textúrák, a színek.
Nekem hiányzik belőle egy nagyon világos matt, a használhatatlan delirium helyett jó lett volna. Azért vonok le egy csillagot, mert szinte mindig hozzá kell vegyek a sminkemhez másik palettából is (vagy az előbb említett világos mattot és/vagy egy kicsit sötétebb színt mélyítésre, kontrasztosabbá tételre).

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 6.

peachyglow

2021. január 15.

Rengeteg ácsingózás és dicsimnusz olvasás után végre megvettem. A minősége kifogástalan, ennyire jó festékeket még sose próbáltam ezelőtt, a mattok tényleg egy új univerzum számomra. Az öt matt színből a Senorita kivételével az összeset használom, a Lullabyról és az Illusionről kijelenthetem, hogy A kedvenc satír színeim. A fényes színek minősége is csodálatos (a nagyon megosztó Delirium érintetlenül van az enyémben, már amikor megvettem is tudtam, hogy sosem fogom használni), viszont nekem nagyon meg kell tanulnom még vele sminkelni, lehet hogy tényleg én vagyok az egyetlen ufó aki ezt mondja, de nekem túl pigmentált. Ha azt szeretném, hogy ennek a palettának a különlegessége igazán megmutatkozhasson, akkor nem magamon használom, mert annyira erőteljes és harsány lesz a szín, hogy nem tudom az arcomon elviselni. Maga a paletta annyira elegáns és kompakt, hogy úgy érzem elpocsékolom azzal, hogy csak leheletnyit satírozok el mindig a szememen, vagy csak nagyon különleges alkalmakkor merem intenzívebben használni. Összefoglalva, tényleg egy sminkkollekció ékköve lehet és bárcsak merném/tudnám többet és jobban kihasználni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 15.

Amadea

2021. január 6.

Sokáig nem érdekelt ez a paletta, mondván, sok natúr színem van, minek még több? Aztán az egyik webshopban ellenállhatatlan áron volt és az első használat után én is megtértem a Dreamy-imádók közé.
Tudtam, hogy a Nabla kínálatában a Dreamy és a Soul Blooming egy külön minőséget képviselnek a márkánál - szerintem a Poison Garden és a Secret, továbbá a monók nem érnek a nyomukba, a többi palettájukhoz nem volt szerencsém -, a Soul Blooming nagy kedvencem. Most már a Dreamy is az... ezek nem csupán _színek_, hanem ennél jóval többek. Nincs olyan, hogy sima barna vagy sima taupe, mindegyik árnyalatban van egy kis plusz rafinéria, ami minden használójának is juttat némi extra ragyogást - úgy értem, minden vele készült smink nagyon szofisztikált, nőiesen elegáns lesz. Unalmasat képtelenség vele alkotni.
A mattok annyira vajpuhák, hogy legszívesebben mindegyikbe belefeküdnék.:D Nekem a puha matt színek a gyengéim és a Dreamy maximálisan kielégíti ezt a perverziómat. A fényesek is fantasztikusak.
Ajánlom minden kevéssé vagy nagyon sminkelő nőnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 6.

Ajánlom minden kevéssé vagy nagyon sminkelő nőnek.

misshkitty701

2020. december 28.

Ez az első Nabla palettám. Sok jót hallottam már a márka termékeiről, ennek a palettának a színei nagyon megtetszettek, így beszereztem.
A Delirium színnel vannak problémáim (bár ez nem egyedi, többektől hallotzam már), ha éppen sietek nem ezt a színt választom, de annyira különleges, hogy időnként megéri vele bíbelődni.
A többi szín formulája tökéletes, szépen satírozhatóak, eszméletlenül pigmentáltak, szemhéj bázissal nagyon tartósak (mindig használok, lehet, hogy anélkül is megállná a helyét).
Az ez által a paletta által szerzett tapasztapasztalatom alapján nyugodtan vennék még Nabla palettát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 28.

Ingi

2020. december 27.

Black Fridaykor 17 euróért sikerült megcsípnem ezt a kincset. Álomszép paletta (illik rá a dreamy név :). Mikor használom, 1 percig csak bámulom. Hihetetlenül pigmentált, puha, gyönyörű színek. Talán a sötét lila kicsit más, óvatosan kell vele bánni, inkább glitterként viselkedik. Az egyik kedvenc palettám lett <3

Kérdés: A soul blooming is tetszetős, de nekem eléggé hasonlónak tűnik ehhez, nem tudom, érdemes-e emellé beszerezni? (kismillió más palettám is van XD)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 27.

mSzandika

2020. december 3.

Ó, a kedvenc őszi palettámról még nem is írtam. Az árnyalatok mind csodálatosak, amelyeket ez a paletta tartalmaz. Kívül-belül egy álom ez a paletta. Az is jó benne, hogy hihetetlen jól kihasználható , bármilyen hétköznapi sminket elkészíthetünk vele, nagyon jól mutatnak az őszi napfényben. Igazi Nabla minőség, szerintem törekednie kellene a jövőben a Nablának hasonlóan esztétikus és jóminőségű szemhéjpaletták összeállításában. A Dreamy színei vajpuhák, tartósak, könnyedén készíthető velük látványos smink, intenzívek a színei. A kedvenc árnyalataim belőle a rosegold, az arany és a sötétbordós szín, de mindegyiket imádom. Ez az a paletta, amit szerintem minden smink imádó imádna, nagyon boldog vagyok, hogy a kollekciómban tudhatom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 3.

dunaimano

2020. november 1.

Sokáig csak vágyálmaim tárgya volt ez a paletta, mígnem egyszer ajándékba megkaptam a férjemtől. Nagyon óvatosan, féltve használom. Annyira csodás, komoly költemény, hogy úgy érzem, nem érek fel hozzá. Nagyon jól válogatott színek, isteni formulák. A mattok vajpuhák, tényleg. A fényes színek krémesek. Mindegyik színről egy külön regényt lehetne írni, mintha saját személyiségük lenne, annyira sokrétűek, kiismerhetetlenek.
Az Inception palettában talán fehér, de felvive van egy meleg, sárgás fénye. Tökéletes a belső szemzugba.
Az a Rose gold pedig lélegzetelállító... Mozgó szemhéjra szoktam felvinni.
A lullaby véletlenül sem ilyen szép visszafogott lila, hanem egy meleg, barnás lila szín, leírni nehéz. Leginkább árnyékolásra használom.
A Delirium egy csodás szín, amit nehéz, de nem lehetetlen szóra bírni. Szeret potyogni mindenfelé, de glitter primeren stabilan megáll. Próbáltam már belesatírozni is sminkbe, persze ez nem a reggeli kapkodásban, de otthoni gyakorlós türelemmel működött.
Ritkán veszem elő, mert olyan finom és elegáns az én harsány életemhez képest... Ilyet még más termékkel kapcsolatban nem éreztem. Nem azért sajnálom használni, mert sokba került, mert nagyon szeretem és féltem, hanem mert magamat érzem kevésnek hozzá. Minden vele alkotott smink csodás és tökéletes, bármely felnőtt nőt megszépít, minden szituációban helytálló. Én pedig ritkán csomagolom ilyen szép köntösbe a mondandómat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 1.

Az a Rose gold pedig lélegzetelállító... Mozgó szemhéjra szoktam felvinni.

Nikita85

2020. október 27.

Maximálisan elégedett vagyok ezzel a palettával, pinkpandáról rendeltem a soul blooming palettával együtt. Hihetetlen pigmentált és tartós, gyönyörűek a színek, a mattokkal valami isteni satírozni🥰

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 27.

itsmealexaa

2020. október 2.

Nagyon szeretem ezt a palettát, gyönyörűek a színei és tényleg nagyon pigmentált. Részben az itteni ajánlások miatt vettem meg és beváltotta az ígéreteket, elégedett vagyok. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 2.

saeszti

2020. augusztus 17.

IMÀDOM. Szerintem teljes mèrtèkben megèri az árát, a színek nagyon jól kombinálhatók.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 17.

Hidratálók: Caprylyl Glycol

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).