KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Nabla

Ár:   11 190 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Vedd meg online a Pinkpanda.hu-n 11 190 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: zuzmara2018, Módosítva: 2018. június 11.

Ár:   11 190 Ft
Vedd meg online: Pinkpanda.hu, 11 190 Ft

12 színű szemhéjpúder paletta, erősen pigmentált matt, metál és gyöngyházfényű árnyalatokkal.

Ár: 11 190 Ft, Eladó: Pinkpanda.hu
Fizetés: utánvétel, átutalás, Szállítás:futárszolgálat
Kokashi parfümszóró választható színben 22 ml
Ár: 1300 + pk (600) , Eladó: Asianlover
Állapot: bontatlan, új, Helyszín: Budapest, fizetés: átutalást követően postázom (csak posta!)
9300,-Ft postával: Nabla Soul Blooming Eyeshadow Palette
Ár: 9300,-Ft ajánlott POSTÁN MARADÓ levélként , Eladó: Kata791
Állapot: keveset használt, lásd a fotót/leírást, Helyszín: Taksony, fizetés: OTP-s számlára történő utalást/befizetést követően postázom

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Lencseee

2018. július 3.

Csodalatos paletta a szineit es a minoseget tekintve is! Nagyon-nagyon orulok, hogy az enyem lehet...(Az ABH MR paletta mellett ennek a minosegetol vagyok elajulva, de nagyon😍)

Lencseee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 3.

Anheszenamon

2018. július 2.

Amióta megjelent azóta birizgálja a fantáziámat. Egy ideig sikerült is lebeszélni magam róla, mondván, hogy van elég palettám, sőt hasonló színek megtalálhatók már a kollekciómban. De persze csak nem hagyott nyugodni így mégiscsak megrendeltem. Azt kell, hogy mondjam, meseszép paletta. Van jópár a gyűjteményemben, de ezek a színek kenterbe vernek néhány high end palettát is. A különleges árnyalatok mellé nagyon jó minőség is párosul. Ha belegondolok egy szín kb. 1000 ft-ra jön ki, akkor meg végképp megért minden egyes forintot. Már útban van hozzám a másik gyönyörűség is, a Soul Blooming.

Anheszenamon
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 2.

Kokapu

2018. június 26.

Ez a paletta egy csoda, vagy inkább egy csodaszép álom! A színek gyönyörűek, pigmentáltak. Könnyedén satírozható, és nagyon tartós is. A kevésbé gyakorlottaknak is tökéletes, mert szinte felfesti magát a szemhéjra. Egy matt bézs színt én is hiányolok belőle, de ezt leszámítva, ha csak ezt a palettát viszem magammal, akkor is változatos sminkeket lehet készíteni, többszöri alkalommal is. Ráadásul megbízható, nem kell attól tartani, hogy elmaszatolódik, vagy "eltűnik". A csomagolás csodaszép, és meglepően strapabíró is, a tükör pedig remekül használható.
A Delíriumhoz egy tipp: glitter primerrel tökéletes lesz.

Kokapu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 26.

A Delíriumhoz egy tipp: glitter primerrel tökéletes lesz.

Macskapofa

2018. június 25.

A legminőségibb palettáim egyike, szerintem simán kenterbe very az ABH paletták egy részét is. Viszont egy színt kifogásolnék, aminek a minősége/textúrája valahogy jóval gyengébb,mint a szomszédjai, ő pedig a "Delirium" nevet viseli. Egyébként fantasztikus palette, csodás meleg tónusokkal.

Macskapofa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 25.

annabanana

2018. május 15.

Egy szóval: egy ÁLOM. Akár a neve. Tudtam, hogy csodás lesz, és hogy extrémen pigmentált, szóval fel voltam erre készülve, de mégis... minden várakozásomat felülmúlta! Nem vagyok egy makeup artist, szóval ügyelnem kell, hogy jól készítsem el a sminket ilyen magas pigmentáltság mellett, de egy kis gyakorlással már belejöttem :) Sajnos a legjobban várt színek, a Delirium és az Inception nem mutatnak olyan csodásan a szemen, mint a csomagolásban, és előbbi erősen pereg is, ahogy előttem is írták. Viszont a többi szín tényleg szó szerint tökéletes! A különlegességük tényleg fantasztikus, igazán egyediek. Már elég alap színem van, úgyhogy már csak különlegességeket veszek, ez a paletta meg csupa unicummal van tele (pl. sosem gondoltam volna, hogy a fáradt lila Lullaby és a mályvás rózsaszín Senorita ennyire jól mutathatnak szemen, de különleges és hordható színek). Hát még az egekig és tovább tudnám magasztalni ezt a palettát, szóval röviden 5***** és szerelem!!!

annabanana
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 15.

Lunacska

2018. május 12.

Rengeteg drogériás és high-end márkával volt már dolgom, sminkesként is dolgoztam, meg kell mondanom, hogy ritkán találkozom ilyen palettával. Sok nagy márkát maga mögé utasít. Különleges színeket válogattak össze a palettába, többnyire meleg árnyalatok szerepelnek. Nude és színes sminkek is kreálhatók vele, a csillogós és a matt színek egyaránt pigmentáltak, nem porol, álomszerűen satírozhatóak. Egy színt hiányolok belőle: matt bézs. Csillagos 10-es, érdemes majd rápillantani a tavaszi palettájukra is, bár véleményem szerint sok az átfedés a kettő közt.

Lunacska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 12.

Kremcica

2018. április 21.

Mikor február végén a PP-án végre feltöltötték a készletet egyből azonnal rácsaptam (körbenéztem máshol sem volt olcsóbb). Csak egy pillanatnyi megingás volt bennem, de amint pár nappal később megérkezett minden kétségem elszállt. Egyszerűen csodálatos paletta, masszív mágnesesen záródó tartó, hatalmas tükör és számomra minden színe kihasználható. Konkrétan kipróbáltam, csak a palettát használva egy teljes arcra való sminket el tudok készíteni ha úgy alakul. Jól pigmentált, kezdő sminkeseknek talán túlzottan is, a színei jól satírozhatóak. Egyedül a kedvenc színem csalódás, a sötétlila Delírium, az sajnos potyog. Ha ujjal viszem fel és fixáló sprayt használok hozzá akkor ezt a problémát meg lehet oldani. Számomra jelenleg ez A paletta, picit csillámos a hétköznapokra de fantasztikus színekkel rakták tele.

Kremcica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 21.

szmajlie

2018. április 18.

Beauty Bay-en kaptam el a palettát a második restock-nál, pedig nagyon gondolkoztam, hogy kell-e ez nekem ennyiért. Nem bántam meg, sőt! Azt bánnám, ha nem sikerült volna megszerezni :D a matt színek csodálatosan krémesek, nem porolnak és pigmentáltak. Mivel én hozzá voltam szokva a nagyon porolós, szinte a semmivé satírozható szemfestékekhez, ezért eleinte meg kellett szokni, hogy más satírozási technikát kell alkalmaznom. A csillogós színek közül egyedül a Delirium nevű árnyalattal nem vagyok kibékülve, mert potyog, de érzésre a többi olyan, mintha folyékony szemfesték lenne. Csomagolással, koncepcióval, színösszeállítással együtt engem teljesen levett a lábamról.

szmajlie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 18.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2018. április 15.

Csodálatos ez a paletta, csak megerősíteni tudom!
Egy véletlen folytán sikerült itt megvásárolnom, mondhatom, hogy vadonatúj állapotban. Most már megértem, hogy a megjelenését követően azonnal szétkapkodták. Jó hír, hogy két online felületen nálunk is kapható a márka több terméke, amit mindenképpen kipróbálásra ajánlok!!! A márka termékeivel készült videókat is érdemes megnézni, önmagukért beszélnek.Ja és az olasz srác - aki a márka művészeti igazgatója - is cuki, amellett, hogy nagyon tehetséges!
Ízelítőül, ha valakit érdekel: https://www.youtube.com/watch?v=sY_LIoBfmfc

Fiorentina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. április 15.

Csodálatos ez a paletta, csak megerősíteni tudom!
Ízelítőül, ha valakit érdekel: https://www.youtube.com/watch?v=sY_LIoBfmfc

skin

2018. február 28.

Nem hittem volna,hogy ezt a kis csodát még senki nem véleményezte pedig megérdemli.
Jómagam nem vagyok valami nagy palettás talán ha van kettő ,a jól bevált UD 2-es ami nekem tökéletesen elég +egy merészebb nevenincs . Ez a paletta volt a vágyaim netovábbja főként azért mert olyan nehezen lehetett hozzájutni harcolni kellett érte. A színei ? Csodásak ,akár alkalmi akár hétköznapi sminkhez,de egy extrémebb is simán kijön belőle. Ja és a lényeg végre nem az unalomig elcsépelt színösszeállítás. Nagyon pigmentáltak finom szinte krémes állagúak a színek még a mattok is. Milani alappal használom amitől sokkal élénkebb lesz és egy éjszakát és munkanapot is kibír a szemhéjamon. Picit potyognak a csillámosok de minimálisan csakis a felaplikálásnál és nem egész nap. Ami nekem a legtutibb ,hogy van benne rose gold is és gyönyörű. Összefoglalva : izgalmas,divatos színösszeállítás ,tartós 12 szín egy high end mono áráért . Ja és a lényeg most még kapható a rózsaszín macinál.

skin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 28.

Hidratálók: Caprylyl Glycol

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!