Nabla

Ár:   11 190 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Vedd meg online a Pinkpanda.hu-n 11 190 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: zuzmara2018, Módosítva: 2018. június 11.

Ár:   11 190 Ft
Vedd meg online: Pinkpanda.hu, 11 190 Ft

12 színű szemhéjpúder paletta, erősen pigmentált matt, metál és gyöngyházfényű árnyalatokkal.

Ár: 11 190 Ft , Eladó: Pinkpanda.hu
Fizetés: utánvétel, átutalás, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 9500 + pk , Eladó: Csebix
Állapot: Párszor használt , Helyszín: Zalaegerszeg , fizetés: Banki előreutalás után postázom, személyes átvétel Zalaegerszegen
Ár: 7000 Ft , Eladó: Meli47
Állapot: Keveset használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Budapesten(főleg belváros, stadionok, örv vezér tere)
Dév

2019. október 21.

Miután kb. 100 évre való szemfesték csücsül a fiókomban, illetve néha az az érzésem, hogy inkább már nyugdíjra kellene gyűjtenem, egyszóval némi (nagyon halvány) lelkiismeretfurdalás után vásároltam meg itt a palettát használtan. Nem azért nem bántam meg, mert működik a kognitív disszonancia, és ha már megvettem, akkor elhiszem, hogy tényleg nagyon frankó, hanem mert tényleg az. Olyan színeket próbáltam ki, amiket soha nem jutott volna eszembe használni, aztán többen meg is dícsérték. Gyönyörű színek és gyönyörű textúra. Jó sokáig lehet variálni, és sokáig nem lehet megunni.
Aki nem szereti a monotóniát, ne habozzon, és vegye meg! :-)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. október 21.

Aki nem szereti a monotóniát, ne habozzon, és vegye meg! :-)

Kamea

2019. október 3.

Az első Nabla palettám, mégis ezt kezdtem el a legkésőbb használni. Tavasszal rendeltem meg és mivel a Soul Bloominggal majdnem egy időben érkeztek meg, tavaszra-nyárra a Soul Blooming lett a befutó. Elraktam hát magamnak őszre, és csak 1-2 hete vettem elő. És milyen jól tettem! Mert teli van az én színeimmel, a meleg ősz színeivel.
Nem értem, miért kötik össze az őszt az elmúlással, hiszen számomra ez a legszínesebb, és a legtermékenyebb évszak. Ugyanúgy, ahogyan ez a paletta is ontja magából a színeket és a terméseket. Mintha csak az őszi erdőben haladnánk egyre mélyebbre, úgy tárul elénk a látvány, ha felnyitjuk a doboz tetejét. Kibontakoznak a paletta színei az aranyló sárgáktól kezdve, a lazacos, korallos árnyalatokon és a bordókon, lilákon keresztül, egészen a mélyülő barnákig. A 12 db-os paletta 5 db matt és 7 db metál fényű színt tartalmaz. A festékek selymesen krémesek, erősen pigmentáltak. Akad ugyan köztük egy-két makrancos (lásd: Delirium, amit már a neve is sejtet), de akik igazán elszántak, őt is meg tudják szelídíteni. :)
Mivel nekem nem állnak jól a sötét szemsminkek – hiszen az én koromban az már csak keményíti, fárasztja a tekintetet – nagyon vigyáznom kell, hogy csak egy igen kicsikét érintsem az ecsetet a festékekhez.
A színek - ahogyan azt a Nabláknál már megszokhattuk - finoman építhetőek és harmonikusan elegyednek egymással. A szemhéjra ujjal feltapogatva, vagy ecsettel eldolgozva ugyanolyan szép eredményt kapunk. Dolgos hétköznapokra és alkalmakra egyaránt használható paletta.
A lehetőségek tárházának – mint az összes Nabla palettánál - csakis a képzeletünk szab határt!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. október 3.

vanita0927

2019. szeptember 28.

Nagyon szép, pigmentált színek, a megszokott Nabla minőségben. 🙂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 28.

Nagyon szép, pigmentált színek, a megszokott Nabla minőségben. 🙂

tmelcsi73

2019. május 1.

Az egyik kedvenc palettám. Nagyon jól pigmentált, könnyű eldolgozni.Utazásnál mindig jön velem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 1.

nicolebunny

2019. április 26.

Körülbelül fél éve kezdtem el szemhéjpúder palettákat vásárolni, de mindig csak az olcsóbb márkák palettáit mertem megvenni, mivel gondoltam gyakorlásnak megteszik (Rdel Young, Essence, Catrice és Makeup Revolution.) Ezekkel egyébként kicsit nehézkes volt dolgoznom, tudni kell azt is, hogy nincsenek ikonikus sminkecseteim sem, többnyire essence-es mindegyik.

Aztán egyszercsak szembejött velem ez a paletta PinkPandán, és a színösszeállítás nagyon megfogott, így utánanéztem, és annyira biztatóak voltak a vélemények itt is és YouTube-on is, hogy nem bírtam ki, megrendeltem. Ez a paletta a sminkes repertoárom legdrágább példánya, leszámítva az alapozót; kincsként is tekintek rá egyébként. :) A csomagolása gyönyörű, a nagy tükröt is használom benne. A színek pedig.... Eddig nem tudtam elképzelni, milyen lehet az az emlegetett "vajpuha" állagú matt szemhéjfesték... De valóban, erre nincs más megfelelő kifejezés. Eddig minden általam használt matt szín porolt, potyogott, még a felsőm is sokszor olyan lett tőlük, de ezek a mattok valami csodálatosak. Egyedül a Lullaby az, ami megtévesztő, mivel azt hittem egy szép mályvás szín, de az én szememen inkább barna. Abszolút kedvencem a csillámos Vanitas - ujjal is és ecsettel is szépen fel lehet vinni, szinte minden nap használom. A többiek által említett Delirium nekem is borzasztóan potyog, morzsálódik, és amióta belenyúltam, összepotyorássza az egész palettát. Viszont nedvesített, kicsi lapos ecsettel nagyon szépen lehet ele dolgozni. Az alsó szempillatőbe téve nagyon különleges hatást lehet elérni.

Egy szó mint száz, életem egyik legjobb befektetése volt, még kezdő, kissé bénácska sminkelőként is. Ezekkel a színekkel még a magamfajta kétbalkezesek is tudnak mutatós, igényes sminket készíteni, olyat, ami nem olyan hatású, mintha bemostak volna egyet az embernek, mivel a színek szinte magukat satírozzák. Tökéletesen harmonizálnak egymással a színek, szinte végtelen a variációk lehetősége. Amit külön megemlítenék, az a jobb alsó sarokban helyet foglaló sötétbarna szín, ami se nem hideg, se nem meleg, és füstös szemsmink készítéséhez maga a tökély! Mindenkinek azt tanácsolom, hogy ne hezitáljon, vegye meg, mert nagyon is megéri az árát! Már gondolkodom a következő Nabla áldozatomon :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 26.

Soleils05

2019. március 21.

Szuper ez a paletta,mind minőségben mind tartósságban. Viszont sajnos rá kellett jönnöm, hogy a mindennapokban 4-5 színt tudok csak kihasználni belőle. Ettől függetlenül nem bántam meg, hogy megvettem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 21.

kiscsillag1990

2019. március 9.

Nagy palettamániás lettem, a jó vélemények és a gyönyörű színskála miatt megvettem ezt is. Éééés nem csalódtam. A pigmentáltság nagyszerű, a színek csodálatosak. Tervezem beszerezni a tavaszias palettájukat is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 9.

xszemyx

2019. február 8.

Utóbbi időben rengeteg palettát beszereztem (kezdve a Revolution, Maybelline palettákkal, egészen az Urban Decay, Lime Crime, Kat Von D palettákig), de egyik sem tudja überelni semmiben a Nablát. Nem tudom, hogy csinálják, de a színek nem porolnak, gyönyörű az összeállítás, a pigmentáltságot a Holdról is látni, és ez valóban ugyanúgy néz ki este 6kor, mint reggel 6kor, mikor felkenem (nem úgy, mint az UD, pedig azt írták róla sokan...)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 8.

vadvirag919

2018. július 23.

Fordított időrendben rendeltem a palettát, és azt kell hogy mondjam a Soul Bloominghoz képest ez egy picit csalódás. A színösszeállítás nem passzol annyira hozzám, viszont a Vanitas miatt nagyon izgatta a fantáziámat... A matt színek csodásak, a Lullaby kellemes meglepetés volt, egyáltalán nem olyan lilás mint amilyennek látszik, tökéletes satír. Mellesleg a Delírium és az Inception is okozott meglepetést, bár nagyon lilának tűnnek mégsem azok és teljesen hordható kategóriába tartoznak még nekem is.

Delírium: sötétbarna alapon kékes-lilás csillámos duochrome akar lenni, kicsit úgy érzem ez volt a teszt, szerencsére a másik palettában már jól működnek a hasonló típusú színek. Ez sajnos csak és kizárólag dupla nedvesítéssel működik, úgy viszont pöpec. (Én vizet szoktam spriccelni az ecsetre úgy veszem fel, majd ha már rajta van szintén egy fújás. Óvatosan nyomkodva viszem fel, ha a nagyját már leadta az ecset akkor satírozható is és nem potyog. Fixáló spray a végén szintén nem árt, de anélkül is megmarad igazából.)

Egyértelműen nem ez a kedvencebbik palettám, viszont a kettő együtt nagyon változatos, alig várom milyen lesz a következő. (Bárcsak hideg tónusú lenne!!!) Eme szubjektív véleményemtől eltekintve teljesen fantasztikus amúgy, megéri az árát, továbbra is a Nabla a szívem csücske.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 23.

agopcsatimi

2018. július 22.

Régóta tetszett ez a paletta, gyönyörűek a színek, a Delirium árnyalat izgatta a legjobban a fantáziámat, amikor először swatcholtam és kipróbálgattam a színeket a matt színeknek selymes tapintása volt, elég intenzíven pigmentáltak voltak primer nélkül is, illetve nagyon szépen elsatírozhatóak voltak. Pinkpandán leírásban 6 matt és 6 "csillámos" árnyalatot ír, valójában 5 matt árnyalat, 2 gyöngyházfényű árnyalat(Vanitas, Immaculate) 4 metálos krémesebb árnyalat van, illetve számomra kakukktojás a Delirium sötétlilás CSILLÁMOS árnyalat ha a formulát tekintjük. Amikor először kipróbáltam a szememen azthittem, hogy a Delirium is krémesebb metál árnyalat egy kis csillámmal, de ez konkrétan pigment és csillám. A szokásos nyx szemhéjprimeremre vittem fel,az ujjaimmal, mert szeretem a metálosabb árnyalatokat az ujjammal felvinni. Botrányos volt a végeredmény, csillámos volt a szemem alatt végig és a pigment is lepotyogott, kenődött stb. ,szóval mindenképp glitter primert ajánlok ahhoz az árnyalathoz! Összességében megvagyok vele elégedve, bár hiányolok egy világosabb matt színt az illusion árnyalathoz képest, illetve ha nagyon beleakarok kötni én örülnék, ha a sötétbarna árnyalat(Dogma) egy hangyányit melegebb árnyalatú lenne, de ezek apróságok, amiket más palettákból használok majd,ritka az olyan paletta amiben minden szín megfelel mindenkinek, szóval ez már csak az én preferenciám. Első Nabla termékem és pozitívan csalódtam, szerintem megéri az árát.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 22.

Hidratálók: Caprylyl Glycol

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).