KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Nabla

Ár:   11 190 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Vedd meg online a Pinkpanda.hu-n 11 190 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. október 31.

Ár:   11 190 Ft
Vedd meg online: Pinkpanda.hu, 11 190 Ft

12 színű szemhéjpúder paletta, erősen pigmentált matt, metál és gyöngyházfényű árnyalatokkal.

Ár: 11 190 Ft, Eladó: Pinkpanda.hu
Fizetés: utánvétel, átutalás, Szállítás:futárszolgálat

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

szmajlie

2018. április 18.

Beauty Bay-en kaptam el a palettát a második restock-nál, pedig nagyon gondolkoztam, hogy kell-e ez nekem ennyiért. Nem bántam meg, sőt! Azt bánnám, ha nem sikerült volna megszerezni :D a matt színek csodálatosan krémesek, nem porolnak és pigmentáltak. Mivel én hozzá voltam szokva a nagyon porolós, szinte a semmivé satírozható szemfestékekhez, ezért eleinte meg kellett szokni, hogy más satírozási technikát kell alkalmaznom. A csillogós színek közül egyedül a Delirium nevű árnyalattal nem vagyok kibékülve, mert potyog, de érzésre a többi olyan, mintha folyékony szemfesték lenne. Csomagolással, koncepcióval, színösszeállítással együtt engem teljesen levett a lábamról.

szmajlie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 18.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2018. április 15.

Csodálatos ez a paletta, csak megerősíteni tudom!
Egy véletlen folytán sikerült itt megvásárolnom, mondhatom, hogy vadonatúj állapotban. Most már megértem, hogy a megjelenését követően azonnal szétkapkodták. Jó hír, hogy két online felületen nálunk is kapható a márka több terméke, amit mindenképpen kipróbálásra ajánlok!!! A márka termékeivel készült videókat is érdemes megnézni, önmagukért beszélnek.Ja és az olasz srác - aki a márka művészeti igazgatója - is cuki, amellett, hogy nagyon tehetséges!
Ízelítőül, ha valakit érdekel: https://www.youtube.com/watch?v=sY_LIoBfmfc

Fiorentina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. április 15.

Csodálatos ez a paletta, csak megerősíteni tudom!
Ízelítőül, ha valakit érdekel: https://www.youtube.com/watch?v=sY_LIoBfmfc

skin

2018. február 28.

Nem hittem volna,hogy ezt a kis csodát még senki nem véleményezte pedig megérdemli.
Jómagam nem vagyok valami nagy palettás talán ha van kettő ,a jól bevált UD 2-es ami nekem tökéletesen elég +egy merészebb nevenincs . Ez a paletta volt a vágyaim netovábbja főként azért mert olyan nehezen lehetett hozzájutni harcolni kellett érte. A színei ? Csodásak ,akár alkalmi akár hétköznapi sminkhez,de egy extrémebb is simán kijön belőle. Ja és a lényeg végre nem az unalomig elcsépelt színösszeállítás. Nagyon pigmentáltak finom szinte krémes állagúak a színek még a mattok is. Milani alappal használom amitől sokkal élénkebb lesz és egy éjszakát és munkanapot is kibír a szemhéjamon. Picit potyognak a csillámosok de minimálisan csakis a felaplikálásnál és nem egész nap. Ami nekem a legtutibb ,hogy van benne rose gold is és gyönyörű. Összefoglalva : izgalmas,divatos színösszeállítás ,tartós 12 szín egy high end mono áráért . Ja és a lényeg most még kapható a rózsaszín macinál.

skin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 28.