KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Nabla

Ár:   11 190 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Vedd meg online a Pinkpanda.hu-n 11 190 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: zuzmara2018, Módosítva: 2018. június 11.

Ár:   11 190 Ft
Vedd meg online: Pinkpanda.hu, 11 190 Ft

12 színű szemhéjpúder paletta, erősen pigmentált matt, metál és gyöngyházfényű árnyalatokkal.

Ár: 11 190 Ft, Eladó: Pinkpanda.hu
Fizetés: utánvétel, átutalás, Szállítás:futárszolgálat

vadvirag919

2018. július 23.

Fordított időrendben rendeltem a palettát, és azt kell hogy mondjam a Soul Bloominghoz képest ez egy picit csalódás. A színösszeállítás nem passzol annyira hozzám, viszont a Vanitas miatt nagyon izgatta a fantáziámat... A matt színek csodásak, a Lullaby kellemes meglepetés volt, egyáltalán nem olyan lilás mint amilyennek látszik, tökéletes satír. Mellesleg a Delírium és az Inception is okozott meglepetést, bár nagyon lilának tűnnek mégsem azok és teljesen hordható kategóriába tartoznak még nekem is.

Delírium: sötétbarna alapon kékes-lilás csillámos duochrome akar lenni, kicsit úgy érzem ez volt a teszt, szerencsére a másik palettában már jól működnek a hasonló típusú színek. Ez sajnos csak és kizárólag dupla nedvesítéssel működik, úgy viszont pöpec. (Én vizet szoktam spriccelni az ecsetre úgy veszem fel, majd ha már rajta van szintén egy fújás. Óvatosan nyomkodva viszem fel, ha a nagyját már leadta az ecset akkor satírozható is és nem potyog. Fixáló spray a végén szintén nem árt, de anélkül is megmarad igazából.)

Egyértelműen nem ez a kedvencebbik palettám, viszont a kettő együtt nagyon változatos, alig várom milyen lesz a következő. (Bárcsak hideg tónusú lenne!!!) Eme szubjektív véleményemtől eltekintve teljesen fantasztikus amúgy, megéri az árát, továbbra is a Nabla a szívem csücske.

vadvirag919
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 23.

agopcsatimi

2018. július 22.

Régóta tetszett ez a paletta, gyönyörűek a színek, a Delirium árnyalat izgatta a legjobban a fantáziámat, amikor először swatcholtam és kipróbálgattam a színeket a matt színeknek selymes tapintása volt, elég intenzíven pigmentáltak voltak primer nélkül is, illetve nagyon szépen elsatírozhatóak voltak. Pinkpandán leírásban 6 matt és 6 "csillámos" árnyalatot ír, valójában 5 matt árnyalat, 2 gyöngyházfényű árnyalat(Vanitas, Immaculate) 4 metálos krémesebb árnyalat van, illetve számomra kakukktojás a Delirium sötétlilás CSILLÁMOS árnyalat ha a formulát tekintjük. Amikor először kipróbáltam a szememen azthittem, hogy a Delirium is krémesebb metál árnyalat egy kis csillámmal, de ez konkrétan pigment és csillám. A szokásos nyx szemhéjprimeremre vittem fel,az ujjaimmal, mert szeretem a metálosabb árnyalatokat az ujjammal felvinni. Botrányos volt a végeredmény, csillámos volt a szemem alatt végig és a pigment is lepotyogott, kenődött stb. ,szóval mindenképp glitter primert ajánlok ahhoz az árnyalathoz! Összességében megvagyok vele elégedve, bár hiányolok egy világosabb matt színt az illusion árnyalathoz képest, illetve ha nagyon beleakarok kötni én örülnék, ha a sötétbarna árnyalat(Dogma) egy hangyányit melegebb árnyalatú lenne, de ezek apróságok, amiket más palettákból használok majd,ritka az olyan paletta amiben minden szín megfelel mindenkinek, szóval ez már csak az én preferenciám. Első Nabla termékem és pozitívan csalódtam, szerintem megéri az árát.

agopcsatimi
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 22.

Lencseee

2018. július 3.

Csodalatos paletta a szineit es a minoseget tekintve is! Nagyon-nagyon orulok, hogy az enyem lehet...(Az ABH MR paletta mellett ennek a minosegetol vagyok elajulva, de nagyon😍)

Lencseee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 3.

Anheszenamon

2018. július 2.

Amióta megjelent azóta birizgálja a fantáziámat. Egy ideig sikerült is lebeszélni magam róla, mondván, hogy van elég palettám, sőt hasonló színek megtalálhatók már a kollekciómban. De persze csak nem hagyott nyugodni így mégiscsak megrendeltem. Azt kell, hogy mondjam, meseszép paletta. Van jópár a gyűjteményemben, de ezek a színek kenterbe vernek néhány high end palettát is. A különleges árnyalatok mellé nagyon jó minőség is párosul. Ha belegondolok egy szín kb. 1000 ft-ra jön ki, akkor meg végképp megért minden egyes forintot. Már útban van hozzám a másik gyönyörűség is, a Soul Blooming.

Anheszenamon
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 2.

Kokapu

2018. június 26.

Ez a paletta egy csoda, vagy inkább egy csodaszép álom! A színek gyönyörűek, pigmentáltak. Könnyedén satírozható, és nagyon tartós is. A kevésbé gyakorlottaknak is tökéletes, mert szinte felfesti magát a szemhéjra. Egy matt bézs színt én is hiányolok belőle, de ezt leszámítva, ha csak ezt a palettát viszem magammal, akkor is változatos sminkeket lehet készíteni, többszöri alkalommal is. Ráadásul megbízható, nem kell attól tartani, hogy elmaszatolódik, vagy "eltűnik". A csomagolás csodaszép, és meglepően strapabíró is, a tükör pedig remekül használható.
A Delíriumhoz egy tipp: glitter primerrel tökéletes lesz.

Kokapu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 26.

A Delíriumhoz egy tipp: glitter primerrel tökéletes lesz.

Macskapofa

2018. június 25.

A legminőségibb palettáim egyike, szerintem simán kenterbe very az ABH paletták egy részét is. Viszont egy színt kifogásolnék, aminek a minősége/textúrája valahogy jóval gyengébb,mint a szomszédjai, ő pedig a "Delirium" nevet viseli. Egyébként fantasztikus palette, csodás meleg tónusokkal.

Macskapofa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 25.

annabanana

2018. május 15.

Egy szóval: egy ÁLOM. Akár a neve. Tudtam, hogy csodás lesz, és hogy extrémen pigmentált, szóval fel voltam erre készülve, de mégis... minden várakozásomat felülmúlta! Nem vagyok egy makeup artist, szóval ügyelnem kell, hogy jól készítsem el a sminket ilyen magas pigmentáltság mellett, de egy kis gyakorlással már belejöttem :) Sajnos a legjobban várt színek, a Delirium és az Inception nem mutatnak olyan csodásan a szemen, mint a csomagolásban, és előbbi erősen pereg is, ahogy előttem is írták. Viszont a többi szín tényleg szó szerint tökéletes! A különlegességük tényleg fantasztikus, igazán egyediek. Már elég alap színem van, úgyhogy már csak különlegességeket veszek, ez a paletta meg csupa unicummal van tele (pl. sosem gondoltam volna, hogy a fáradt lila Lullaby és a mályvás rózsaszín Senorita ennyire jól mutathatnak szemen, de különleges és hordható színek). Hát még az egekig és tovább tudnám magasztalni ezt a palettát, szóval röviden 5***** és szerelem!!!

annabanana
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 15.

Lunacska

2018. május 12.

Rengeteg drogériás és high-end márkával volt már dolgom, sminkesként is dolgoztam, meg kell mondanom, hogy ritkán találkozom ilyen palettával. Sok nagy márkát maga mögé utasít. Különleges színeket válogattak össze a palettába, többnyire meleg árnyalatok szerepelnek. Nude és színes sminkek is kreálhatók vele, a csillogós és a matt színek egyaránt pigmentáltak, nem porol, álomszerűen satírozhatóak. Egy színt hiányolok belőle: matt bézs. Csillagos 10-es, érdemes majd rápillantani a tavaszi palettájukra is, bár véleményem szerint sok az átfedés a kettő közt.

Lunacska
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 12.

Kremcica

2018. április 21.

Mikor február végén a PP-án végre feltöltötték a készletet egyből azonnal rácsaptam (körbenéztem máshol sem volt olcsóbb). Csak egy pillanatnyi megingás volt bennem, de amint pár nappal később megérkezett minden kétségem elszállt. Egyszerűen csodálatos paletta, masszív mágnesesen záródó tartó, hatalmas tükör és számomra minden színe kihasználható. Konkrétan kipróbáltam, csak a palettát használva egy teljes arcra való sminket el tudok készíteni ha úgy alakul. Jól pigmentált, kezdő sminkeseknek talán túlzottan is, a színei jól satírozhatóak. Egyedül a kedvenc színem csalódás, a sötétlila Delírium, az sajnos potyog. Ha ujjal viszem fel és fixáló sprayt használok hozzá akkor ezt a problémát meg lehet oldani. Számomra jelenleg ez A paletta, picit csillámos a hétköznapokra de fantasztikus színekkel rakták tele.

Kremcica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 21.

szmajlie

2018. április 18.

Beauty Bay-en kaptam el a palettát a második restock-nál, pedig nagyon gondolkoztam, hogy kell-e ez nekem ennyiért. Nem bántam meg, sőt! Azt bánnám, ha nem sikerült volna megszerezni :D a matt színek csodálatosan krémesek, nem porolnak és pigmentáltak. Mivel én hozzá voltam szokva a nagyon porolós, szinte a semmivé satírozható szemfestékekhez, ezért eleinte meg kellett szokni, hogy más satírozási technikát kell alkalmaznom. A csillogós színek közül egyedül a Delirium nevű árnyalattal nem vagyok kibékülve, mert potyog, de érzésre a többi olyan, mintha folyékony szemfesték lenne. Csomagolással, koncepcióval, színösszeállítással együtt engem teljesen levett a lábamról.

szmajlie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 18.

Hidratálók: Caprylyl Glycol

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!