Nabla

Ár:   2590 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,8 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kata791, Módosítva: 2018. október 3.

Kiszerelés:   1,8 g

A The Matte kollekcióban megjelent szemhéjpúder 12 matt színben kapható.

Ár: 1000/db , Eladó: megamelon
Állapot: párszor próbált, alig hiányzik, Helyszín: ..., fizetés: fizetés banki utalással, postával küldöm
Nabla mono szemhéjpúderek
Ár: 7000 Ft + postaköltség , Eladó: NoraH
Állapot: lásd a leírást, Helyszín: --, fizetés: Postán maradó levélként (900 Ft), banki átutalás/befizetés után.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

yukari99

2019. október 10.

Eddig a Chiaroscuro árnyalat van meg, ez egy szép barnás szürke, tökéletes árnyalni.
Elégedett vagyok vele több színt is szeretnék majd beszerezni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 10.

Elégedett vagyok vele több színt is szeretnék majd beszerezni. :)

Kremcica

2018. december 9.

Coconut Milk és Poetry árnyalatokban vettem meg, gyönyörű már a csomagolásuk is. Pigmentáltak, hatalmas mennyiségűek és bármilyen mágneses palettába jól illeszthetőek.

-Coconut Milk: Matt formula, mint minden Nabla puha állagú de se nem poros se nem potyogós. Pigmentált bőrszínű árnyalat bár kissé sárgásabb árnyalatú mint gondoltam. Szerencsére csak a pan-ben, szemhéjon hozza a világos bőrszínt így a szemhéjalap fixálására vagy a szemöldökcsont hangsúlyozására tökéletes.
-Poetry: Szuper Matt formula. Pigmentált, mint minden Nabla ez is puha állagú de se nem poros se nem potyogós. Kékes-szürkés-(taupe-os) lila szín. Nem tipikus lila árnyalat, köztes árnyalat és jól satírozható/építhető. Engem valamiért az ABH Norvina palettájában lévő Soul árnyalatra emlékeztet, habár ez lilásabb míg az kékesebb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 9.

rekucccc

2018. november 13.

A Capsize arnyalat van meg, gyonyoru csomagolas, gyonyoru matt szin, tartos, konnyen eldolgozhato - mi kell meg?:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 13.

Hidratálók: Caprylyl Glycol

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.