Nabla

Ár:   4390 Ft (utántöltő: 3690 Ft)   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   3,5 g   Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Pinkpanda.hu-n 4690 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: fairynorah, az összetevőket feltöltötte: educ, Módosítva: 2018. április 4.

Ár:   4390 Ft (utántöltő: 3690 Ft)
Kiszerelés:   3,5 g
Vedd meg online: Pinkpanda.hu, 4690 Ft

A mágnesesen záródó púder luxus érzetet kelt formulájával és természetes hatásával. A tükörnek köszönhetően bárhol felfrissíthető a smink, és ha elfogy, nem szükséges megvenni az egész terméket, csak az utántöltőt. A highlighterrel kiemelheted arcod vonásait, miközben egészséges és ragyogó fényt adhatsz a bőrödnek. A sötétebb árnyalatok különleges színüknek köszönhetően használhatóak bronzosítóként vagy kontúrárnyalatként is, attól függően, hogy az arc mely területére viszed fel őket.

6 árnyalatban kapható (3 highlighter, 3 kontúr/bronzosító)

[VIDEÓ] Szerkesztői kedvencek: 2017 május

Ár: 4690 Ft , Eladó: Pinkpanda.hu
Fizetés: utánvétel, átutalás, Szállítás:futárszolgálat
Nabla Shade & Glow ANGEL
Ár: 3000 Ft , Eladó: Lunacska
Állapot: 80%, Helyszín: Budapest, fizetés: Utalást követően küldöm bárhogyan, személyesen a 16.kerületben lehet átvenni
Nabla Shade & Glow Saint Tropez CSERE
Ár: 1500 , Eladó: Miaaa29
Állapot: Párszor használt, Helyszín: Tiszaújváros, fizetés: Személyesen átvehető Polgáron és Tiszaújvároson vagy postázom.
yukari99

2019. október 10.

Az Angel árnyalat van meg nekem, nagyon szép, de semmi extra.
Sajnos ennyit bármelyik olcsóbb highlighter tud. :/
Egyáltalán nem volt az a hűha hatás, amikor használtam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 10.

Az Angel árnyalat van meg nekem, nagyon szép, de semmi extra.
Sajnos ennyit bármelyik olcsóbb highlighter tud. :/
Egyáltalán nem volt az a hűha hatás, amikor használtam.

kacibog83

2019. június 20.

Eddig csendes szemlélőként figyeltem a kontúrozót, bronzosítót használók sminkjét. Az arcom alapozóval/ bb-krémmel való egységesítése után én is vágytam egy kis élettel teli megjelenésre, de teljesen tapasztalatlan voltam, hogy mit és hogyan használjak alapozás után. Az itteni vélemények után beruháztam erre az igéretesnek tűnő kontúrozóra, "gotham" árnyalatban. Én is azt tapasztaltam, mint az alábbi véleményezők, hogy rendkívül természetes hatást kölcsönöz, nem ordít rólam, hogy árnyékoltam az arcomat, mégis sokkal jobb az összkép vele, mint nélküle. A szín miatt is gondban voltam, mert nem akartam narancsos, téglás, stb. feltűnőbb színben pompázni, de ez az árnyalat valóban telitalálat, még a fehérebb bőrűek esetében is. Egy leheletnyi illata is van, ami éppen hogy csak érezhető, felvitel után azonban már nyoma sincs, csak használatkor. Szinte minden nap feldobom vele a sminkem, de szerencsére még így is lassan fogy, tehát valószínűleg sokáig elég lesz, így ár-érték arányban is teljesen rendben van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 20.

SchLivia

2019. február 14.

Van bronzosítóm, és highlighterem is a márkától. Bronzosítótól kicsit féltem, ugyanis nagyon fehér bőröm van, és nagyon diszkrét szín kell, hogy ne legyen mű hatású az arcom. A Gothamot vásároltam meg elsőre, és szerencsére tökéletesen eltaláltam az árnyalatot. Nagyon könnyű felvinni, és rétegezni. Szinte minden nap használom már 2 hónapja, de még mindig nem kopott le a "dombornyomott" minta róla,szóval még jó ideig elég lesz ez a kiszerelés.
Highlighterből az angel árnyalatot választottam, nagyon ritkán, csak nagyobb eseményekre használom, és akkor is csak a szem alatti csontomra keveset, ugyanis nekem nagyon erős,nagyon kirívó. Az állaga viszont ennek is tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 14.

vinetta

2019. január 10.

Az Angelt nem szeretem, csillámosabb, mint ahogy azt szeretném.A Gotham viszont szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 10.

Nindzsuuu

2018. július 23.

A baby glow árnyalatban van meg. Húúú hogy az elején mennyire utáltam ezt a terméket. Szinte semmi színe nem volt. Aztán picit megbarátkoztam vele, visszafogott ,megjelenéshez hasznosítom.

vadvirag919

2018. július 7.

Gotham árnyalatban van meg, tökéletes kontúrszín. Hideg tónusú, nem túl pigmentált. Nem vagyok oda azért, ha ordít az ember arcáról, hogy SMINKELTEM ÁM! ezért nem is találtam eddig olyan bronzert, amit szívesen használtam volna, vagy a szín nem passzolt vagy túlpigmentált volt, ami ebben az esetben szerintem hátrány. Odilnál láttam először az árnyalatot, tudtam, hogy ez jó lesz, és valóban, jó lett. Elég csak beleérinteni az ecsetet, utána bedolgozni és pont olyan mint ahogy elképzeltem. Egyébként aki nem az érintgetős, hanem a hagyományos belenyom köröz módszerrel venné fel, azt mondaná porol. De a promó videókból kiderül, hogy célszerűbb az első módszer, és sokkal kevesebb anyag is fogy közben (nem mintha olyan nagy jelentősége lenne, így is min. 10 évre terveztem ezzel az egy pannel....). Essence ecsettel tökéletesen működik, tartósság az úgy egész nap és éjszaka simán bírja. Kicsit drága, én megvártam egy akciós időszakot a rózsaszín pandánál, szóval megérte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 7.

svivko

2018. május 9.

Egy kedves barátnémtól kaptam ajándékba az Obsexed árnyalatot valamivel több, mint egy hete. Azóta minden hétköznap ezzel sminkelek, mert kísérletezek vele.
Az Obsexed egy önmagában barackpink fényt adó visszafogott mikrocsillámos highlight, nem vakít és nem ad tükörfényt az arcnak, ugyanakkor egyáltalán nem emeli ki a bőr textúráját (bőrhibák, pórusok, komedók stb). Nagyon szeretek highightereket gyűjteni és használni, legutóbb az Amrezy-vel próbálkoztam egy rövidebb ideig, ami marketingje szerint felvíve tükörként is funkcionál, de mégsem nyűgözött le. Ha az Obsexed-et kéne elhelyeznem egy 0-10-ig terjedő highlight skálán, az én értékelésem 6-os lenne. Tetszik a formulája,a színe egyedülálló, igényes a csomagolása de a finishe nem közelíti meg azt, amit én keresek egy ilyen termékben.
Zoeva Fan és Zoeva Luxe highlight ecsettel is próbálkoztam, egyedül a vizes ecsetet nem próbáltam még - tartok tőle, hogy ez a finom por megkeményedne.

Az, hogy kemény, vagy túl kemény lenne a púder én nem vettem észre, egy hét használat után már nehezen kivehető a Nabla nyomat benne. Ma sikerült megtalálnom a tökéletes mixet, az Obsexed-et felviszem az ecsetre egy körkörös mártással, majd egy érintésnyi MAC Rosy glow-val adok neki egy extra löketet. Így végre tökéletes. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 9.

orchidea8627

2018. április 18.

Nem is értem hogy miért nem írtam hozzá eddig véleményt.
Gotham színben van meg, egyet már elhasználtam, most tettem bele a szuper kis tokjába az utántöltő pan-t.
Maga a szín tökéletes nagyon világos bőrre, szürkés, hideg tónusú barna, finoman elsatírozott kontúrozásra használom, tökéletes. A por maga szépen tapad a bőrre, gyönyörűen satírozható, építhető, az ecset is szépen felveszi.
A tok masszív, igényes és strapabíró, a mágnes pedig jó erős benne.
Abszolút elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 18.

Nem is értem hogy miért nem írtam hozzá eddig véleményt.
A tok masszív, igényes és strapabíró, a mágnes pedig jó erős benne.
Abszolút elégedett vagyok vele.

Csucsi08

2018. február 6.

Bizonytalan voltam egy kicsit a highliter színválasztásában. Millió és millió videót, fotót, swatch-ot végignéztem, aztán a Baby Glow mellett döntöttem. Elég világos bőröm van, de féltem az Angel fehérségétől. Az illata fenséges valóban. És VÉGRE nem egy csillogó izé, hanem tényleg annyira finomak a csillámok, pigmentek, hogy nincs mű hatása. Amióta megvan minden nap ezt használom. Sajnálom a többi highliteremre kidobott pénzt. Ebből viszont egyszer lehet beszerzésre kerül egy Angel is :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 6.

Amadea

2017. december 12.

Óóó, és megint csak ó és ó. Az Angel a világ legszebb highlightere (eddig és nekem), ezezez olyan multikróm fényű, vagy nem is tudom pontosan, milyen, de gyönyörű. Legszívesebben az egész fejemre rákenném, más highlighterhez alig nyúlok hozzá, amióta megvan.
Édeskés, vaníliás illata van és dombornyomott pulóver mintája. Nekem nem okozott gondot a felvitele, pedig igencsak mezei ecseteket használtam hozzá (Ebelin highlighter ecset, ami érik a kukára és Essence pufifejű, amúgy szemre való lila nyelű ecsete). Csak az utántöltőt rendeltem meg és bepattintottam egy palettába - jájj, az a sok kis dobozka, ahogy összevissza gurul a dobozomban, legszívesebben mindet bepasszíroznám egy nagy palettába -, maga a tégelyke az exkluzív csomagolás nélkül kicsit kiábrándító, de az a különleges fény, ó, az feledteti ezt. Az árát is... khm, valamennyire. Annyira nem, hogy felvásároljam az összes testvérét, ami nem is baj. Sminkőrültek egyszer tévedjenek fel az Online Beauty oldalára, onnan már minden megy magától.:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 12.

Antioxidánsok: Tocopherol

Squalane eo 1 0

Anti-bakteriális és gombaölő glycine biovektor.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Színezék. Piros.