Nabla

Ár:   11 290 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Vedd meg online a Pinkpanda.hu-n 11 290 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: Fiorentina, Módosítva: 2019. március 18.

Ár:   11 290 Ft
Vedd meg online: Pinkpanda.hu, 11 290 Ft

12 csodálatos szemhéjpúdert tartalmazó paletta imádni való csomagolásban tükörrel! 6 matt és 6 fényes árnyalatot tartalmaz amelyekkel változatos és friss sminkeket készíthetsz!

Ár: 11 290 Ft , Eladó: Pinkpanda.hu
Fizetés: utánvétel, átutalás, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 9500 Ft , Eladó: sofye
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel
Ár: 8 500 ft , Eladó: Kitty9526
Állapot: Párszor használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, FoxPost

Ayanna

2021. január 15.

Nagyon sokat agyaltam azon hogy 4 vagy 5 csillagot adjak ennek a palettának. Először is gyönyörűek a színei, nagyon jól kihasználható paletta. A duokrómok mesések, különlegesek, a mattok krémesek, könnyen eldolgozhatóak. Személyes kedvencem a philosophy nevű szín, egész nap nézegetném, ha tehetném. De van vele egy-két problémám. Az egyik, hogy a fényes színek nagyon potyognak felvitel közben, és alig lehet leszedni a sok kis csillámot az arcról. A másik, az anemone nevű, sötét kékes-lila szín. Valahogy nem úgy teljesít, ahogyan azt szeretném. Lehet, hogy én vagyok béna, de nekem kicsit sokat kell szenvednem ahhoz, hogy úgy igazán teljes pompájában tündököljön. És ezt nagyon sajnálom, mert amúgy meseszép, de egyszerűen nincs türelmem ennyit szórakozni vele, főleg úgy, hogy a többi színnel nincs ilyen problémám. Az öt csillagot végül azért kapja meg, mert összességében ez egy különleges, gyönyörű paletta, én ehhez hasonlót nem is láttam még.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 15.

Flami

2020. november 25.

Egy színt használok csak belőle, a Flowery-t, de azt minden nap. Nagyon tartós és pigmentált, zöldesbarna szemhez telitalálat. A bőrszínemhez is nagyon passzol, úgy érzem.
Sajnos csak önmagában nem lehet kapni (vagy én nem találtam), de ha elfogy, őmiatta megveszem megint az egész palettát. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. november 25.

Vicasminkel

2020. november 1.

Gyönyörű paletta kívül-belül, 11 tökéletesen pigmentált, nem porolós, nem potyogós színnel.Könnyen és szépen lehet vele dolgozni. A szaténfényű festékeket ujjbeggyel vagy sminkfixálóval nedvesített ecsettel érdemes felvinni.És hogy miért csak 11 színt említettem ebből a palettából? Van benne egyetlen árnyalat (honey drip), ami az én sminktudományommal sajnos nem kihasználható. Bármilyen technikával is próbáltam felvinni a szemhéjamra, nem boldogultam vele, pedig a kézfejemre kenve csodaszép. Aki a youtubos swatchok alapján épp ebbe a honey drip árnyalatba szeretett bele, annak nem igazán tudnám ajánlani ezt a palettát, mindenki másnak azonban nagyon is jó szívvel! Én imádom, nagyon örülök, hogy megvettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 1.

Nikita85

2020. október 27.

Maximálisan elégedett vagyok ezzel a palettával, pinkpandáról rendeltem a dreamy palettával együtt. Hihetetlen pigmentált és tartós, gyönyörűek a színek, a mattokkal valami isteni satírozni🥰

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 27.

kiralyd

2020. szeptember 14.

imádom, gyönyörű, tartós C S O D Á S színek vannak benne, megéri az árát :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 14.

imádom, gyönyörű, tartós C S O D Á S színek vannak benne, megéri az árát :))

LittleSpark

2020. augusztus 20.

Nagyon régóta szerettem volna kipróbálni a Nabla termékeit. A Pink Pandás megaboxokban sokszor megfordulnak és tök jó áron vannak így. Szóval már 3 paletta boldog tulajdonosa vagyok. Egyiket jobban szeretem mint a másikat, de most jöjjön ez a csodás kis virágba borult paletta. A színek intenzívek, krémesek. Igazán gyönyörű duókróm színek vannak benne amit szerintem nem tudnak jól visszaadni a képek. Szemhéjalapot mindig használok, jelenleg egy catrice-s fogy nálam. Szóval alappal igazán tartós, nem veszít a szín az intenzitásából a nap során. Szépen satírozhatók. Szerintem szinte minden bőrtónushoz szemszínhez hajszínhez tud alkalmazkodni, szóval igazán univerzális paletta. Aki gondolkodik rajt annak igazán tudom ajánlani :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 20.

mSzandika

2020. augusztus 1.

Hihetetlenül csodálatos kívül-belül a paletta. Nagyon gyönyörű tavaszi virágoskert 🥰 színpompája terül elénk, ha a beltartalmat nézzük :). Már swatcholásra meseszépnek tűntek a színek, ilyen árnyalatokat még sohasem használtam, mint amik ebben a palettában vannak. Legnagyobb kedvencem a Filosophy, a garden gate és a csillogós pink. Hihetetlen gyönyörű, intenzív, tartós sminkeket lehet vele készíteni. Palettáim közül ő az egyik legkedvencebb :).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 1.

plinda

2020. június 28.

Óriási a szerelem köztünk ezzel a palettával. Egy videó vagy kép se adja át mennyire különlegesek a színek.Nem porzanak (2 szín kivételével egyáltalán nem) könnyen satírozhatóak, egész nap tartanak. Ez után a paletta után biztos veszek még nabla palettákat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 28.

patrusi

2020. június 4.

Már hetek óta szemeztem vele. Igazából nem akartam sok pénzt adni egy szemhéjpúder palettáért. De nagyon örülök, hogy végül mégis megvettem, mert azóta csak ezt használom. A duochrome színek nagyon tetszenek benne, azokat használom leginkább.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 4.

Alsace

2020. április 9.

Születésnapora vettem meg 2 hónappal ezelőtt, előtte sokat hezitáltam, de már volt más Nabla termékem és 5* a minősége, így nem hagyott nyugodni egy szép tavaszi paletta sem :) Brunettehez hasonlóan én is a liláktól féltem, de szintén feleslegesen. Sőt, ez a paletta indított el, hogy jobban megbarátkozzak a lilákkal, főleg a levendulával. Örültem, hogy végül mégsem adtam el a lila monóim, mert ebből a palettából hiányoznak a sötét matt lilák, de engem ez nem zavar, mert van máshonnan :) Én is használok glitter primert a csillámosak alá, de a javarészt anélkül is szépen bírják. Könnyű felvinni őket ecsettel, vagy ujjal is nekem a helyzettől függ éppen milyen sminket szeretnék csinálni. Tetszik, hogy van benne egy világosabb szín (Chamomile) ezeket én nagyon sokat használom alapnak, számomra ebből sose elég :D

Imádom a lilás-kékes metál színt és a zöldesen csillogót is, no és persze a Honeydrip is mesés, ő alá kell a glitterprimer (szerintem) igazán különlegessé varázsol minden színt ami alatta van. Amennyire távol tartottam magam ettől a palettától, már én is ezt szeretem a legjobban használni ebben a ragyogó napsütésben pedig főleg. Noha a csomagolás hideg palettát ígér, de javarészt meleg árnyalatú színek vannak benne, a hideg színek pedig remekül ellensúlyozzák ezt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 9.

Hidratálók: Aluminum Hydroxide, Caprylyl Glycol