Nabla

Ár:   11 290 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: Fiorentina, Módosítva: 2021. június 9.

Ár:   11 290 Ft

12 csodálatos szemhéjpúdert tartalmazó paletta imádni való csomagolásban tükörrel! 6 matt és 6 fényes árnyalatot tartalmaz amelyekkel változatos és friss sminkeket készíthetsz!

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

ildi95

2022. április 27.

Azután szerettem bele, miután láttam, hogy már nem gyártják. Sikerül megszereznem, és sosem csalódok, amikor ezzel sminkelek. Gyönyörű színek, imádom. Tökéletes a minőség, szépen eldolgozható :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 27.

Piko888

2022. február 27.

Itt vettem zsibin egy nagyon kedves eladótól nagy örömömre, mert fájt a szívem, hogy lemaradtam és megszűnt.
Ugyanaz a szuper minőség jellemzi, mint a Dreamy-t. Nagyon pigmentált, tartós, könnyű vele dolgozni. A mattok és a fényesek is nagyon puhák, krémesek, felszíni keményedésre nem hajlamosak.
A színösszeállítás ennél még jobban tetszik, gyönyörű. Egyszerre hideg és meleg, nagyon jól passzol minden mindennel. Sokkal közelebb áll hozzám és talán ez az első olyan palettám, amiből minden egyes színt az utolsó porszemig el tudnék használni.
Sajnálom, hogy limitált volt, szerintem biztos vennék belőle még egyet :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 27.

Sajnálom, hogy limitált volt, szerintem biztos vennék belőle még egyet :)

menerin91

2021. november 16.

A Dreamy paletta mellett ez a kedvencem. Nagyon jól pigmentált, krémes textúra. Igazán izgalmas szinekkel.
Szerintem a formula magasan veri azt amit pl a Mac tud nyújtani.
Óvatosan nyúljunk bele, nekem ebből sokszor már az első felvitel is csodás eredményt ad, nem kell újra átmennem a sminken.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 16.

Szerintem a formula magasan veri azt amit pl a Mac tud nyújtani.

BodaczBrigi

2021. július 17.

Gyönyörű. Nem nagyon bírtam mostanában használni abszolút sminket, mióta megszületett a kisfiam. Ma volt egy kis időm, minden mellett játszani megint kicsit vele, és újra beleszerettem a szinekbe. Krémes, jól satirozhato. Tökéletes. 5/5 ⭐

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 17.

MissSejla

2021. július 3.

Sokoldalú paletta. Hétköznapi, es alkalmibb sminket is lehet vele csinalni, es nagyon szineset is. Nyaron nem igazan hasznalok szemhejpudert, de mar varom hogy ujra elovehessem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 3.

dunaimano

2021. július 1.

Ezt a palettát is sokáig kell ízlelgetni, amennyire érdekesnek, varázslatosnak és mégis egyszerűnek, hétköznapinak tetszik elsőre, annyira meglepő, hogy minden használatnál tud újat mutatni. A Nabla formuláját nagyon szeretem, vajpuha, jól pigmentált matt árnyalatok, és igazán krémes, mély csillogó színek. Inkább hideg, de azért még meleg színeket is tartalmaz, és nem ugyanazt kapod a szemhéjadon, mint a panben látsz: annál valami sokkal izgalmasabbat, szebbet. Sajnos nincsenek szavak, amikkel leírhatnám az élményt, amit ez a paletta nyújt. Minden sminkkedvelőnek kell egy Nabla a gyűjteményébe!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 1.

Natalka

2021. május 19.

Csodálatos a színösszeállítás, olyan az összhangja a palettának, hogy ájulok el tőle tényleg. Különleges, de hordható színeket kevertek a teljesen átlagos, hétköznapiakkal, erre nincs panasz, álom.
De amire van, arra nagyon: rettentően potyog. Teljesen mindegy mivel viszem fel, ecsettel egyenesen tragikus... a bokám is úszik a csillámban. Mostanában már csak ujjal vagy applikátorral próbálkozom, még úgy a legjobb... De sokszor nincs kedvem elővenni, mert konkrétan arcot kell mosni utána, teljes tisztítással. Ha tettem már fel fényvédőt, akkor meg nem akarom lemosni áhhh, szóval macera.
Alappal nyilván tartós (anélkül nálam minden esélytelen, ez nem mérvadó), csak időt kell rá szánni, nem egy feldobok-valamit-és-indulok darab.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 19.

smaragdsziv

2021. május 19.

Elvileg 2 háromszögre lehet bontani: jobb felső színek- meleg, bal alsó régió- hideg tónus. Ehhez képest a Middle karma túl meleg, nehéz így hideg sminket készíteni vele, nagyon elütő lesz. Keverni kell, vagy más palettához nyúlni. Ehhez levonok egy *-ot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 19.

Anett1224

2021. március 12.

Ez a második Nabla palettám. Az első a Dreamy, azt imádom, így gondoltam teszek egy próbát ezzel. Azt kell, hogy mondjam hogy IMÁDOM ezt is!
Gyönyörűen pigmentáltak, nagyon szépek a színek benne, könnyű velük dolgozni. Felváltva használom a két palettámat, van, hogy kombinálom őket. Szerelem ez a paletta is teljesen. Ajánlom mindenkinek! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 12.

Ayanna

2021. január 15.

Nagyon sokat agyaltam azon hogy 4 vagy 5 csillagot adjak ennek a palettának. Először is gyönyörűek a színei, nagyon jól kihasználható paletta. A duokrómok mesések, különlegesek, a mattok krémesek, könnyen eldolgozhatóak. Személyes kedvencem a philosophy nevű szín, egész nap nézegetném, ha tehetném. De van vele egy-két problémám. Az egyik, hogy a fényes színek nagyon potyognak felvitel közben, és alig lehet leszedni a sok kis csillámot az arcról. A másik, az anemone nevű, sötét kékes-lila szín. Valahogy nem úgy teljesít, ahogyan azt szeretném. Lehet, hogy én vagyok béna, de nekem kicsit sokat kell szenvednem ahhoz, hogy úgy igazán teljes pompájában tündököljön. És ezt nagyon sajnálom, mert amúgy meseszép, de egyszerűen nincs türelmem ennyit szórakozni vele, főleg úgy, hogy a többi színnel nincs ilyen problémám. Az öt csillagot végül azért kapja meg, mert összességében ez egy különleges, gyönyörű paletta, én ehhez hasonlót nem is láttam még.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 15.

Hidratálók: Aluminum Hydroxide, Caprylyl Glycol