Best of Beauty 2019

Naf Naf

Naf Naf Fairy Juice

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: csildiko60, az összetevőket feltöltötte: papupanni, Módosítva: 2012. november 12.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Illatcsalád: virágos - gyümölcsös  Illatjellemzök: feketeribizli, rózsa, jázmin, tiaré, rebarbara

Neszti89

2018. március 2.

Néhány éve vettem, akkor szerelem volt első látásra, azóta sokat változtam én is, és nem nagyon bírom. Lehet, hogy az állás miatt is másabb lett az illata, de nekem már túl sok. Azért megpróbálom elhasználni, már csak pár fújásnyi van benne.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 2.

vadvirag919

2016. október 25.

Ha jól emlékszem tavaly tavasszal kaptam ezt a parfümöt és az üveg feléig lelkesen használtam is, lévén jó kis nyári illat ez. Nos a másik felét is majd biztosan elhasználom, csak kicsit untam és újítottam. Egyébként rajtam közepesen tartós. Ár-érték arányban nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 25.

3tara2

2016. június 18.

Van az úgy,hogy egy relative olcsó parfümmel is teljesen elégedettek lehetünk!
Ilyen a Naf Naf Fairy Juice sorozat első darabja,amivel nagyot dobbantott a cég és volt idő,hogy az üveg helye volt csak a polcokon.
Gyümölcsös virágos picit édes,picit orientális illat,semmiből sincs sok, és mégis nagyon tartós.
Minden korosztály hordhatja,de hűvösben/hidegben jobban érvényesülnek az esszenciái.
Nagyon kevés gyümölcsillatot viselek csak el a bőrömön.Szerencsére itt a barack és rebarbara rövid ideig érződik utána átveszi a helyét a vanília alapra ültetett jázmin és tiare.
Azt hiszem kivonták a forgalomból,talán interneten lehet rendelni.
Újrarendelni egészen biztosan nem fogom, de ronda időben szívesen használom,mert felmelegít! 😊

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. június 18.

Van az úgy,hogy egy relative olcsó parfümmel is teljesen elégedettek lehetünk!
Azt hiszem kivonták a forgalomból,talán interneten lehet rendelni.

TakiLi

2016. április 28.

Páromtól kaptam ajándékba, és imádom. Fiatalos és nőies egyben, rajtam nagyon tartós, estig kitart. Nem mellesleg az üvege is nagyon mutatós :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 28.

tonhalacska

2016. január 5.

Édes, cuki illat, csak éppen nulla a tartóssága. Max 1 óra. Pénzkidobás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 5.

Édes, cuki illat, csak éppen nulla a tartóssága. Max 1 óra. Pénzkidobás.

dlmkvcs

2015. november 30.

Nagyon-nagyon tartós, és erős is, szerintem télre remek választás, de nyáron fullasztó lehet. Az üveg felénél csömöröm lett, így abbahagytam, de most, két év után elővettem, és megint imádom. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 30.

HellaLiza

2015. szeptember 26.

Érdekes illat- általában kedvelem, de ritkán nagyon megbolondít, nem tudom elviselni magamon. Egyszer a villamoson szembejött velem, valahogy egy picit émelyítőnek találtam. Többen dicsérték. A kupak a sok lejárás miatt valahol régen elveszett, a kis masni pedig sokszor megkarcolt, de elnézem neki. : ) Ritkásan az új kedvenceim között szeretem használni, tartósságilag az egyik legjobb parfümöm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. szeptember 26.

Pattu

2015. február 11.

Hmm, ez az illat! :) 100ml-s parfümhöz 4500 Ft-ért jutottam hozzá a dm-ben, az utolsó darab csak rám várt! :) Olyan egyedi, kacér kis illat,hogy teljesen megnyert! :) A doboz, és az üveg is nagyon szép, romantikus. Rajtam tartós is! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 11.

Vicus

2014. szeptember 17.

Nagyon erős, tartós illata van, emiatt kicsit meg is utáltam szegényt, mert az első fújások után majd' megfulladok, pedig régen imádtam :) Ő volt az első igazi parfümöm. Kis idő elteltével mikor elillan az erőssége, megmarad egy nagyon finom, virágos, nőies, (nekem púderes) illat. Az üvege is nagyon szép. Miatta estem szerelembe a Naf Naf parfümökkel, kívánságlistán van a Blue és a Pink is. Kiváló ár/érték arányúak, ajánlom mindenkinek! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 17.

barbitesztel

2014. április 12.

Egyszerűen imádom az illatát!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 12.

Egyszerűen imádom az illatát!!!!

Hidratálók: Propylene Glycol

Színező anyag. (Piros)

Színtelen, olajszerű szerves vegyület, enyhe virág illattal. A CosIng besorolása szerint illatosításra haszált összetevő. 2 vegyületből tevődik össze, így a két fő tulajdonsága, hogy zsíralkohol és emollient egyben. Az összetevőt elsősorban naptejekben, vagy olyan kozmetikumokban szoktak használni, melynek összetevői elnyelik az UVB fénysugarakat. Vízálló réteget tud képezni a bőrön.