Nagora

Ár:   4490 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: NIZA, Módosítva: 2019. május 6.

Kategória:   Testápolók
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

"Már amikor kinyitod és megérzed mennyei illatát, biztosan elcsábulsz. Illatát a bio finomítatlan kakaóvaj és a bio nyers kókuszolaj adja. Bőröd már az első pillanattól hálás lesz érte, mert összetevői nem csak a felszínét, de a mélyebb rétegeket is táplálják, hidratálják. A kakaóvaj bársonyos puhaságot, és selymes csillogást kölcsönöz a bőrödnek és hozzájárul bőröd egyenletes barnulásához is. A többi összetevő pedig megerősíti bőröd védőrétegét, hogy újra el tudja látni feladatát, a védelmedet."

perfumeaddict

2020. február 27.

Sosem voltam egy nagy testápolós egyén - nem kenegettem magam nagyon sose, mert egyrészt nem volt rá szükségem, másrészt meg egyik testápoló sem győzött meg (mindegyik vagy ragad, vagy "mű" illat, utóérzet, stb.), szóval ezt az értékelést úgy vegyétek, hogy olyantól jön, akit eddig egy testápoló sem hozott lázba. Aztán találkoztam ezzel. Ez egy nagyon szépen megkomponált krém :) Valahogy azt érzem, hogy a TBS body butter ilyen akar lenni, de nem sikerült. Táplál, gyorsan beszívódik, kellemes illat (de nem parfümtől, hanem az összetevőktől), nem hagy maga után egy réteget, hanem 100%-osan beszívódik. Külön tetszik, hogy befőttesüvegben van. Kiskanállal szoktam kivenni és onnan a kezembe venni, majd szétoszlatni. Az állaga tömör, de szépen kenhető. Néha, amikor azt érzem, hogy extra táplálásra van szüksége a bőrömnek, előveszem, és egy kis esti rituálé keretében bekenegetem magam vele. Imádom, szerintem újravevős lesz. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 27.

Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Természetes, növényi eredetű emulgeáló és emollient hatású összetevő. Az összetevővel elsősorban certifikált, organikus kozmetikumokban  találkozhatunk.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2