Nagora

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ESAnna, Módosítva: 2020. április 23.

Kategória:   Tusfürdők
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Tisztán növényi, bőrbarát gyerek tusfürdő és sampon hidratáló mandulaolajjal, természetes sárgadinnye illattal.

SLS, SLES és egyéb káros szulfátoktól mentes.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Pumi

2020. december 10.

En nem erzem az illatat, kb elmegy. Natur termek igy gyerekre ajanlott, jok az összetevői, az a jo benne.
Én extra hipererzekeny gyerekbörre ajanlom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 10.

Én extra hipererzekeny gyerekbörre ajanlom

Mariann30

2020. november 15.

Gyerekeknek vettem és nagyon elégedett vagyok vele. Finom de nem tolakodó illata van és nem szárítja ki a bőrüket sem. Natúr termék ami alap elvárás nálunk, főleg a gyerekeknek. Egy negatívuma az ára ami igen borsos, szerintem kategóriájában az eggyik legmagasabb a piacon.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 15.

ESAnna

2020. május 8.

A lányomnak vettem, aki 12 éves, de én is ezt használom, mert nagyon jó az illata és fontos, hogy parfümmentes legyen. Nálunk gyorsan fogy, mert imádjuk :).

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 8.

Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid