Naked

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: maycily, Módosítva: 2012. február 6.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Hajápolók

Szilikon mentes. Száraz hajra , töredezett hajvégekre és szálló hajra.
Nem tesztelik állatokon, 97%-ban természetes összetevők.

yokkoa

2015. január 15.

Nagyon szeretem. Nem gubancolódik a hajam, nem száll, könnyen kifésülhető ettől a terméktől, finom illatú, nem zsírosít. Féláron vettem, így megérte, de lehet, hogy teljes áron is, mert nagyon régóta megvan, lassan fogy, kevés elég belőle (pedig elég kicsi kiszerelésű).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. január 15.

Oraculum

2014. május 14.

Akciósan nagyon megérte, bár nekem kicsit elnehezíti a hajamat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 14.

Akciósan nagyon megérte, bár nekem kicsit elnehezíti a hajamat.

szreka

2013. szeptember 18.

Akciósan vettem, így pláne megérte beruházni rá. Én nagyon szeretem az illatát, sokáig lehet érezni a hajban. A leírás szerint nedves hajra kell alkalmazni, de amilyen feledékeny vagyok, nekem mindig hajszárítás után jut eszembe :) Nem zsírosítja a hajat, pedig én 2 pumpányit használok a váll fölé érő hajamra, nem kelt zsíros hatást, mint más hajápolók. Nem gubancolódik a hajam, rendezettnek, ápoltnak tűnik és napokig pihe puha. Azt hiszem már nem lehet kapni sajnos :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 18.

Samybubu

2013. május 30.

Én azért vettem meg, mert száll a hajam, erre tulajdonképp jó. Csodát nem tesz, de sokkal rendezettebb lett tőle a hajam. Az illata is kellemes, jó a kiszerelése, sokáig tart és aránylag olcsó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 30.

vesper

2012. augusztus 25.

Én hajmosás után, száraz hajon szoktam használni. A krém zselészerű, inkább vizes, mint olajos hatású, a hajam pillanatok alatt "felszívja". Sajnos számottevő ápoló hatást nem vettem észre. Kipróbáltam vizes hajon, szárítás előtt is, de úgy sem. Úgy látszik az én száraz hajamra ez a termék kevés. Egyetlen pozitívuma, hogy szilikonmentes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 25.

Kisani

2012. augusztus 13.

Nekem is száll a hajam, és reméltem, ez a termék majd segít ezen. Mióta megvettem, jó néhányszor használtam, de szinte semmilyen változást nem vettem észre ez ügyben. Enélkül is, ezzel is száll. Lehet, hogy muszáj leszek megbarátkozni vele. A szérumot elhasználom- nem volt annyira olcsó, és reménykedem, hátha valamikor működésbe lép.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 13.

Bibike

2012. június 12.

Egy ideje használom, de nem igazán érzek tőle változást. A hajam nem száll tőle, de ugyanúgy gubancolódik a vége. Az illata nekem nagyon tetszik. Nem vettem észre, hogy jobban zsírosodna, mondjuk csak éppen, hogy a végére teszek belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 12.

kemenysepro

2012. május 7.

Én a hajszállás ellen vásároltam meg. Nagyon kevés kell belőle és szigorúan a haj végére, különben könnyen zsíros hatást érhetünk el vele.
Nagyon jellegzetes erős illata van, ami felkenés után pár órával már nem érezhető, de kezdetben engem egy kicsit zavar.
És végül a fő funkciója, a szálló haj, gubancolásmentesen. Az utóbbit inkább teljesíti.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 7.

szöszike

2012. április 29.

Természetesen göndör hajam, mindíg is probléma volt számomra, pláne ha fésülködésről volt szó, a megoldást ez a termék hozta el számomra :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 29.

maycily

2012. január 30.

Egészen jó a szöszös hajra! Kellemes egyenes tapintású lesz tőle, a szőkített szalmás hajamon használtam és szuper! K fogom próbálni a többit is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 30.

Gyulladáscsökkentők: Symphytum Officinale (Comfrey) Leaf Extract
Hidratálók: Betaine

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Orvosi ziliz kivonat. Kevés információ érhető el arról, hogy az orvosi ziliz kivonatot a kozmetikumokban mire használják. Paula Begoun szerint sűrítő anyagként használatos, és lehet, hogy van nyugtató, gyulladáscsökkentő tulajdonsága is.

A fekete nadálytő levelének kivonata. Kozmetikumokban főként  erős gyulladáscsökkentő hatása miatt alkalmazzák. Mivel izületi gyuladások fitoterápiás gyógyszere, sportkrémekben is használják. Paula Begoun szerint viszont bár valóban gyulladáscsökkentő tulajdonsága van, csak rövid ideig ajánlott használni és csak akkor, ha tudjuk, hogy egy használatnál kevesebb, mint 100 mg alkaloid kerül a bőrre. Paula összességében kerülendő összetevőnek kategorizálja.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.