Naobay

Ár:   6490 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online a Organicharmony.hu-n 6 490 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ellesmere77, Módosítva: 2019. május 14.

Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online: Organicharmony.hu, 6 490 Ft

Ez a könnyű emulzió mélyen hidratálja a bőrt, anélkül, hogy elnehezítené azt. A benne található, antioxidánsokban gazdag zöld tea egyesül,  a hihetetlen védelmező tulajdonságairól ismert ginkgo bilobával, ami védi a bőrt a minden napos környezeti károkkal szemben (szennyezés, szabad gyökök, iroda környezet), közben a hozzáadott málna kivonat megakadályozza a bőr vízvesztését, az aloe vera pedig nyugtatja és lágyítja.

Ár: 6 490 Ft , Eladó: Organicharmony.hu

Csuporka

2020. október 2.

Én is mintát kaptam rendelés mellé. Nagyon tetszett az illata, az állaga és a hatása is. Nyáron próbáltam, nem volt sok, beszívódott, de inkább hidegebb időben lesz az igazi szerintem. Kellemes érzetű a bőrön, jól puhít és hidratál. Élettelibb lett a bőröm tőle és nagyon sajnáltam, amikor elfogyott. Az incije és a környezetbarát tégelye is gyönyörű.. túl szép, hogy igaz legyen :) lehetne mondjuk olcsóbb.. de lehet, hogy megéri az árát. Kiváncsi vagyok a hosszútávú hatására és az illata is annyira bejött (inkább téli illat szerintem), hogy biztos meg fogom venni. Minta alapján egyelőre öt csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 2.

LizLiz

2020. szeptember 25.

Szintén rendelés mellé kaptam mintát belőle. Tisztított bőrre vittem fel és alaposan bemasszíroztam, ahogyan azt javasolják. Az állaga rendben van, gyorsan beszívódott. A bőröm elég érzékeny, de nem irritálta, pár helyen száraz foltjaim vannak, főleg ott használtam, de elég jónak tűnik. Ha lesz új infóm róla mindenképp frissítek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 25.

sziabarbi

2020. szeptember 17.

Termékmintát kaptam belőle egy rendelés mellé. Felkentem az arcomra és már akkor zsíros, maszkszerű hatása volt (ami az én normál, vegyes bőrömnek abszolút nem kell, pedig arra ajánlott). Azonnal elkezdett izzadni alatta a bőröm, majd aztán elkezdett égni is. Nem mellesleg szerintem borzasztó büdös. Le is kellett mosnom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 17.

Nessy

2020. január 2.

Nagyon fincsi, gyorsan beszívódó tápláló krém. Szerintem huszas - harmincas vegyes bőrre tökéletes választás, szép összetevők és csomagolás, nincs túltolva az illatanyag sem. Nem fényesít, nem hagy zavaró réteget. Semmi extrát nem ígér, de a lágyítást, hidratálást hozza.

Up:
Sajnos mégis le kell hogy pontozzam, mert nagyon kivörösödik tőle a bőröm. Ez a probléma a legtöbb általam próbált Naobay Detox termékkel fennáll.
Félretettem, de a hűvösebb időben egy kicsit kiszáradt a bőröm, így gondoltam adok neki valami táplálóbbat, de felkenés után egyből égetni kezdte az arcom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 2.

Up:

sibi

2019. október 9.

Mintában kaptam és elképedtem micsoda hatása van. Tényleg símább, ragyogóbb, hidratáltabb bőr. Abszolút beleszerettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. október 9.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Ginkgo Biloba Leaf Extract, Aspergillus/Camellia Sinensis Leaf Extract Ferment Filtrate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Glycerin, Propanediol

Az édesmandula-olajból kivont el nem szappanosítható lipidek

A Salvia Sclarea növény kivonata. Faggyútermelést szabályozó, szövetösszehúzó, nyugatató összetevő a CosIng besorolása szerint.