Naobay

Ár:   8990 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Mokuscafat, Módosítva: 2014. május 20.

Kategória:   Hidratáló krémek

Naobay oxigenizáló krém hidratálja, védi és lágyítja a bőrt. Univerzális krém minden bőrtípusnak megfelelő hidratálást nyújt, növényi kivonatokkal és bio növényi olajokkal, mint például a csipkebogyó és a mandulaolaj.

nevaneva

2019. július 7.

Nagyjából két hónapja használom nappali hidratálásra, bár a pumpás flakon miatt nehéz megállapítani, de gazdaságosnak tűnik. Kellemes állagú-illatú krém, a bőröm szereti és gyorsan beszívja. De azt nem látom, hogy csodát tett volna, de ez valószínűleg nem a krémen múlik: a jelenlegi bőrállapotomhoz sajnos ennél több kell. Nagyra értékelem a márka filozófiáját, a teljesen egyedi, fából készült környezetbarát csomagolást. Kétségtelen, hogy nem olcsó, de egyrészt leárazva vettem, másrészt a minőséget, számomra fontos értékeket megfizetem, ha tudom. Összességében tőlem négy csillagot kap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 7.

Eszter88

2017. június 21.

Ahhoz képest, hogy milyen drága, nem tud többet egy negyedennyibe kerülő sima hidratálónál. Nagy csalódás, mert akartam szeretni az újrahasznosított fa csomagolás, az elvileg organikus összetétel és az isteni illata miatt, de sajnos nagy pofára esés lett belőle. :( Kb az egyáltalán nem organikus és általam egyáltalán nem kedvelt Niveával és Garnierekkel van egy szinten, csak amég azok max 4000-be kerülnek, ez több, mint 8000-be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 21.

RagdollCat

2016. május 18.

Nekem is pixibe volt most fog elfogyni (több krémet is használok attól függ melyekhez van kedvem). Viszont én imádom. Kellemes narancsos illat, jól beszívódik nem hagy ragacsos érzetet. Nem egy durva hidrataló, estére kevés de nappal smink alá is tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 18.

Ivett0502

2016. április 5.

Pixiboxban volt az enyém is. Szörnyű!!! Többször is nekifutottam, de nem lettünk barátok. Nekem az illata is inkább olyan wc frissítő szagú, a bőröm sem szerette. Ennyi pénzért meg pláne nem ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 5.

BokaEdina

2015. december 22.

Pixiboxból van kis kiszerelés. Az első pár alkalommal szuper volt az illata is tetszett, de egyszer csak használat után foltokban bevörösödött az arcom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 22.

LBN

2015. december 1.

Kellemes citrusos illata van. Én sminkelés előtt pár perccel vékonyan bemasszíroztam a bőrömbe, és jó volt. Aztán találtam jobbat. Nekem is dobozból van, korábban gondolkodtam rajta, hogy megveszem a nagy kiszerelést, de már kiesett a pikszisből.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 1.

edibaba

2015. április 18.

Eleinte nagyon tetszett, már fontolgattam a nagy kiszerelés megvásárlását, de szerencsére (vagy inkább sajnos) még időben kimutatta a foga fehérjét. Két hét használat után az arcbőröm eddigi legvadabb allergiás reakcióját prezentálta ettől a krémtől. Az illatanyagára gyanakszom, persze nem biztos, hogy az okozta. Ez karácsony körül volt, most április van, és még mindig nem tért észhez teljesen a bőröm, pedig már kisebb vagyont költöttem arra, hogy helyrehozzam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 18.

hermelinke7

2015. február 16.

Szintén Pixiboxból, eléggé semmi extra kategória. Ennyi pénzért szerintem lehetne sokkal jobb. Lassan szívódik be, de én csak éjszakára használtam, így ez nem volt probléma. Se nem ártott, se nem használt, biztos nem veszem meg a teljes kiszerelést belőle. Az illata nekem tetszett, bár tény, hogy nagyon erős, felkenés után viszont nem pár perc után már nem lehet érezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 16.

Szaszmancs

2015. január 24.

Pixiboxos kis kiszerelés vége felé járva azt mondom átlagos kence ez. Az illatanyagnak bár nem örültem, de egész kellemes, a hidratáló hatás szerintem rendben van. Éjszakára használom, a beszívódásával nincs gond, reggel pedig semmi szokatlant nem tapasztalok, se pozitív, se negatív értelemben. Egy középszerű hidratálóért nem fizetnék ennyit, az tuti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 24.

mgina007

2015. január 5.

UD: Sajnos vissza kell jönnöm lepontozni :( Bár az első pár napban tényleg nagyon jó hatással volt a bőrömre, de utána mintha semmit nem használtam volna. A hidratáló hatása is nagyon kevésnek bizonyult.

Nagyon pozitív cslaódás ez a krém! Nekem is a Pixiboxban volt és valahogy nincs túl jó tapasztalatom az ilyen nagyon természetes kozmetikumokkal, valahogy nehezen fogadja be a bőröm (biztos fordítva vagyok bekötve :)), még a sima sheavajat sem szereti. Sosem voltam pattanásos, nem voltak durva bőrhibáim, de amióta kismama vagyok, csak egyre romlott a helyzet. Az eredetileg száraz bőröm még szárazabb lett, viszont a szárazság mellett hatalmas pattanások alakultak ki az egész arcomon. A régi krémeim mind csődöt mondtak, már elkönyveltem, hogy bizony a hormonális változásokon csak az idő fog segíteni. És ekkor jött ez a krém, 3-4 nap alatt csodát tett a bőrömmel. Azt hiszem ennél több bizonyíték nem is kell. Az ára mondjuk húzós, de megéri.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 5.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Propanediol, Glycerin, Persea Gratissima (Avocado) Oil

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

A pézsmarózsa olaja. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emoillent, tonizáló és összehúzó hatású összetevő. A neten teljes a konfúzió, ezt az olajat gyakran látjuk "vadrózsaolaj (Rose hip oil) név alatt, vagy kép mellett. Az igazság ezzel szemben az, hogy elég sok rózsaféle növeszt a csipkebogyóhoz hasonló áltermést, de természetesen ezek azért különböző fajok, így az olajuk összetétele is különböző.