Naomi Campbell

Ár:   4050 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   15 ml, 30 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Kiscsillag5, az összetevőket feltöltötte: TallodiZsofi, Módosítva: 2019. március 18.

Kiszerelés:   15 ml, 30 ml és 50 ml
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

Karakter: orientális-virágos

Illatösszetevők: bergamott, zöld levelek, sárga szilva, kerti vaníliavirág, jázmin, muskátli, szantálfa, tonkabab, vanília

CSERE is - Naomi Campbell At Night
Ár: 2500 Ft , Eladó: kvin
Állapot: 50/25ml, Helyszín: Bátonyterenye (Kisterenye), fizetés: Posta, foxpost, személyes átvétel
5 ml fújós Naomi Campbell At Night
Ár: 1500+szállítás , Eladó: karakumsivatag
Állapot: 5 ml fújós, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvét, postán maradós, foxi

SarahFosch

2019. október 30.

Ha bárki hiányolná Naomi Campbell Mystery nevezetű rég megszűnt kék üveges illatát, az ne aggódjon: ez szinte ugyanaz, csak a szokásos vibrátor formájú üvegben.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 30.

Mumus30

2018. február 12.

Kicsit hadilábon álltam ezzel a parfümmel, sokáig nem szerettem. Mostanában viszont kifejezetten elbűvöl az illat, hidegben nagyon hozza a karakterét. Meleg, vagány, nőcis illat. Valahogy nekem bejönnek Naomi parfümjei, és a tartósságukkal is meg vagyok elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 12.

FrostJaina

2017. november 3.

Egy az egybe Christina Aguilera sima csipkés parfümje. Azt imádtam, nagyon jó őszi parfüm. Ez meg at night haaat nekem ez szaladgalos illat lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 3.

vanillacaramella.sweet

2017. február 10.

Jé, ezt még nem jellemeztem. No, mikor megjelent, meg voltam veszve, hogy kipróbálhassam, eleve úgy mentem az üzletbe, hogy biztos megveszem.
A tesztert próbáltam, az valahogy édesebb-kicsit fűszeres-virágos volt. Landolt a kosárban, vigyorgó fejjel mentem haza. Otthon bontom, hú de jó lesz, szép szín, vagàny, tesztelve is ugyeh.... Kellett nekem, de úgy arcon csapott, annyira nem működött rajtam, hogy elviselhetetlen voltam és az illat is. Nagy csalódás, haragudtam, de nagyon, h hogy lehet ez...
Hogy konkretizáljam kicsit: szúrós zöld frissen vágott fű/falevél, kesernyés szilvahéja, muskátli szára tördelve, fás-poros jegy, és egy kis citrusosság, gondolom a bergamott.
Ez nem egy vaníliás édes illat, semmi édessége nincsen. Akin van, az nagyon szerencsés, vagy nem ezt fújta. Kerestem a tonkababot, jázmint és vaníliát, de nem leltem. Nem szirupos valamit keresnék, de semmilyen édessége nincsen. Kevés parfüm csapott be ilyen csúnyán, de azokat nem vettem meg, mert már teszteléskor "pofozkodtak" :D Sajnálom, de ez nagyon nem nekem lett megkomponálva. A nem tetsző illatokat hajlamos az ember sokáig érezni, hála égnek, hogy ez nem volt tartós. Üveg es parfümszínre megy az 1*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 10.

Marcipan84

2017. február 10.

Ha ez a parfüm étel lenne, nyilván nem-túl-édes kávés-tejszínes fagylalt volna, kevés étcsoki sziruppal leöntve, és rengeteg tört mogyoródarabkával megszórva. Hideg édesség, mégis meleg érzete van. :) Édes, de nem émelyítően. Kellemes, komfortos érzés, mikor a hideg elől a sálamba húzódok, és érzem ezt az illatot.
Nem érzek benne semmi macskást, vagy kihívót, a szobámban van ehhez hasonló finom, édeskés-szantálos illat.
Újravevős lesz, de kizárólag ősszel, télen, hideg időben használatos. :)
(Egyébként tudja valaki, mit "ábrázol" ez az üveg? Mintha egy ujj lenne, hosszú körömmel...)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 10.

Újravevős lesz, de kizárólag ősszel, télen, hideg időben használatos. :)

dnelli

2016. október 21.

Először is tisztáznám, hogy csak egy átlagos felhasználó vagyok, távol állok a "profi orroktól".

Több, mint két éve használom. Az illata első szaglásra vanília és virágok keveréke. Bőrre fújásnál először citrusos, virágos (kissé csípős) és szilvás, majd szépen kúszik át a vaníliás virágba. Alkalmakra szoktam használni, de hétköznapokra is szívesen magamra fújnám, ha nagyobb kiszerelésben lenne meg. Nagyon nőies illat, én leginkább szerény, igényes, elegáns nőkön/lányokon tudom elképzelni, akik a felszín alatt mégiscsak vadak, de egyben visszafogottak is. A parfüm nagyon meleg érzést kelt bennem; mikor egy könyvvel a kezedben betakarózol, miközben odakint hull a hó, a vaníliás tea pedig gőzölög melletted. Akárhányszor megérzem az At Night illatát, mindig ezt asszociálom, szóval nagyon kellemes illatnak tartom, de az én személyiségemhez kicsit túl "precíz", édes és túl bájos.

A tartósságáról annyit, hogy nyakra és csuklóra szoktam fújni reggelente, délelőtt még "érezgetem", délutánra már nem, tehát nem valami tartós, lehetne ilyen szempontból sokkal jobb is, ezért is vonok le egy csillagot.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 21.

LathatatlanOzike

2016. szeptember 22.

Szintén a nagy átlagba tartozó illat, de nem a rossz értelemben. El tudnám viselni magamon, de nem hinném, hogy szükségem van rá.
A fiókom 4 Naomi parfümöt tartogatott eddig, kettőt eladtam, kettőt viszont továbbra is szeretek. Ez az At night verzió szerintem olyan is-is lenne. Jónak jó, de minek?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 22.

szalamander

2016. augusztus 31.

Leértékelve vettem, mert a fűszeres illata nagyon közel áll hozzám. Tartósnak érzem, de pár hetet még várok a viselésével, mert jellegéből adódóan őszi-téli illat. Ilyen melegben picit fullasztó.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. augusztus 31.

emb1p3

2016. február 21.

Egy behízelgő, alázatos macska ez az illat, ami készségesen dorombol, mert nagyon akar valamit. Krémes, púderes, melengető, de a legkevésbé sem egyéniség, már-már nevetséges mértékben tetszeni akar, viszont tény, hogy tud is. Nem úgy szexi és nőies, mint egyenes derekú, önálló, felnőtt nő, inkább a simogató kézhez dörgöli magát, de a maga nem túl elegáns, szolgalelkű módján igenis eléri, amit akar. Megvenni szinte szégyellném, mert egy felnőtt nő, aki képes felelősséget vállalni magáért és másokért, az ne hordjon már ilyet, de néha mégis magamra fújom a dm-ben. Mert hát tényleg tetszik ez a cicus mindenkinek, aki szembe jön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 21.

Kamavi2

2016. január 25.

Imadom az illatat! Igazi szexi, noies illat. Sajnos nem tul tartos. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 25.

Imadom az illatat! Igazi szexi, noies illat. Sajnos nem tul tartos. :(

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Citral, Citronellol, Coumarin, Methyl Benzoate, Geraniol, Limonene, Linalool
Színezékek: CI 14700, Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 42090, CI 60730, Green 5 / CI 61570
Tartósítószerek: Benzoic Acid, Methyl Benzoate

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lila színű.