Naomi Campbell

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kissbarbara1990, Módosítva: 2013. március 10.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

A Naomi Campbell Cat Deluxe At Night illatával.

Kiszerelés: 75 ml

magdus.kis

2015. február 8.

Nagyon finom illata van, igazi tavaszi-nyári. Már többször vásároltam belőle, amikor akciós volt. Teljes áron drágának tartom, de akcióban megéri és valóban lehet fújkálni a kiszerelése miatt. Nem egy tartós illat, de a 15ml változata sem tartósabb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 8.

Tyuki

2014. június 20.

Valóban nem túl tartós, de a nagy kiszerelése miatt lehet fújkálni bőven. Most, hogy jön a meleg, kvázi testpermetnek is használom, és nagyon kellemes, hűsítő hatása van. Újravenni szerintem nem fogom, de nem bántam meg, hogy megvettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 20.

sziszicricket

2014. január 27.

Igaz hogy nem tartós de ár érték arányban ez sokkal kedvezőbb mint a 15 ml-es barátja. Így nem napi 1x, hanem 2x fújom be magam. Számomra ez a legeslegjobb illat, igazán passzol hozzám:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 27.

marcsi4

2014. január 17.

Leges legkedvencebb illatom, de a parfüm túl drága, így vettem meg ezt a sprayt. Sajnos hamar elpárolog az illata, de az ára miatt lehet ennél maradok inkább.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 17.

RitaSummer

2013. november 21.

Szerettem az illatát de nekem nem volt tartós :/ többet nem is veszek...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. november 21.

Szerettem az illatát de nekem nem volt tartós :/ többet nem is veszek...

sabrirory

2013. április 11.

Én is meg vagyok vele elégedve, nem túl erős illat,sokáig kitart és imádom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. április 11.

Én is meg vagyok vele elégedve, nem túl erős illat,sokáig kitart és imádom :)

kissbarbara1990

2013. március 4.

Rajtam szerencsére az ilyen kis lájtos natural spray-k is igazán tartósak,így ezt a verziót vettem meg a nagyobb mennyiség és alacsonyabb árfekvés miatt. Imádom ezt az illatot,ha reggel befújom magam este is érződik. Újra fogom vásárolni!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 4.

Antioxidánsok: BHT
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.