Naomi Campbell

Ár:   3520 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kriszti.07, Módosítva: 2012. december 28.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

A Naomi Campbell Cat Deluxe illatával.

k.dorika

2016. szeptember 27.

Nagyon finom, édes illat. Pumpás deo létére pedig elég tartós.
A parfümjénél virágos-gyümölcsös illat szerepel, de sokkal inkább Orientális-vaníliás!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 27.

Nagyon finom, édes illat. Pumpás deo létére pedig elég tartós.

PETRA820718

2016. január 28.

Örök darab, évekig használtam,parfümként, parfüm deodranként. A mai napig szeretem, nem lehet megunni.
Tartós, egyedi, a párom is szereti, igazi: ,luxus cica' :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 28.

Tartós, egyedi, a párom is szereti, igazi: ,luxus cica' :-)

timeatoth

2015. augusztus 14.

Ez a kedvenc parfümöm. Nagyon jó illata van, és tartós is, mind az illatát tekintve, mind a kiszerelést. Az ára is kedvező.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 14.

Ancs

2014. január 26.

Jajj nahát utoljára 16 éves koromba használtam, ez volt az első igazi parfümöm. De az illata mennyei mindig megkérdezték hogy milyen parfümöm van, és hogy jó az illatom :DD

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 26.

Wildcat75

2013. november 20.

Nagyon jó az illata, de rajtam sajnos nem tartós...
De ha elfogy, megveszem a parfüm változatát...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 20.

Nagyon jó az illata, de rajtam sajnos nem tartós...
De ha elfogy, megveszem a parfüm változatát...

jetroh

2013. november 18.

Isteni az illata,édeskés,egyszerűen mennyei!Viszonylag sokáig érzem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 18.

Isteni az illata,édeskés,egyszerűen mennyei!Viszonylag sokáig érzem.

gyovai890

2013. október 11.

Isteni az illata, imádom!!! Sajnos azonban nekem hamar elillan az illata és ezért nem érzem tartósnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 11.

vanillacaramella.sweet

2013. július 23.

Amikor megjelent, valami különleges, és az eddigi parfümjeimtől eltérőre vágytam, ebben meg is találtam.
Tartós DNS létére is, szeretem :) Virágos-fűszeres (??) kissé, fás, púderes.A vanília nem édesíti meg szerintem.

Fej: kardamon, frézia
Szív: ibolya, barack, fehérrózsa
Alap: musk pacsuli, vanília, fás jegyek, ámbra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 23.

Fej: kardamon, frézia
Szív: ibolya, barack, fehérrózsa
Alap: musk pacsuli, vanília, fás jegyek, ámbra.

agiv

2013. január 22.

Én ezt a változatát annyira nem szeretem,többet nem vennék ilyet csak a parfümjét.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 22.

zsoxcore

2012. december 28.

Szerelmes vagyok ebbe az illatba! Nagyon szeretem. Van olyan tartós, mint a 'parfüm' társa.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 28.

Antioxidánsok: BHT
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.