Best of Beauty 2019

Naomi Campbell

Ár:   7900 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szucslia, az összetevőket feltöltötte: sephora, Módosítva: 2013. március 1.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

A virágos illatokhoz tartozik. Könnyed, légies, nyári illat. Jázmin, rózsa, frézia, barack, ananász összetevőket tartalmaz. Olyan, akár egy forró csók.

Ár: 5000 , Eladó: Rékam
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Budapest, Oktogon, fizetés: csak személyesen
Naomi Campbell Cat Deluxe With Kisses + Testápoló (50ml)
Ár: 2.900 Ft , Eladó: kvin
Állapot: 15ml/kép (kb.10ml), Helyszín: Budapest (Lásd: a leírásban), fizetés: Posta, foxpost, személyes átvétel
Arvael

2017. augusztus 22.

Szobatársamnak volt ilyen parfümje még régebbről, és egyszer fújtam magamra. Abban a pillanatban szerelem született köztünk, egyszerűen imádtam! Mások is megdicsérték, hogy milyen finom illatom van. Azóta égen-földön kutattam, még a testvéreit is megvettem - amik persze mégsem jöttek be, így végül fájó szívvel nyugtáztam magamban, hogy erről a plátói szerelemről le kell mondanom.
Aztán történt, hogy a vaterán egy hölgy feltöltötte a 30 ml-es (!) kiszerelést eladásra, amiből alig hiányzott pár ml. Természetesen azonnal lecsaptam rá 😊 Tegnap érkezett meg a kis Drága, mintha nem is parfüm, hanem arany lett volna a dobozkában.
Azóta azon gondolkozom, hogy vajon a férfiakkal is így működik-e ez a plátói szerelem és rendelős dolog?!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 22.

k.dorika

2016. szeptember 27.

Csak a teljesség kedvéért:

Orientális-virágos illat
Összetevők: Kardamom, rózsaszín bogyós gyümölcsök, mandarin, bergamott, alma, feketeribizli, rózsa, bazsarózsa, jázmin, vetiver, tömjén, vanília, tonkabab

Egyébként pedig abszolút KEDVENC!!!! Szexi, nőies, csábító, randis illat. Rajtam órákig érezhető, nagyon tartós!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 27.

Csak a teljesség kedvéért:

Orientális-virágos illat

Mesi13

2015. március 22.

Finom nőies, púderes illat, én nyárestéken használtam. Jól illett hozzám. Pár éve, mikor kaptam, ritkán nyúltam érte, aztán megszerettem, és mostanra már csak az alján maradt... :( Tudja valaki, hol lehet még kapni? Régóta nem látom már sehol, és nagyon hiányzik! (Az utolsó cseppeket kincsként őrzöm)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 22.

kinibaba19

2014. november 28.

Megvettem, és nem csalódtam. Azt kaptam amit vártam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 28.

Megvettem, és nem csalódtam. Azt kaptam amit vártam.

Yza

2014. február 3.

Sokáig ezt használtam, minden évszakban, edt-hez képest elég tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 3.

Sokáig ezt használtam, minden évszakban, edt-hez képest elég tartós.

sephora

2013. március 1.

Aki szereti a rendkívűl édes, cukormázas illatokat - annak ez biztosan jó választás.
A kedvező ára miatt vásároltam meg, hogy kipróbáljam magamon. Nem lesz a kedvenc illatom, de el fog fogyni.
Kifújáskor orrba vágott a töménysége, de amikor ez lecseng, utána már élvezhetőbb. A leírásával ellentétben én nem jellemezném "könnyed, légies, nyári illat"-nak, szerintem pont az ellenkezője.
Nálam biztosan nem nyári illat lesz, hanem inkább tavaszváró, amikor már kezdenek nyílni a bimbók, de még nem érezni a virágok illatát a levegőben.
A szórófej nyakán a bojt nagyon bájos, ez a bojtos rögzítő a kupak hiánya miatt a szórófej rögzítésére szolgál. Emiatt női táskába nem való - viszont kétségtelen, hogy jól mutat a parfüm-szentélyben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 1.

Monyesz

2013. február 19.

Nem jött be nekem sem. :(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. február 19.

Nem jött be nekem sem. :(

lumiukko

2013. február 6.

Szeretem az édes parfümöket, de ez már nekem is sok. Vattacukor illata van!!! Ennél fogva elég kislányos számomra és nem fújnám magamra. Nem jött be.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 6.

WaterLily

2012. október 10.

Sokáig idegenkedtem Naomi parfümjeitől, de ebbe beleszerettem. Kellemes az illata, sokan megdícsérték rajtam, az én bőrömön tartósnak bizonyult.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 10.

Kiscsillag5

2012. augusztus 27.

Egész jó. Mikor kifújtam nem tetszett, de később valami megfogott benne. Kellemesen édessé vált, amit szeretek. Próbálkozok még vele majd bőrön is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 27.

Antioxidánsok: BHT

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lilás piros.