Naomi Campbell

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bettica69, az összetevőket feltöltötte: skata, Módosítva: 2019. április 29.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

Illatcsalád: Virágos-gyümölcsö-gourmand

Sziszilady

2018. január 16.

Nagyon kellemes illatú, nem cukorkásan édeskés, abszolút nőies parfüm. Inkább hideg időben tudom elképzelni. Nekem nagyon hasonlít Naomi Sunset parfümjére, amit 17 évesen imádtam. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 16.

tundying

2017. április 11.

Tartóssága jó, édes, de nem cukorkásan. Hűvös, hidegebb illathatást vált ki, legalábbis magamon ilyennek éreztem. Nem kiemelkedő, de felismerhető illat. Télen viseltem, édessége miatt nem tudnám máskor hordani. A téli illatokkal mindig bajban vagyok, mert igazából a könnyedebb illatokat szeretem, viszont télen vágyom valami édesebbre, fűszeresebbre, ami mégis illik hozzám.Még keresem az igazit, de egy próbát megért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 11.

MsBeataB

2016. november 5.

Imádom az illatát. Amikor vettem, nem is igazán volt szükségem parfümre, de annyira megfogott, hogy muszáj volt megvegyem. Nagy kedvenc lett, máskor is újra fogom venni:) Az illata elég tartós, bár én napközben nem igazán szoktam már érezni magamon,de más igen. :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. november 5.

Damayanti

2016. január 6.

Nem rossz, de nem is olyan illat, amit én viselnék magamon. Teljesen más, mint a misztikus, egzotikus Naomi illatok, de még mindig sokkal jobb, mint pl. a Cat Delux és hasonló rózsaszín cukorkás tömegillatú löttyök :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 6.

Honey01

2016. január 6.

Ajándékba kaptam. Tetszik, de magamnak nem venném meg. Eleinte nagyon idegenkedtem tőle, de pár hónap után megszerettem. Édeskés, számomra túl nehéz illat. A kifújás után pár perccel sokkal kellemesebb, sokat szelídül. Nagyon tartós a bőrömön. Egy fújás is bőven elég.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. január 6.

Marcsi66

2015. november 8.

Tavaly ősszel vettem,Winter Kiss-el együtt,nagyon olcsón.Érdekes mert először ő jobban tetszett,mint a másik,de aztán sorrend viharos gyorsasággal változott.Winter az szuper,ő már nem annyira.Citrusözön,nagyon friss-édeskés illat,ami jó is lehetett volna....Ha nincs szúrósság,ridegség,nyers érzet....olyan mintha egy kicsit bántani akarna.,egyébként tartós...........NEOMAGIC nekem is a legjobb celebillat ,hozzá hasonlót még nem találtam

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. november 8.

Pampilla

2014. május 27.

Hihetetlen citrusözön,friss mint egy decemberi hajnal.Alapillatában szerepel a kávé is,én ezt még nem fedeztem fel benne,de alig várom.... Nagy meglepetés volt számomra ez az illat Naomitól,azt hittem a Naomagic után már semmivel nem tud megfogni,de ez most sikerült,bravóóó!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 27.

muse

2014. április 11.

Khm... Naomi Némber mintha kissé megirigyelte volna a Bvlgari Omnia Crystalinne sikerét és íme... így született annak lebutított, eltorzított változata, a mai trendnek megfelelően természetesen cukorkával (mi mással?) megküldve. Alapvetően a Crystalinne-t sem szeretem, mert végtelenül maníros és savanyú, így aztán pláne disszonáns érzéseket kelt bennem ez az illat. Érezni lehet benne az erőlködést. Citrom, kávé együtt? Ez állítólag másnaposságra válik be, nyehe. Vagy talán a niche-házaknál, de maradjunk annyiban, hogy Naominak és brandjének ehhez annyi köze van mint nekem az atommagkutatáshoz :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 11.

Ashakiran

2014. április 2.

Kis édeske. A maga kategóriájában nem rossz. Én lassan másfél éve nyúzom azt a kis 15 milit, mert legtöbbször nincs hozzá hangulatom. Viszont amikor használom, örülök neki. Egyébként semmi extra. Van jobb is, rosszabb is..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 2.

diane

2013. október 24.

Ez tökéletesen az én illatom! Egyszerűen imádom, örök kedvenc! Nagyon sokáig lehet érezni az illatát ruhán és bőrön egyaránt (még több tusolás és ruhamosás után is)! 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. október 24.

Antioxidánsok: BHT

Színező anyag. (Piros)