Naomi Campbell

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bettica69, az összetevőket feltöltötte: skata, Módosítva: 2013. április 13.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

Illatcsalád: Virágos-gyümölcsös

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

csilla54

2022. március 16.

Imádom. A kedvenc parfümöm. Anno ahogy kivonták a forgalomból még betáraztam. Olyan nosztalgikus, pasizós illat :)
Ha bárkinek lenne elfekvőben még, akkor vevő vagyok rá.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 16.

Ha bárkinek lenne elfekvőben még, akkor vevő vagyok rá.

vanillacaramella.sweet

2021. március 10.

A 2000-es évek elején (2006-7?) volt meg nekem ez az illat, pár napig. Sajnos olyannyira nem tetszett, hogy megváltam tőle elég hamar, ennyit a vakvásárlásokról. :)
Nem írják fragrantica-n, de rajtam olyan volt, mintha lenne benne töményen sok más virág is, frangipáni, narancsvirág, neroli is a többi jegy (papaya, mangó, mandarin, heliotrope, írisz, tubarózsa, vanília, pézsma, szantálfa) mellett és hiába a trópusias jegyek, a púderességre és szantálos-vaníliás alapra való törekvés, rajtam ez egy virágbomba volt, tömény, erős. Még most is itt érzem az orromban. Pedig nagyon tetszett üvegre is és elvileg az illatjegyi is nekemvalóak, Elvileg. A gyakorlat mást mutatott. Nagyon nem trópusi hangulat számomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 10.

emb1p3

2019. január 22.

A gimnáziumi szerelmemtől kaptam ajándékba a születésnapomra, és pusztán ettől még nem rökönyödtem volna meg teljesen, mert láttam azóta is férfit, aki egy vakond percepciójának élességével áll az illatszerekhez, nemhogy illatra, de üvegre se tudja megkülönböztetni az Obsessiont a Light Blue-tól, szóval ezen túl tudok lépni, nem örülök, de elfogadom, hogy van ilyen, azonban emellé a jellegtelen kis cukiság mellé kaptam még két fodros, S-es méretű topocskát is, ami nemcsak esszenciális, hanem optikai tévedés is volt, máig emlékszem az afelett érzett sokkra, hogy világossá vált, hogy vagy ő, vagy én, vagy egyikünk se tudja, hogy kivel is jár, ahogy az az kamaszszerelmek esetén általában lenni szokott, és hát szakítottunk is az egyetemen, bírom persze azóta is, mármint a srácot, de még most sem értem, hogy ki akarja pont ezt a Paradise Passiont hordani, amikor nincs hiánygazdaság. Fél pont megy a nosztalgiának, fél pont a boldog fogalmatlanságnak, legyen akkor egy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 22.

nagynomy

2018. szeptember 29.

Imádtam, egy időben nyáron használtam. Friss, virágos, könnyed illat, nem tömény. Csak azért váltottam hogy atöbbi illatot is kipróbáljam, imádom a Naomi parfümöket :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 29.

janush

2017. január 7.

Ajandekba kaptam , magamtól nem vettem volna meg. Én is hétköznapi, rohangálós illatnak használom , kellemes, 1 fújás is elég belőle , mert elég erős tud lenni az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 7.

EvaO93

2016. szeptember 27.

A mai napon sikerült megszereznem egy 30 ml-t magamnak. Nosztalgia illatnak szántam, de sajnos nem hozott vissza olyan szép emlékeket, mint reméltem, más illatra emlékeztem, ez az illat sajnos nem igazán fogott meg. :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 27.

Birkin22

2016. április 29.

Ajándékba kaptam, de annyira nem fogott meg.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 29.

Ajándékba kaptam, de annyira nem fogott meg.

Kinguci123

2015. október 7.

14-15 évesen rengeteget használtam. Édesanyám kapta először ajándékba, de ő nem tudott azonosulni az illattal. Megszagoltam és nagyon tetszett, úgyhogy elkezdtem én használni. Naomi Campbell illatok közül nekem ő kedvenc. Viszont manapság nem találni az üzletek polcain.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 7.

Anthaval

2015. március 1.

Lehet butan hangzik, de 10-11 evesen imadtam magam Naomi illataival fujkalni, ahogy bongesztem itt az oldalon a keprol eszembe jutott,hogy bizony o is megvolt nekem. Emlekszem, hogy nagyon szerettem es majd' megorultem erte, naponta tobbszor is befujtam magam, az uveget pedig egyenesen imadtam. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 1.

nyarigabi

2014. augusztus 17.

Kedvelem Naomi Campbell parfümjeit, de ez sajnos nem az én világom. Túlságosan trópusi, erős. Mondjuk legalább tartós, nem illan el gyorsan. Engem kissé emlékeztet Rihanna Reb'l Fleur illatára.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 17.

Antioxidánsok: BHT

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színező anyag. (Piros)