Naomi Campbell

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   15 ml, 30 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: xHannah94x, az összetevőket feltöltötte: LathatatlanOzike, Módosítva: 2016. december 5.

Kiszerelés:   15 ml, 30 ml és 50 ml
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

Kiadás éve: 2016

Illatjegyek: áfonya, körte, bergamott, rózsa, ibolya, bazsarózsa, szőlő, őszibarack, pacsuli, vanília

sammy

2019. április 25.

Nagyon finom :) A tartalmasabb illatokat nehezen viselők is tehetnek talán egy próbát vele, ha már unják a Crystalline-t (magamból kiindulva). A tartóssága, főleg ebben a kategóriában, kiváló. Lehet, hogy kell hozzá nagyjából 30 év, nem tiniknek való.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 25.

wildrose

2019. február 23.

Kifújáskor friss, gyümölcsös, leszáradáskor érzéki, lágy, krémes rózsás-barackos illat, elég intenzív és elég tartós. Meglepően kellemes, elegáns, nőies parfüm.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 23.

bebuska94

2018. október 17.

First impression után én is rögtön arra jutottam, hogy ez egy téli illat. Illetve eléggé felnőttes és tartós.:) Nem a legkedvencebb illatom, de 4* csillagot abszolút megér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 17.

aalexaa

2018. április 11.

Tavaszi parfümöt vadásztam a dm-ben, és látván, hogy ez kiárusítás alatt van (2500 Ft/15 ml), gondoltam adok neki egy esélyt. Iszonyúan tetszett a papírcsíkon, egyértelműen ő tetszett a legjobban az összes kipróbált példány közül. Nagyon erősen éreztem benne a rózsát és az ibolyát egy isteni édes-krémes alappal. Rajtam viszont sajnos nagyon rövid idő után elillannak a virágos jegyek és az édes-krémes süteményesség marad meg, így tavaszi illatként nem tudom elképzelni, de hidegebb időben mindenképp előveszem majd. Erős, egy, maximum két fújás is elég belőle, és nap végéig tart. Szerintem érdemes rá lecsapni ennyiért.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 11.

Mumus30

2018. január 5.

Naomi parfümök közül nálam most ez a favorit, így télvíz idején :) Meglepően tartós, bőrön is! Nem tudom meddig fog tartani a szerelem, de az biztos, hogy ez az én illatom. Meleg, édes, de nem orrfacsaróan tolakodó. Nagyon szeretem viselni, valahogy jókedvre derít. Szerintem szuper!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 5.

Judee

2017. november 29.

Tavasz körül kaptam de még nem használtam, mert inkább télre való, annyira erőteljes az illata. Egy fújás bőven elég belőle, ha nem akarod, hogy szédelegjenek körülötted. Háááát engem a régi, első avonos parfümökre emlékeztet erősen. Sokat nem dolgozhattak ezen illat összehozásán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 29.

karakumsivatag

2017. augusztus 3.

Picit gondban vagyok, mert szeretnék 5 csillagot adni, mert nagyon szép illat. Most érzem, hogy mennyire igazságtalan pontozni egy parfümöt. Én hiányolnám belőle a fanyarságot, annak ellenére, hogy az örök kedvenc, a fűzős At Night, még ennél is édesebb. Engem nagyon emlékeztet a Namogic-re. Tartóssága is rendben van, pedig csak EDT.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. augusztus 3.

bodi.kriszti92

2016. november 18.

Nagyon nagyon tetszik ez az illat, szupertartós, pont egy tökéletes parfüm télre 💕

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 18.

Antioxidánsok: BHT

Színező anyag. (Piros)