Naomi Campbell

Ár:   4800 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   15 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: Sup3rCatz, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2019. szeptember 24.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Kiadás éve: 2017

Illatkategória: orientális-virágos

Fejjegyek: bergamott, mandarin, narnacs

Szívjegyek: jázmin, narancsvirág

Alapjegyek: vetiver, cédrus, vanília, borostyán

Ár: 4000 Ft , Eladó: Giorgio007
Állapot: Új, bontatlan csomagolású, Helyszín: Budapest, XI., fizetés: Személyes átvétel vagy posta
kovacsanett43

2019. szeptember 24.

Nekem a Versace Chrysal noir az örök kedvenc, de néha beújítok valami mást is, hogy ne unjam meg, most erre esett a választásom. Nekem nagyon tetszik a púderes illata, a 30 ml-eset 5000 párszáz forintért vettem meg, így nem is vártam tőle tartósság terén túl sokat. Kellemes kis illat, viszont hamar elillan, ezért nálam egynek jó kategóriába esik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 24.

CeCeDrake

2018. december 30.

Poison Girl és Olympea keresztezéséből születhetett talán, mindkettő felfedezhető benne.
Nekem nem jött be, így maradt a boltban. Az ára kedvező, viszont ez a tartósságán is megmutatkozik, hamar eltűnik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 30.

pirospipacsocska

2018. szeptember 9.

A Puma Flowing után(amit sajnos már nem gyártanak!),nekem ez a kedvenc illatom.Nem erős,nem tolakodó,pont annyira lágyan “édes”,amennyire én szeretem.Szerintem minden évszakban használható,mert nem tömény.Viszont sajnos nem is túl tartós illat,ezért csak 4 *.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 9.

Sheila

2018. február 2.

Leírás/összetevők alapján többet vártam tőle, valamint Naomi illatai általában egész jók (még úgy is hogy nem vagyok oda a celeb illatokért) Ez azonban csalódás, jellegtelen, semmilyen kis illat és 20 perc után nyoma sem volt, tartóssága 0. Egyetlen pozitívuma az összeg, amit megspóroltam azzal, hogy nem vettem meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. február 2.

angelina69

2017. október 8.

Szeretem Naomi illatait. Nem tolakodnak, megadják számomra azt a fajta kellemes érzést, amit egy illattól elvárok. Ez is egy olyan illat, amit szerintem bátran viselhet bármelyik korosztály. Lehet, hogy sokak szerint tucat, de ez elég sok illatra igaz. Ugyanakkor nekem ez a lágyan virágos-édeskés, majd később enyhén púderes illat örömet okoz. Olyan lazulós illat. Nincs nagy szillázsa, és a tartóssága is a közepes kategóriába tartozik. Nem lehet minden tökéletes...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. október 8.

klau810614

2017. október 1.

Narancsos -vaníliás,púderes illat ami nálam befutó.☺ Ő is kívánság listás 😍

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 1.

Narancsos -vaníliás,púderes illat ami nálam befutó.☺ Ő is kívánság listás 😍

Antioxidánsok: BHT, Methyl Di-t-Butyl Hydroxyhydrocinnamate