Naomi Campbell

Ár:   5000-10 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   15 ml, 30 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: magdus.kis, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. július 30.

Ár:   5000-10 000 Ft
Kiszerelés:   15 ml, 30 ml és 50 ml
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

Az illatkompozíció ízletes gyümölcsök elegyével nyit; friss tangerin, körte és őszibarack. A szívben a rózsa, és a narancsvirág gondoskodik a ragyogó frissességről, melyet a frézia ártatlansága tesz teljessé. Az alapjegyben a gyümölcsös-virágos jegyek vaníliával, egzotikus tonkababbal és csábító pézsmás accordokkal egészülnek ki, és teszik felejthetetlenné a pillanatot.

Ár: 4500+posta , Eladó: Stello
Állapot: Új, 1x próbált, Helyszín: Pécs, fizetés: Utalás vagy utánvét
Naomi Campbell Private EDT eladó
Ár: 2500 Ft , Eladó: nygigi
Állapot: próbált, Helyszín: Budapest (Köki-Határ út), fizetés: Személyes átvétel, Foxpost, futár vagy posta, rózsaszín csekkes fizetés is lehetséges, (csere személyesen lehetséges) utánvéttel nem küldök semmit!
born86

2018. október 26.

Elég gyengécske ,nem mondom hogy rossz mert nem az de túl testközeli ,pedig nem vagyok oda ha mindenki érzi egy sportcsarnokba a parfümöm :) ,de azért az se hogy a csuklómra kéne nyomja valaki az orrát ,ha szeretne valamit érezni belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 26.

peachyglow

2017. december 17.

Nagyon sokáig a Wild Pearlt használtam, de mikor kijött ez, kipróbáltam egy Müllerben, és teljesen belehabarodtam. Szerintem fantasztikus. Nem szeretem az édes illatokat alapvetően és a tini kori vattacukor korszakból is kinőttem hála isten. De...! Egy tízes skálán ez körülbelül hatosan édeskés, én vaníliát érzek rajta, ettől függetlenül nem túl tömény sőt inkább könnyed, nem kommersz és nem is tolakodó. Alapból nem szeretem ha illatfelhő van körülöttem, a parfümöt csak az érezze aki közel hajolhat, és ez tökéletes. Nőies, kifinomult, nagyon eltalált illat... ;)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 17.

nygigi

2017. november 28.

Nagyon jól sikerült ez az illat, a többi Naomi nem nagyon fogott meg kivéve a Mystery-t, de azt már úgy tudom nem gyártják.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 28.

bettiii

2017. november 28.

Egy éve kaptam az unokatestvéremtől karácsonyra ezt a parfümöt. Nagyon szeretem, kellemes, kifinomult, de mégis nőies illat. A hétköznapokra számomra tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 28.

Zsedit

2017. február 15.

Valantin napi ajándék férjemtől.... Nagyon eltalálva. Ez az 5. Naomi parfümöd, nem mind én illatát szeretem, de ez nagy kedvencnek ìgérkezik. Armani mania használat volt december óta, s ez annak a könnyedebb folytatása, ami így tavasz felé tökéletes. Édesen nyit, majd szépen púderessé alakul. Konszolidált, de határozott. Szuper!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 15.

Lory

2016. november 1.

Sajna ez az illat elég vérszegényre sikeredett,figyelembe véve a többi Naomi-alkotást.Egy egyszerű,kicsit virágos-kicsit gyümölcsös semmiség.Leszáradásakor jön elő a krémes vaníliás alapja de akkor már annyira bőrközeli,hogy alig érezni valamit.Túlságosan is komfort illat lett.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 1.

kissenikor

2016. április 7.

avh...szeretem, imádom! szerintem hasonlít a többi naomi illathoz, de azokat is szeretem. talán ez a legdiszkrétebb illat a többihez képest, olyan kis púderes, finom, lágy. nem harsány. tavaszra, nyárra ideális.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 7.

vanillacaramella.sweet

2015. december 20.

2015. Dec.6: Különleges virágos illat, tetszik. A Queen of Gold után ez a 2.,ami bejön. :) Meg fogom venni. :)

2016. Dec. 20: Elején barackos-körtés, friss, majd egyre krémesedik. Nagyon finom gyümis-virágos illat. Bájos, nőies. :) Várom,hogy online olcsóbb legyen. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 20.

magdus.kis

2015. november 7.

Már az elődjét is szerettem, de attól egy kicsit fájt a fejem egy idő után. Na ennél nem így van, sokkal letisztultabb, szolidabb illat. Nagyon örülök, hogy rátaláltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 7.

Antioxidánsok: BHT, Tocopherol

Színezék. Lila színű.