Naomi Campbell

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zdoreebaba, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2019. február 20.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

Fej: Passiógyümölcs, Körte, Feketeribizli

Szív: Szilva, Jázmin, Rózsa, Frézia

Alap: Szantálfa, Fekete Csokoládé, Vanília

3500.-Naomi Campbell Queen Of Gold 15 ml
Ár: 3500 Ft , Eladó: TallodiZsofi
Állapot: Új, bontatlan csomagolásban., Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyes átvétel, Foxpost, Posta előre utalással.
Naomi Campbell Queen Of Gold parfüm eladó
Ár: 3000 , Eladó: nygigi
Állapot: új, Helyszín: Budapest (Köki-Határ út), fizetés: Személyes átvétel, Foxpost, futár vagy posta, rózsaszín csekkes fizetés is lehetséges, (csere személyesen lehetséges) utánvéttel nem küldök semmit!
wildrose

2019. április 6.

Kifújáskor telt, édes maracujás-szilvás, leszáradáskor erőteljesen csokoládés-vaníliás, mély, meleg, gourmand illat. Rajtam közepesen intenzív és közepesen tartós. Hétköznapokra el fogom használni, de számomra nem áll össze a koncepció, ezért nem is lett kedvenc.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. április 6.

mokojka

2017. november 15.

Édes,de nem émelyít. Elegánsan, nőiesen kis édes különlegesség télire.Alkalmi,esti illatomnak is el tudnám képzelni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 15.

Kriszta02

2017. november 7.

Imádom, nagyon finom ,sokáig érezhető. Igazi őszi illat.
Jövő ősszel újra fogom vásárolni, az már biztos

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 7.

Imádom, nagyon finom ,sokáig érezhető. Igazi őszi illat.
Jövő ősszel újra fogom vásárolni, az már biztos

angelina69

2017. szeptember 17.

Szerintem a celeb illatok közül Naomi illatai felelnek meg legjobban az én ízlésemnek. Ezt eddig még nem próbáltam, mert nem volt a polcon. De most végre... Blatterre fújás. Ez finom... Azért még várjunk vele egy kicsit. És még mindig finom. Így hát bőrre mentem vele. Nem bántam meg. Hála az alkotónak, jól bánt az arányokkal. A friss-édeskés, gyümölcsös kezdetet követően krémessé vált, enyhe kakaós beütéssel. Melegben nem tudnám elképzelni, bár ki tudja... Visszafogott illat, kellemes, könnyed. Rajtam nem annyira szállt el édes irányba. Na, ennél meg merem kockáztatni a szexis jelzőt. Lehetne tartósabb. Megkísértett...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. szeptember 17.

SSSAAA

2017. április 10.

Nagyon finom, egyedi krémillat, azonban a tartósságával nem vagyok teljesen elégedett. De azért nagyon szeretem :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 10.

eda

2016. október 3.

Szívesen veszek Naomi Campbell parfümöket, mert elég tartósak (legalábbis amelyikhez már volt szerencsém) és akció, kiárusítás keretében az áruk is baráti. Így találtam rá erre a termékre, s bár nem ez a kedvencem, nagyon bírom, mert igazi melengetős, téli illat. Az elején nekem nagyon alkoholos, de ez hamar elillan, aztán marad a pihe-puha vaníliás, púderes vonás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 3.

LathatatlanOzike

2016. augusztus 18.

Jó, jó, de mégsem az igazi. Nagy szó, de ez még nekem is túl édes.
3*-ot simán érdemel, de az nekem nem elég, nem érzem a wow hatást, mint egyes kedvenceknél.

Upd.:
Mégis megtartom...
Már azon kezdtem el gondolkozni, hogy a mamám Naomi Campbell parfümöket használt? :O A NC Cat deluxe at night is rá emlékeztetett, és ő is. Az előbbi parfümöt nem igazán tudtam elviselni magamon, ezért továbbadtam, de vele inkább nem tennék ilyet.
Kell valami, ami Rá emlékeztet a sok apró emléken kívül is.
Télre jó lesz szerintem, nyárra valóban töményen édes.
Egye-fene... +1 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 18.

Jó, jó, de mégsem az igazi. Nagy szó, de ez még nekem is túl édes.

Upd.:
Mégis megtartom...
Kell valami, ami Rá emlékeztet a sok apró emléken kívül is.
Télre jó lesz szerintem, nyárra valóban töményen édes.
Egye-fene... +1 csillag.

0bikbik0

2016. március 1.

Édes - tömény "cukros"- "meleg" illat. Nagyon finom, rajtam tartós is, még nap végén is érezni merre járok... Nagyon rákattantam, sokadik üveggel veszem már. Szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. március 1.

Kiddo

2015. október 17.

Nagyon nehéz leírni egy illatot, de nem is szeretném. Egyszerűen ez az az illat, amit megszagoltam és az volt az érzésem, hogy: na, ez vagyok én! Imádom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 17.

GNóri

2015. szeptember 12.

Rajtam jázminos vaníliás púderillat. Én szeretem az édes illatokat, de ez már nekem is sok, túlontúl, fejfájdítóan, émelygősen édes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 12.

Antioxidánsok: BHT

Színező anyag. (Piros)