Naomi Campbell

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bettica69, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. június 14.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

Illatcsalád: Orientális-fás

Bergamot, Sárgadinnye, Frézia, Szegfű, Rózsa, Ámbra, Vanilia

Naomi Campbell 🌇 Sunset 5 ml fújós
Ár: 2.500,- plusz foxpost vagy postán maradó ajánlott , Eladó: havana74
Állapot: Saját üvegéből frissen átfújva, minőségi üveg fújósba, Helyszín: Kaposvár, fizetés: előre utalás után küldöm

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

mona82

2017. október 24.

Évekkel ezelőtt használtam,nagyon bele voltam zúgva,ma már biztos nem fújnám magamra.Nagyon markáns,szinte agresszív illat,aki ezt használja tuti nem marad észrevétlen.Nekem ez az illat olyan mint az Alien,tetszik de túl sok.Tartós és nagyon édes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 24.

nkltt

2017. szeptember 27.

gimis korom kedvenc illata,bárcsak lehetne még kapni :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 27.

gimis korom kedvenc illata,bárcsak lehetne még kapni :(

chiba

2016. május 31.

Tényleg rettenetesen édes, de a szó legjobb értelmében.-)
Nem az a mai cukorbomba vonal! Talán csak az üvege miatt, de olyan mint a lenyugvó nap:-)
Azért vannak ennél jobb illatok is:-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. május 31.

Tényleg rettenetesen édes, de a szó legjobb értelmében.-)
Azért vannak ennél jobb illatok is:-)

adrica

2016. május 18.

Édes-krémes-mézes-mázos. Annyira édes, hogy beleszédülsz. Az egyik nagyon kedves kolléganőm használta, amikor iskolába dolgoztam. Igazi mosolygós, bájos, középkorú, mindig csinos, de az alakja nem tökéletes, és még is gyönyörű. Lehetett tudni, hogy ma már itt van, mert a felső emeleten a kis tanáriban már ott volt az illata. Mintha a nivea illatát megsokszorozták volna, tettek bele napsugárt, jó sok örömöt, egy kacsintást és egy csavart is citrom, vagy valami savanyú képében. De ezt mind addig gyúrták, míg nem érzel ki egyenként semmit, csak egy nagyon érdekes édes illatot. Nagyon különleges ez. Ahogy látom, inkább ici-pici a tábora akik szeretik, de szerintem ez a megfelelő személyen nagyon ott tud lenni, ahogy a fent említett kolléganőmhöz hozzátesz és kiegészíti, sőt, ő nincs, nem is létezik enélkül. Hiányozna is róla. Gondolkodtam, hogy beszerzek egy kis példánnyal, sőt már utánzatban is láttam és az még inkább vonzott. Én is csak ritkán venném elő. Még egy kicsit érlelődik a személyiségem, és ez igen erős parfümre sikeredett. Nem tudom, hogy nálam hogy viselkedne. Rám telepedne és elnyomna, végül legyőzne, vaaagy ép felemelne, kiemelne a tömegből és jókedvűre varázsolna. Megértem az alábbi hozzászólókat is. Nagyon édesre sikeredett, ami majdnem hogy olyan nagyon, mint amikor nyáron az ember kifekszik napozni, és lám-lám megégett. Úgy hogy csak óvatosan ezzel a parfümmel, mert odapirít, ha nem jó kezekbe és mennyiségbe kerül. Talán a neve is tükrözi sunset. (napnyugta). De nem mindegy, hogy milyen évszakban. Ez bizony egy fülledt nyáriról mesél, aminek a sugarai nem hogy még mindig nagyon melegít, hanem tüzes. Még is én inkább talán hűvösebb időben használnám amikor arra a bizonyos Napra szükségünk van. Talán bele csalhatunk egy jó adag melegséget a legnagyobb hidegekbe. Tartósnak biztos, hogy az. Az, hogy személyiség függő, nem a parfüm hibája. Szerintem ez egy jó kis illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. május 18.

bernadett96

2015. március 1.

Még régen Anyukám kapta ajándékba.Nagyon tetszett nekem az illata.Én akkor még nem használtam parfümöt,kicsi voltam még hozzá,de Anyukámon imádtam.Kislány szemmel nekem olyan különleges volt,olyan felnőttes,.Kellemes emlékeket vannak vele kapcsolatban :))

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 1.

kinibaba19

2014. november 28.

Nekem nem vált be, amikor használtam alig vártam hogy elfogyjon. Markáns illat, mintha túl sok mindent bele szerettek volna tenni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 28.

izisz

2014. november 27.

Édesanyám illata volt. Imádtuk! Nem forgalmazzák már sehol? :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 27.

Édesanyám illata volt. Imádtuk! Nem forgalmazzák már sehol? :(

Szaszmancs

2013. szeptember 27.

Ajándékba kaptam ebből egy 30 millis üveggel meg egy nagyobbacskát a locsoló kölni verziójából is még évekkel ezelőtt. A kölni változat szörnyű volt, a parfüm tűrhető, de nagyon nem volt nekem való: szúrós, erőteljes, érdes illat, ami ráadásul nagyon tartós is. Akkoriban még nem nagyon volt parfümöm, ezért elhasználtam és örültem, hogy fújhatok magamra valamit, de annak még jobban örülök, hogy ez már a múlté és soha nem kéne megint.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 27.

szeliger

2013. július 24.

Ajándék volt, megint csak az ajándékozó nem ismert eléggé, szerintem nem állt jól nekem. Túl édes, túl erős, túl sok, nagyon is Olivier Pescheux, nem az én világom. Az én bőrömön meglehetősen tartós volt, úgyhogy akinek tetszik ez a vonal, annak jó választás lehet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. július 24.

CherryBlossom

2013. július 24.

Ez volt az első NC parfümöm, talán 17 éves lehettem. :):) Nagyon szerettem, kellemes, édes illat. Kétszer vettem/kaptam újra, aztán más felé kacsintgattam, utána meg nem találtam a polcokon. De majd legközelebb megnézem!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 24.

Antioxidánsok: BHT

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lila színű.

Színező anyag. (Piros)