Naomi Campbell

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bettica69, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2019. augusztus 14.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Illatösszetevők: pink bors, csillagánizs, bergamot, frézia, jázmin, szantálfa, pézsma, vanília, cédrus

Ár: 3999.- + szállítás , Eladó: Linca
Állapot: 15 ml/ a képen látható, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen a Blahán tudom átadni, foxpost
Ascyra

2017. szeptember 12.

Sikerült még beszerezni, de azt nem mondhatnám, hogy nagyon sok helyen elérhető.
Az illatról röviden tudok csak nyilatkozni: ötödik órája rajtam van, kevés hatótávval. 4 fújást engedtem meg magamnak reggel - valahogy éreztem, hogy kevés lesz. Magamon alig érzem, más egyáltalán, csak a közvetlen közelemben. Nagyon cukormáz - s bár én imádom az ilyesmit, azt kell mondjam, hogy nincs benne semmi különleges, sem meglepő, sem csavar, sem olyasmi, ami miatt újra megrendelném. Bóhókás estékhez valóban jó, de én inkább csak a diszkós lányokat tudom elképzelni benne, buli alkalmával én is mindig ilyesmit választok. Sajnos nem tudom komolyan venni, pedig Odil itteni véleménye kapcsán azt hittem, hogy ez majd nagyot üt. Sajnos nem :/. Túl is adnék rajta, én maradok a Sálimárnál, ha csábításról van szó! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 12.

Alice88

2017. július 6.

Tipikus téli illat.Olyan hóesésben karácsonyi vásárban sétálós,kürtőskalács majszolós.Édes,krémes,fűszeres,vaníliás...én gyümölcsöt nem nagyon vélek felfedezni benne, de nem is hiányolom. Rajtam sajnos nem túl tartós, ezért a 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 6.

Marcsi66

2016. november 22.

Ha celebillat ,egyértelmű,hogy Naomi,nekem mindenképp.Tavaly ősszel megvettem két parfümjét is egyszerre,nem tudtam otthagyni ,mert annyira olcsó volt.Nagyon finom meleg édes-fűszeres vaníliás,egy igazi kis szexbomba.Teljesen vállalható,nem érzem közönségesnek,vagy akár túlzónak.Nagyon rendben van. ...TARTÓS

up.30l-teszter 2700,-Ft,az Eliten,ne tévesszen meg senkit h leárazott,a kutyának se kell,nem trendi,az egyetlen celebkém amit én újra megveszek,,,felső kategóriás,niche illatok mellé

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. november 22.

Anne74

2016. június 26.

Kifinomult illat. Egyszer használtam. De nem az én illatom...
Ám nem egy összevisszaság, ugyanis összerakott illatkompozíció...emiatt mindenképp 5 *.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. június 26.

Kifinomult illat. Egyszer használtam. De nem az én illatom...

Cintia04

2015. október 29.

Ma jutottam hozzá ehhez a kis szépséghez. Azt kell, hogy mondjam ahhoz képest, hogy nem vagyok Naomi rajongó ez az illat nagyon el lett találva. Igazi kis finom őszi téli illat lett. Rajtam tényleg úgy bontakozik ki mint ahogy az összetevői is le vannak írva. Rajtam mandarinosan, narancsosan, kókuszosan indít majd ez lassan amikor csillapodik érzem a jázmint a gyöngyvirágot és a virágos tónusokat itt felszabadul és kicsit frissé válik így nem lesz az a cukor bomba majd lassan a virágok mellé belép a vanília a többi vendégével együtt pézsma, ámbra, karamell majd amikor teljesen letisztul ez kb 3 óra az én bőrömön rajtam picit borsossá válik kicsit virágosan vaníliásan. Érdekes egy illat mert melegben akár szobában ülve is a finom melegben nem tudd kibontakozni teljesen de ahogy kap egy kis hideg levegőt kitör és jön az őszi téli hangulat. Tekintve, hogy én a friss, tisztaság illatokat tartom előnybe de ez az illat megfogott.:) Szerintem kap egy csillagos 5-t illatra és tartósságra is tekintve, hogy celeb illat ezeknél a 4-5 óra tartóság már jó eredmény. 😊

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 29.

necra

2015. április 8.

Imádom az anyaillatot, ezt ma vettem meg egy fárasztó, izzasztó nap utan, egyszerre a Green tea summerrel. Az utobbi jobban esett, viszont a Winter kiss olyan mint egy meleg ölelés. Nekem karacsonyosabb mint a Lolita. Szeretni fogom, de nem most, viszont majdnem olyan jo mint az anyaillat

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 8.

irmacsek

2013. december 7.

Fiatal koromban nem jött be, de ma már ez az egyik kedvencem. Ma már az édesebb illatokat kedvelem főleg télen. Szerintem nagyon tartós, és feltűnő illat, mindig megdicsérik rajtam. Veszek is egyet hamarosan.

Végre megjött, Mikulás meghozta. Luxoryshopnál nagyon olcsón hozzájutottam a teszteréhez. A férjem teljesen oda van az illatért, ez a kedvence. És tényleg nagyon tartós, reggel 6-kor használom és még 12 óra múlva is nagyon érződik, nem kell sokat használni belőle. A ruhámon is érzem még napok múlva is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. december 7.

Kiscsillag5

2013. június 30.

Egyszer volt ilyenem és szerettem. Hasonlóan édes, nőies, mint a anyaillat. Jó lenne újra érezni, mert olyan régen volt, hogy nem igazán tudom felidézni. Kíváncsi lennék, hogy mai fejjel tetszene-e. Sajnos drogériákban, parfümériákban nem látom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 30.

Judiit

2012. augusztus 17.

Odil ez nem semmi vélemény volt :DDD
Amúgy osztom. Dögös egy kis parfüm lett . Télen használom, mert egyszerűen nyáron ölni lehet vele, olyan tömény . Az édesebb illatok a favoritjaim, így ő is. Adom neki a maximumot .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. augusztus 17.

Odil ez nem semmi vélemény volt :DDD

Odil

2012. augusztus 17.

Virágos-gyümölcsös egy francokat, ez púder és vanília annyi tompa fűszerrel, hogy egy kis pikantériát adjon a meleg fülledtségnek.
Ő selymesebb, nem szúrós, mint a hölgy nevét viselő elődje.
Gyomor kell hozzá és szándék, szándék arra, hogy este lefektessenek vagy nappal megerőszakoljanak egy sikátorban. Egyértelműsít, felkiáltójel, közönséges, érti ezt az illatot még a gödörből izzadtan és büdösen kikandikáló jó munkás férfi is, meg partihelyen az utolsó Balkánról szakajtott horrorporonty. Szóval veszélyes.
Hálószobában, az új, fekete és púderszínű csipke- és tüllcsodák, leomló loknik és füstös cicaszemek között van helyén.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 17.

Ő selymesebb, nem szúrós, mint a hölgy nevét viselő elődje.

Antioxidánsok: BHT