Napvirág

Ár:   2590 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   30 g   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Csobanka, Módosítva: 2018. április 18.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Éjszakai és nappali használatra is ajánlott krém. Gyorsan felszívódik, így sminkalapként is kiváló. Jojobaolaj tartalma használatakor száraz érzetet kelt és védő hatással van a bőr hidrolipid rétegére, ezzel együtt bőrlágyító és hidratáló szerepet is betölt. Különleges varázsmogyoró kivonat tartalma összehúzó és tisztító hatással van a zsíros, kitágult pórusos arcbőrre, egyúttal serkenti a mikrokeringést. Görögdinnyemag-olaj összetevője pedig segít megtalálni a bőr helyes faggyútermelés egyensúlyát. Mindemellett a bőrt revitalizálja, mélyen hidratálja, és hatásosan veszi fel a harcot az öregedés jeleivel.

Aknés bőr táplálására is alkalmas, pórusösszehúzó és faggyútermelést csökkentő összetevői miatt. Illatanyagmentes készítmény.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

vicky93

2021. május 19.

Elhasználtam egy teljes tégelyt, úgyhogy egészen kiforrott a véleményem róla. Szeretnék olyan kozmetikumokra váltani, amelyik újratölthető tárolókban vannak, emiatt és az itt olvasott pozitív vélemények miatt vettem meg. Kombinált arcbőröm van, aknéra hajlamos, ezért választottam ezt, nem a száraz bőrre valót. Nos lássuk.
Pozitívumok:
Visszaváltható üvegben van
Kellemes illat
Könnyen eloszlatható
Jó ár
Negatívumok:
Nem hidratált. Teljesen mindegy, mivel kombináltam, nem.
Nehéznek éreztem a bőrömön.
Semmilyen terméket nem tűrt meg a tetején: nappal nem tudtam fényvédőzni, éjszakára kevés
Rendszeres(értsd: több nap folyamatosan egymás után) használattal szétmarta a bőrömet, pedig nem érzékeny, utána sokáig túlérzékeny volt.

Nem is tudom, hány csillagot érdemelne...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 19.

Pozitívumok:
Visszaváltható üvegben van
Kellemes illat
Könnyen eloszlatható
Jó ár
Negatívumok:
Nem hidratált. Teljesen mindegy, mivel kombináltam, nem.
Nehéznek éreztem a bőrömön.

Nem is tudom, hány csillagot érdemelne...

Vilja

2020. augusztus 23.

Egy hete használom és egyelőre elvarázsolódtam: se könnyezés, se ragacs, se csípés-marás, ami az én zsíros, de érzékeny bőrömmel, pláne szememmel mindennapos. Örülök.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. augusztus 23.

sensinella

2019. június 26.

Elfogyott már egy, csakis jó véleménnyel lehetek róla. Még így, nyáron a kánikulában is szépen beszívódik, nem hagy ragacsos érzést. Biztosra veszem, hogy télen fejti ki majd legjobban a hatását.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 26.

Csobanka

2018. május 7.

Nagyjából egy hete használom nappali krémnek. Kellemes az illata, már aki szereti a varázsmogyoró vizét. Nagyon örültem, hogy tele volt a kis tégely, nem csak a 2/3-áig :) Egyébként elég tömény állagú, zsírosabb krém, nem okoz irritációt és nekem be is szívódik de igazán télen lesz jó, sminkelni is lehet rá, nekem nem zsírosodik át a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 7.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water, Allantoin, Bisabolol
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Glycerin, Urea, Niacinamide, Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol, Tocopherol

nagylevelű csodamogyoró különböző részeiből készülő vizes kivonat - jellemzően a levelek, gallyak és kérgekből vonják ki, ezek a különböző részek pedig eltérő mennyiségű biológiailag aktív összetevőt tartalmaznak. Tonikokban gyakran használt szövetösszehúzó. Összehúzó, nyugtató, antioxidáns és antibakteriális hatása is van. Ugyanakkor viszont Paula Begoun szerint a csodamogyoró-kivonatba az előállításakor 14-15%-nyi alkoholt (ethanol) tehetnek, ami viszont érzékenyítő, irritáló hatással lehet a bőrre, ahogy az összetevő magas tannin tartalma is, ezért érdemesebb inkább kerülni az összetevőt, ha valakinek gyulladt, pattanásos, irritált bőre van, rosaceával küzd vagy kipirosodásra hajlamos az arca.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2