Narciso Rodriguez

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: x, az összetevőket feltöltötte: Rhodesian Ridgeback, Módosítva: 2016. január 13.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: aromás-fougere

Összetétel: ibolyalevél, aromás jegyek, pézsma, pacsuli, ámbra

Ár: 1.200 Ft (5 ml); 2.000 Ft (10 ml) + postaköltség , Eladó: sanyi0629
Állapot: 5ml / 10ml fújós saját üvegből frissen fújva, Helyszín: Miskolc, fizetés: Előreutalás után posta/foxpost vagy személyes átvétel Miskolcon, alkalmanként Nyíregyházán
1200.- Narciso Rodriguez For Him EDT
Ár: 1200.- +posta , Eladó: Iszike
Állapot: 5 ml tele, Helyszín: Veszprém , fizetés: Postán maradó/Fox/személyesen

fragmann

Korcsoport: >54
2020. augusztus 28.

Valahol úgy jellemezték, hogy alkotójának tisztelgése a régi-nagy retró-királyok előtt..
..és tényleg!
Kurkdjian Mester vett egy tonna pacsulit meg ugyanennyi ibolyát és jól összekeverte.
(adott még hozzá jó sok ámbrát is, biztos ami ziher..)

A kevercs ennélfogva nagyjából olyan, mintha Givenchy Gentleman-t rétegeznénk Fahrenheit-tel.
Elsőre morbidnak tűnik, de....másodikra is!
Ettől függetlenül érdekes és szerethető a végeredmény.
Egyszerre borongósan sötét és légiesen könnyed.
Nagyon bejön, majdnem vettem, de a tartósságával gondjaim akadtak.

Az illat maga 5-ös, a "gyártás/megvalósítás" 3-as alá kétszer, írásbeli megrovással és javításra való felszólítással!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2020. augusztus 28.

..és tényleg!
(adott még hozzá jó sok ámbrát is, biztos ami ziher..)

Elsőre morbidnak tűnik, de....másodikra is!
Ettől függetlenül érdekes és szerethető a végeredmény.
Egyszerre borongósan sötét és légiesen könnyed.
Nagyon bejön, majdnem vettem, de a tartósságával gondjaim akadtak.

Nimrod

2017. április 30.

Oh jesszusom. Annyira de annyira akartam szeretni. Gyonyoru uveg, igeretes komponensek, kivalo sajtofotok. Atjott egy eleterzes. Alig vartam, hogy beterjek a "D-be". Ott alltam a gyonyoru uveg elott es kifujtam a tesztcsikra. OHMYGOD!!! Neeeeee! Osszeomlott minden. Valoszinuleg az en hibam lehet, rossz dolgokkal kothetem ossze talan, de nekem ez olyan, mintha hervadt viragok vizét es bocsanat, alig merem leirni, de lotragyat es szalmaszagot ereznek egyutt. Probaltam még illatolni, lengetni magam elott...vartam perceket, orakat, de nem! Nagyon nem! Nem is ertem: ibolyalevel, pacsuli, pezsma??? Hogy lehet h nem tetszik? Olyasmire szamitottam, mint egy Balenciaga L'essence, de osszeomlottam es rettentoen szomoru vagyok. Raadasul az, h bugyiledobós illat lenne?! Kerlek.....

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 30.

x

2016. január 16.

2013. ápr. 13: Ma szimatoltam meg, elsőre kicsit szúrós volt, de nem rossz értelemben. Határozott illat. Kicsit zavarban vagyok, mert nagyon emlékeztet a férfi Armani Code-ra, és leszáradáskor a női Opiumra. Meg voltam győződve róla, hogy a szegfűszeg miatt, most meg olvasom, hogy nincs is benne (se a Code-ban). De sebaj, erőteljes, nem kérdezi, hogy tetszik-e, nem próbál beilleszkedni és szelídkedni, mégis bársonyosan belesimul a bőrbe az első 10-15 perc után. Francis Kurkdjian alkotása (női párja is). Én maradok a nőinél, mert az is csodás, ez eleinte túlzás nekem, továbbá ilyenem már van (esküszöm, hogy tiszta Opuim, legalábbis rajtam). Annak ellenére, hogy két illatra is nagyon hasonlít, mégsem tudok betelni vele, jól eltalálták.

2016. 01. 16: Megillatoltam másodjára is, és hát én nem vagyok normi, ez teljesen más, mint ahogyan elsőre tűnt. Bár most papírra fújtam és nem bőrre... Kevésbé fűszeres, inkább fás, modern, de sötét és ütős, valóban minimalista, de tökéletes is így, olyan, mint egy gránittömb.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 16.

Rhodesian Ridgeback

2015. december 29.

Messze a legjobb illat, amit idén karácsonyra kaptam. Korábban csak felületesen ismertem ezt a márkát ill. illatot. Nagy hiba volt.
Igazi csajmágnes, nem kell hozzá más, csak egy fújás ebból (és az én kisfiús sármom) :) és nem csak az anyukák kedvence vagy.
Komolyra fordítva; egyértelműen férfias illat, de nem kell 30 felettinek lenni, kigyúrt állatnak, mackósnak, Chewbaccának, vagy mit tudom én minek lenni, ahhoz, hogy ezt az illatot valaki magán tudja viselni.
Szerintem extrém tartós. 1,5 óra intenzív futás (nem, nem kocogás!) után is csak úgy illatozott. Mozgás nélkül pedig este is lehet érezni. Nagyon pézsmás és egy kevéske púderességet is véltem benne felfedezni. Minimalista remekmű.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 29.

Tessa

2015. október 16.

Szexi, sötét, titokzatos, pázsmás. Az összetettsége, gazdag karakteressége miatt is érrződik rajta, hogy nagyon jó minőség. Tipikus "cheater" illat. Olyan valakié, akinek odaadnád a szíved, miközben az eszed tudja, hogy nem szabad benne megbízni. Akkor is 5*.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 16.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.