Narciso Rodriguez

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 90 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Musil, az összetevőket feltöltötte: anitkaa, Módosítva: 2023. március 6.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 90 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Fejjegyek: bolgár rózsa, jázmin

Szívjegyek: pézsma, púderes illatjegyek

Alapjegyek: vetiver, fehér cédrus kivonat, cédrus

Ár: 17000 Ft+ posta/ foxpost , Eladó: Erikaaida
Állapot: 30 ml minimális hiánnyal, Helyszín: Nyíregyháza, fizetés: Utalán után foxpost/ posta vagy személyesen Nyíregyházán
Ár: 6000.- + szállítás , Eladó: eannamaria
Állapot: Képen látható , Helyszín: Budapest , fizetés: Személyes átvétel , ajánlott levélként postán maradóra, Foxpost , MPL automata előre utalás után

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Po19862215

2024. május 15.

Túl szúrós,túl erős, megfájdult a fejem tőle.
Le kellett mosnom.
Tartósságára és az üvegre megy a csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. május 15.

Túl szúrós,túl erős, megfájdult a fejem tőle.
Le kellett mosnom.
Tartósságára és az üvegre megy a csillag.

KisCsi

2023. szeptember 13.

Nagyon furcsa élményem volt ezzel a parfümmel.
Egyik alkalommal a parfümériában grasszáltam és tesztelgettem, amikor megláttam. Bevallom, csak az üvege meg a neve tetszett meg, korábban nem volt szerencsém a márkával.
A Poudree illata olyan volt mintha eső hullott volna rám a mennyekből :D
Papírcsíkon és a bőrömön is vittem haza és tartósnak tűnt és csodálatosnak. Rögtön rendeltem is belőle 30 millit.
Aztán csak bökte a csőrömet, túl szép ez hogy igaz legyen, drága is... elmentem és megszimatoltam újra.
Ugyanaz a parfüméria ugyanaz a teszter. Ég és föld különbség.
Most olcsó hatást keltő, művirág illat volt, ami émelyítő és gagyi volt.
Lemondtam a rendelést... a pénztárcám tapsol, én csalódott vagyok...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. szeptember 13.

Nagyon furcsa élményem volt ezzel a parfümmel.
A Poudree illata olyan volt mintha eső hullott volna rám a mennyekből :D
Ugyanaz a parfüméria ugyanaz a teszter. Ég és föld különbség.
Most olcsó hatást keltő, művirág illat volt, ami émelyítő és gagyi volt.
Lemondtam a rendelést... a pénztárcám tapsol, én csalódott vagyok...

Enako

2023. február 26.

Sokáig ismerkedtünk, alkalomról-alkalomra meggyőzött, hogy szeretni fogjuk egymást. És most hogy megvan, azt kell, hogy mondjam, csalódott vagyok. Sokkal nagyobb erőre számitottam tőle, hogy úgy megadja azt a meleg, bársonyos hangulatot amire vágytam tőle. Nem akarom tudomásul venni, hogy a Chanelen és a Dioron kivül nincs erős szilázsú, aurát teremtő illat sehol a piacon. Pedig amúgy szerethető lenne...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. február 26.

Vicenza

Korcsoport: >54
2023. január 30.

Itteni ajánlások vezettek arra, hogy megvásároljam ezt a parfümöt. Talán, ha többször visszamegyek az üzletbe megszaglászni, nem biztos, hogy megveszem. Ezzel nem azt szeretném mondani, hogy nem szép és különleges illatról lenne szó. Csak nem az a puha púderillat, amit igazából szeretek. Ez púderillat egy kis csavarral, ami egy szép, össze nem téveszthető illatot eredményez. Inkább mondanám hűvös púderes illatnak, mint meleg hatásúnak. Szóval vásárlás után- ami már legalább két-három éve volt- nem is igazán használtam, kerestem a hozzá vezető utat. Talán a mostani az első tél, amikor sokkal többet nyúlok érte, mint korábban. Rajtam tartós, 5-6 óra után fújom újra, az első órában kimondottan intenzíven érzem magamon. Úgy gondolom, inkább téli illat hétköznapokra. Örök kedvenc nem lett, de ezt az egy üveget szívesen elhasználom. Öt csillagot adok, mert szép illat és a tartósságára sincs panaszom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2023. január 30.

powdergirl02

2022. április 18.

Mindig is szerettem a púderes illatokat, nagy kedvencem a Lancome Idole l'intense is. Mikor elfogyott a Lancome, gondoltam kipróbálok valami újat, így bukkantam rá erre a púderes Narciso illatra. Először nem tetszett, nagyon fojtogatónak találtam, hanyagoltam is. Egy nap viszont gondoltam újra magamra fújom, nincs veszteni valóm. Bevallom, még mindig rendívül erősnek találom, de megszerettem. A tisztaság jut eszembe róla, mintha vettem volna egy kellemes fürdőt és utána a köntösömben indítanám a napot. Rendívül tartós is, még este is érzem magamon.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. április 18.

andita11

2022. április 8.

Juj nagyon nem. Öreges, egyáltalán nem szexi, ódon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 8.

Juj nagyon nem. Öreges, egyáltalán nem szexi, ódon.

sumci

2022. március 3.

Évek óta tart a szerelem, közben próbálkoztam ezzel-azzal, de mindig visszatérek hozzá. Egyszerűen nincs számomra jobb, ez vagyok én.
Kellemesen púderes, lágy és puha, finom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. március 3.

Kellemesen púderes, lágy és puha, finom.

noemi1990

2022. február 22.

Szerintem hasonlít Trussardi Donna EDP-re, csak nincs benne az a citrusosság, ami abban nagyon zavar. Finom, púderesen édes, eleinte valóban rózsás illat, de utána az lecseng (szerencsére!). Viszont eléggé intenzív, szóval 1-2 fújás bőven elég, különben fullasztó tud lenni! Számomra inkább hűvös, borongós időhöz való, mert jókedvre derít, melegséget áraszt és körülölel. :) Szép, nőies illat!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 22.

Yeticica

2021. december 30.

Többször futottam neki az évek során, s a kezdeti fujjogastol eljutottam odáig, hogy egészen rendben van, de abszolút nem a zsanerem. Púderes de nagyon édes, a Trussardinak van egy nagyon hasonló illata. Én bézs színt tarsitok hozzá, nem rózsaszínt, de ez is épp annyira szubjektív, mint hogy kiraz a hideg a púderes illatoktol, valószínűleg valami gyerekkori negatív becsipodes miatt.
Zsigerből elutasítok minden klasszikus értelemben vett púderes parfümöt, és nem bírok rájönni, miért. Állandóan nyanyaszagot szimatolok, ha púdert érez a nozim.
Így részemről ez a parfi is no-no, de amúgy objektíven nézve nem rossz. Mondjuk nem is egetrengeto, de nem kell mindig a dráma.
Jó indulattal 4 csillag lenne, de most nem vagyok jóindulatú 😉

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. december 30.

Jó indulattal 4 csillag lenne, de most nem vagyok jóindulatú 😉

Andrea79

2021. december 25.

Ó mennyire finom illat! Ez az első Narciso-m, nagyon vágytam egy igazi meleg, púderes csodára. Meg is kapná az 5 csillagot, de sajnos rajtam 1 órát bír, ezért azt hiszem nem fogom újravenni. Még keresem a tökéletest.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. december 25.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Növényi kivonat, melyet édes, virágos illata miatt illatanyagként használnak a kozmetikumokban. Egyike annak a 26 illatanyagnak, melyet az Európai Biztosság potenciálisan allergénnek ítélt meg és melyet kötelező feltűntetni az összetevőlistán, ha bőrön maradó termékek esetén 0,001% feletti, lemosható készítményekben 0,01% feletti mennyiségben tartalmazza az adott kozmetikum (forrás). Jobb elkerülni, mivel kontakt allergiás reakciókat válthat ki.

Szintetikus lila festékanyag. Az EWG adatai szerint a bőrre káros, allergizáló hatással lehet. Az összetevőleg elsősorban hajápolási termékekben találkozhatunk.