Narciso Rodriguez

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 90 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Musil, az összetevőket feltöltötte: anitkaa, Módosítva: 2017. január 13.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 90 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Fejjegyei: bolgár rózsa és jázmin; szívjegyei: pézsma és púderes illatjegyek; alapjegyek: vetiver, fehér cédrus kivonat és cédrus.

11 500 Ft - Narciso Rodriguez Narciso Poudrée
Ár: 11 500 Ft , Eladó: Nashuaaa
Állapot: Kb 20-22/30 ml, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, posta csomagpont , foxpost
Keresek üres üveget! Narciso Rodriguez Narciso Poudrée
Ár: megegyezés szerint , Eladó: Hedonist76
Állapot: használt, Helyszín: --, fizetés: --

Yeticica

2021. december 30.

Többször futottam neki az évek során, s a kezdeti fujjogastol eljutottam odáig, hogy egészen rendben van, de abszolút nem a zsanerem. Púderes de nagyon édes, a Trussardinak van egy nagyon hasonló illata. Én bézs színt tarsitok hozzá, nem rózsaszínt, de ez is épp annyira szubjektív, mint hogy kiraz a hideg a púderes illatoktol, valószínűleg valami gyerekkori negatív becsipodes miatt.
Zsigerből elutasítok minden klasszikus értelemben vett púderes parfümöt, és nem bírok rájönni, miért. Állandóan nyanyaszagot szimatolok, ha púdert érez a nozim.
Így részemről ez a parfi is no-no, de amúgy objektíven nézve nem rossz. Mondjuk nem is egetrengeto, de nem kell mindig a dráma.
Jó indulattal 4 csillag lenne, de most nem vagyok jóindulatú 😉

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. december 30.

Jó indulattal 4 csillag lenne, de most nem vagyok jóindulatú 😉

Andrea79

2021. december 25.

Ó mennyire finom illat! Ez az első Narciso-m, nagyon vágytam egy igazi meleg, púderes csodára. Meg is kapná az 5 csillagot, de sajnos rajtam 1 órát bír, ezért azt hiszem nem fogom újravenni. Még keresem a tökéletest.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. december 25.

Bridge29

2021. december 2.

Egy kremmanias hölgytől kaptam egy mintát ajándékba. Köszönöm Kata!Nem kellett volna. Istenem ahogy megszagiltam rózsaszín puha virágok jutottak eszembe, hogy lehet valami ennyire finom puderillat? Nagyon tetszik, eddigi legfinomabb ebből a kategóriából. Csak sajnos mért illan el olyan gyorsan? Kicsit lehetne tartósabb, ettől függetlenül 5* mert régen ragadott magával illat egy fujas után. Bőrön rajtam hamar elillan, ruhán még nem próbáltam. Kell belőle egy üveges. Felkerül a kívánság listára.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 2.

Adrienn27

2021. október 29.

Intenzív,púderes.Rajtam nagyon jól működik,tartós.Inkább télen használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 29.

Intenzív,púderes.Rajtam nagyon jól működik,tartós.Inkább télen használom.

Piscinke

2021. május 6.

Annyira "akartam" volna szeretni. Baromi jól néz ki az üvege, kedvenc színem, szép illatjegyek, "poudrée", meg Narciso - és nem, nem, és nem. Túl sok, túl tömény, émelyítő, erős nekem. Az a kategória, mint a Narciso Rouge.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 6.

tiamoitalia

2021. január 9.

Kellenes, nem tolakodó, bàjos, púderes-rózsás csoda. Magamon annyira nem tetszik, szerintem nem passzolnak hozzám a púderes illatok ( csak ezert kap 1 ponttal kevesebbet ), ennek ellenére valóban nagyon finom. Egy rózsaszín rózsákkal teli országba repit. Rajtam igen tartós, mèg 8 óra után is érezni a csuklómon. Aki szereti a púderes illatokat, az nem fog vele mellé lőni ;)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 9.

via0408

2020. november 24.

A Narciso Poudrée egy intenzív rózsás púder, végtelenül egyszerű illat, és mégis különleges. Kifújás után a rózsa szinte mellbevágja az embert, azután gyorsan egységesedik a kompozíció, és enyhén érdes, marcipános édesség lesz belőle. A púderes illatok rajongóinak szinte kötelező darab, személy szerint az egyik kedvencem, bár a kapcsolatunk nem indult simán. A magam részéről nem vagyok rózsarajongó, és amikor először rámcsomóztak egy tesztkarkötőt az egyik Douglasban, felváltva éreztem azt, hogy ez a legaddiktívabb illat valaha, meg azt, hogy széthasad a fejem. De aztán nem tudtam szabadulni tőle. Úgyhogy elhasználtam egy, aztán még egy parfüm mintát, és végül úgy döntöttem, hogy veszek egy félig teli, 30 milis üveget. Mire annak is a végére értem, tudtam, hogy ez szerelem. Az illat kifejezetten intenzív, hideg időben érvényesül a legjobban, ugyanakkor számomra igazi komfortillat. Nem mondanám brutálisan nagy kiterjedésűnek, de azért húz egy kis csíkot maga után, és könnyű túlfújni, egy szóval érezteti a jelenlétét:) Nagyon nőies, nagyon bájos, ugyanakkor klasszikus. Valószínűleg az érdessége miatt, de nem érzem annyira elcsépeltnek, mint mondjuk a Valentino púderjét. Számomra abszolút újravevős:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 24.

andrea44

2020. november 16.

Szep az uvege, rozsat, jazmint en nem erzek benne, kremes, puderes mindennapi pulcsiillat hideg idore. Rendkivul eros. Alkalomra is jo lehet. Minden jegyet kulon nagyon szeretem, de ez nem az en illatom megsem. A velemenyt kis minta alapjan irtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. november 16.

rozuska

2020. október 8.

Ez nagyon érdekes. Egy NR for her edt mellé adták ajándékba a 10 ml-es kiszerelést. Mikor beleszimatoltam, egy időutazást éltem át. Valamikor 2000 környékén volt egy Santana koncert. Akkoriban az összes illat, amit használtam az az aktuális Rexona dezodor illatanyaga volt. A koncert is klassz volt, és emlékszem, hogy előttünk egy fiatal pár volt, akik közül a lány ilyen illatot viselt. Azért figyeltem fel rá, mert korábban az általános iskolai felsős tesitanáromnak is ilyen illata volt. Mindig is rettentően nőiesnek találtam ezt az illatot.
Egyszóval, nem tudom, melyik illatot idézte meg most a Narciso Rodriguez illatház, de jól tette!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. október 8.

zsebibaba

2020. február 17.

Hosszas válogatás után a drogériában ráakadtam erre a gyönyörűségre. Szerelem volt első illatolásra. Isteni finom púderes csoda, jött is velem haza azonnal. A párom is imádja rajtam:) Egy picit talán lehetne tartósabb, de ettől még megérdemli az max csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. február 17.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színezék. Lilás piros.

Színezék. Lila színű.