Narciso Rodriguez

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szeliger, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. május 17.

Lelőhely:   parfümériák, online

Megjelenés éve: 2019

Parfümőr: Sonia Constant

Illatjegyek: fehér virágok, pézsma, cashmeran

Narciso Rodriguez Pure Musc for Her EDP 7,5 ml minike + minik
Ár: 5000 Ft / db , Eladó: vadbarack
Állapot: bontatlan, próbamentes , bolti, dobozzal, Helyszín: Budapest, fizetés: Kp, foxi, posta, személyes átvétel
Ár: 13000 , Eladó: marvina
Állapot: párszor próbált, Helyszín: Budapest, Szeged, fizetés: megbeszélés szerint postával, foxposttal vagy személyes átvétellel Budapest-Szeged

stylo

2022. március 3.

Volt regen az a priscilla presley parfum. Experiences v mi? O.... Micsoda idok voltak. 80as evek meg minden. Nagyon hasonlit. Ha ebben nem volna az a fura utozonge, ami amugy csak kozelrol erezheto, de fokozatosan erosodik..... Mar meg is vettem volna. Oriasi a hatosugara. Mikor visszaszalltam a kocsiba, meg mindig benne volt a levegoben. Furdes kozben sem nagyon jon le. Most mindjart nezem is, hogy valahol be tudnam e szerezni a PP-t.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. március 3.

ohkornelia

2022. február 23.

Ez eredetileg egy 5 csillagos parfüm, elképesztő kellemes, bőr közeli tisztaság illat. Pont olyan fehér, egyszerű és nemes, mint az üveg. Viszont azért 4 csillag, emtr az utóbbi időben (lehet, hogy az ízlésem változik) érzek benne valami szúrósságot, valami művit, amit eddig nem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 23.

gladiola

2021. december 29.

Szerettem volna a szemléletem tágítani illatok terén, ezért megvettem ebből egy 20ml-es kiszerelést a közelmúltban. Gondoltam, miért ne próbálkozhatnék pl. ezzel a házzal, sokan dicsérik az alkotásaikat.
Nem tudom, mi az oka, de én nem érzem ki azokat a csodás dolgokat, asszociációkat, amiket a többi véleményező ír 🥺
Avon/Pur Blancat idézi meg nekem egyrészt nagyon régről - nem azt írom, hogy hasonlít rá, de az volt az első gondolatom, hogy ehhez legalábbis hasonlót már éreztem. Majd beugrott az avon. (Anno egy üveggel használtam belőle.)
Másrészt nekem ez egy vizes-édes súlytalan valami rajtam. Az üvegből is hasonlónak éreztem, de úgy voltam vele, hogy márpedig megismerkedek vele. Eddig felejthető számomra. Megpróbálom majd más évszakban is illetve a rétegzést is.
Nekem a pézsma ilyetén értelmezése, használata nem jött be eddig. Az orromnak tartós se volt. Magamra fújtam és fél óra múlva semmi. Se csuklón, se fül mögött. Miért adok 2 *-ot, ha semmi pozitívat nem tudok írni? Egyrészt mert tetszik, hogy van 20 ml kiszerelés, hosszabb ismerkedést tesz lehetőve. Másrészt meg mert simán benne van a pakliban, hogy az én illatérzékelésem nem túl fejlett, vagy egyszerűen a ház illataira, művészetére rá kell még éreznem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. december 29.

mariann33

2021. augusztus 28.

Hát igen,a pézsma..az egyik legmegosztóbb összetevő.
Mivel a parfümök szerintem kb.70%-ában megtalálható,nyilván sokat köszönhetünk neki,még akkor is,amikor ki sem érezzük egy illatból,mégis biztosan hozzátesz.
Ebből adódóan nem mindegy milyen dózisban szerepel,és ha nagy dózisú,nem mindegy mivel-mikkel.És ha már pézsma-sokk,csakis a Pure musc!
Nekem ez a márka úgy ahogy van masculin,és ez a parfüm mégis kivétel,több üveggel elhasználtam és kizárólag télen!
És itt a titok(akinek az),mert ez az illat hidegben mutatja meg a valódi arcát,azt,amitől rajongani lehet érte!
Szúrós,közben puha,tiszta,mégsem tisztaság illat,nagyvilági és kimért.
Ha egyetlen szóval kéne jellemeznem,azt mondanám modern.Egy igazi sikkes illat!
Rettentően szeretem,nyáron elképzelni sem tudom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 28.

Hát igen,a pézsma..az egyik legmegosztóbb összetevő.
Szúrós,közben puha,tiszta,mégsem tisztaság illat,nagyvilági és kimért.
Ha egyetlen szóval kéne jellemeznem,azt mondanám modern.Egy igazi sikkes illat!
Rettentően szeretem,nyáron elképzelni sem tudom!

Piscinke

2020. október 4.

Mintám van belőle, ma reggel fújtam magamra. Elég érdekes, számomra szokatlan illat. Kicsit retró, emlékeztet is valamire régről. Nem is tudom, talán Impulse Zen...? Abszolút letisztult, hűvös, friss, picit szúrós, de van benne mégis valami nőies rafinált melegség. Meglepően jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 4.

Yeticica

2020. augusztus 30.

Up: annak apropóján, hogy egy végtelenül kedves cinkostársnőnek küldtem belőle, újra megszimatoltam, és elcsodalkoztam, hogy tkp én ezt az illatot nem is használtam. Csak próbálgattam.
Aztán jött a megvilagosodas pillanata: ez a parfüm egy tejfehér, jeges hegyi folyóból merített kavics illata. (Tavaly nyáron keresztbe-kasul bejártuk Korzikát, és begyűjtöttunk kb 15 kg ilyen hegyi folyami kavicsot, mert egyik csodalatosabb, mint a másik).

Három napja tesztelem őt, bőrön, ruhán, kinti csípős szeles időben es bent a meleg lakásban. Mindenhol finom,bar szerintem bent jobban érvényesül.
Csodás, finom tisztaság illat. Mint ahogy mindenki leirta előttem.
Na most nekem ilyen nincs. Még. De lesz! 😉
De annyira birizgal, hogy megis mire hasonlít. Mert valamire nagyon. Uves Rocher Osmanthus? Light blue? Nem egészen... De mégis. Csak sokkal sokkal jobb es kedvesebb azoknal. Világoskék...igen. Hűvös? Nem mondhatnám. Meleg? Abszolút nem.
Megvan! Piknik egy csodás tavaszi napon, egy világoskék takarón, a virágos rét közepén, a hideg forrás mellett.
Rájöttem : MK 24k gold , de.megis mas (az naptejesebb, ez frossebb).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 30.

Csodás, finom tisztaság illat. Mint ahogy mindenki leirta előttem.
Na most nekem ilyen nincs. Még. De lesz! 😉
Rájöttem : MK 24k gold , de.megis mas (az naptejesebb, ez frossebb).

riatai

2020. augusztus 19.

Fura, de eddig még nem találkoztam vele. Valahogy soha nem érdekelt annyira, hogy megillatozzam. Mostanra jutottam el odáig, hogy Ő is sorra kerüljön. (10 ml-vel kezdtem, de már rögtön a 100 ml-s teszter árakat nézegetem.... :D ) Nagyon szép illat. Elég virágos (érhető módon, mivel virágos illatjegyekből áll :D ), tavasztündér illat. Bár ő már egy picit idősebb tavasztündér, aki hajnalban kel, nem az a 20 éves, de lágy és lengedező. Számomra hasonló a Narcico for her-höz is. De annál finomabb, kevésbé karcos. Olyan krémes, puha, pézsmás. Még egy kedvenc...........

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 19.

force

2020. július 15.

Megéri az 5 csillagot. Én inkább őszi-téli parfümnek érzem. Fűszeres-virágos-pézsmás illat. Megfelelő tartóssággal és hatósugárral. Emlékeztet a For Her Musc Eau de Parfum Intense-re.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 15.

Lupiluuu

2020. március 12.

Nem igazan szeretem a márka illatait,de ez kivétel. Akartam egy olyan illatot ,ami maga a friss tisztaság. Ez az illat számomra ,egy nagyon szép ápolt nő illata,aki tisztában van az értékeivel,aki határozottan tudja,hogy mit akar. Az illat maga nagyon elegáns és igazan jó viselni bárhová,mert van egy csodás aurája ami felöltöztet alkalomhoz illően. Számomra kiérződik a friss virágok illata, pézsma és végig érzem a háttérben a mentolos rágó illatát 😊 bár biztos vagyok,hogy az nincs benne,de az én orrom mégis kiérzi és főleg ez miatt tetszik annyira,mert nekem ez benne a csavar a plusz, ami különlegessé teszi. Ezzel az illattal a párom lepett meg, Nőnap alkalmából kaptam és hát mi sem bizonyítaná jobban,hogy ha férfi választ illatot kedvese számára ,akkor valószínűleg maga az illat kedves a férfi orr számára. Munkahelyemen meg is dícsérték, jöttek a szebbnél szebb bókok....a kedvencem az volt amikor egy kedves kollégám,aki igen jó ízléssel rendelkezik illatok terén így reagált a parfümömre:...No ez az az illat! A tudod milyen illat? Az olyan illat,hogy gyűrjük gyorsan össze a lepedőt ,de most rögtön! 😂😂😂
Nálam betalált ,bár nem a kedvencem mégis szeretem és csak dícsérni tudom,mint illatot és a tartóssága is rendben van. Ez az illat nagyon ember barát, csak dícsérni tudom és csak dícsérni tudják ha épp viselem. Nagyon ajánlom kipróbálni ,mert minden nő megérdemli ,hogy fantasztikusnak érezze magát és néha elég csak ennyi,egy jó parfüm egy kiváló illat és a világ máris sokkal szebb 😊

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 12.

Erika1986

2020. március 3.

Szerintem ez egy zsenialis illat, modern, szolid, ami tisztasagot, artatlansagot, kedvesseget, intelligenciat sugaroz. Nem egy sexi dog illat, inkabb az a fajta, amihez ugy odabujnanak a ferfiak, egy olelesre, puszira.. Igy is addiktiv es nagyon kulonleges, egyedi, mivel egyaltalan nem hasonlithato semmilyen mainstream parfumhoz, nem edes, nem tomeny, fuszeres, inkabb olyan kis pihe puha, romantikus... Szerintem evszaktol fuggetlenul viselheto, es barmelyik korosztalyon jol mutathat. Olyan kis lelek simogató illat, engem jo kedvre derit. En azert vettem, mert szeretem magamon erezni. De a parom is kedveli. Ruhan tartosabb mint boron, de persze nem olyan finom. Igy fujom kozvetlen borre testapolo fole es ruhara is kicsit, igy sem mondanam tartos parfumnek. Amugy sem tul eros illat, inkabb olyan lagyan korulolelos. De szerintem a ferfiak igy is felkapjak ra a fejuket. Neha en is fujok alvashoz egy kicsit :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 3.

Antioxidánsok: BHT

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Részletesebb információ a smartskincare-en.