Narciso Rodriguez

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2018. december 14.

Lelőhely:   parfümériák, online

Megjelenés éve: 2019

Parfümőr: Sonia Constant

Illatjegyek: fehér virágok, pézsma, cashmeran

Ár: 1900,- Ft ➕ 🏤 , Eladó: bvlgari pour femme
Állapot: 5 ml -3 fújás , Helyszín: Egerszalók, fizetés: Utalás beérkezése után 2 napon belül küldöm, vagy személyes átvétel Egerszalók.
Ár: 1500 , Eladó: Bernadett78
Állapot: 5ml/ 2 fújás hiánnyal., Helyszín: Debrecen, fizetés: Fizetés:banki utalással, vagy személyes átvétel.
banya7

2019. szeptember 13.

Vélemények alapján illatoltam meg egy drogériában. Rajtam a Gucci Guilty Intense-re hasonlít leginkább, amit szeretek is, de emiatt nem venném meg.
Nagyon tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 13.

Nagyon tartós.

Gina77

2019. augusztus 20.

Ajándékba kaptam, totális melléfogás volt. Rajtam borzalmas férfi kölni szaga volt, keveredve egy kis szappannal. Mindenképpen idősebb hölgyeken tudom elképzelni, pl nagymamámon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 20.

csillabella

2019. augusztus 20.

Először ez az illat nem fogott meg, de páromat annál inkább. Így többször illatoltam, hoztam haza papírcsíkon, és arra lettem figyelmes, hogy napok után is érezni lehetett. Magamon is kipróbáltam és nagyon szép illat: jó kedvem lett tőle, egy napsütéses "érzésem lett". Szeretem, nyárra jó, viszont sajnos rajtam nem olyan tartós, mint a papíron, és a hatósugara sem nagy.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 20.

maniac78

2019. augusztus 18.

Hófehér, krémes, ropogós, selymes és nagyon tartós. Tisztasági illat kategóriában jelenleg a legfinomabb számomra.

update:

imádom még mindig, folyamatosan. Bár most nyáron használom, én 2-3 óra múlva semmit nem érzek belőle, de minap megjegyezte egy családtagom, hogy mennyire jó már az illatom, mindezt a reggeli fújás után 6 órával. szóval lehet h csak velem szórakozik és velem ilyen visszafogott, de egyébként nagyon is ott van ő szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 18.

update:

Phoenix19

2019. augusztus 5.

A neve és a fragis vélemények alapján egy pézsmás illatra számítottam, különösképp Narciso pézsmamániája miatt. Nagyon meglepődtem, mert ezt az illatot én egy nagyon tiszta, öblítőszerű fehérvirágos, picit gyümölcsös illatnak érzem. Biztos én érzem "rosszul", mert a fragrantica-s összegzés szerint a pézsma érezhető ki belőle a legjobban, de nagyon kellemesen csalódtam, mert nem érzem pézsmásnak. Viszont E.Lauder Pleasures-re haloványan emlékeztet, amit nem szeretek, mert gyöngyvirágos, de csak picikét emlékeztet rá. Még csak néhányszor teszteltem gyári fújósból, nem érzem nagyon különlegesnek, viszont tetszik. Sokáig érzem a bőrömön. Nem szeretem Narciso illatait, ez tetszik a legjobban közülük, roppant bájos, kellemes illat, nagyon nőies.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. augusztus 5.

eveartstar

2019. július 10.

Tubarózsás szappan illatú az eleje jó sokáig, utána leszárad egy nagyon finom krémes virágillatba, ami talán emlékeztet a pleasures-re..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 10.

senskin

2019. május 24.

Nekem nagyon bejön, légies, üdítően frissítő, szabad, határok nélküli érzéki nőcis illat a javából! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 24.

Parfuwoman

2019. május 1.

Teljesen kilóg a "for her" családból, ez egy nagyon minőségi tisztaságillat. Én egy picit érzem benne a fehér pézsmát és bár itt nem szerepel, mentolt is érez az orrom.A fehér színű üveg abszolút találó: ez egy "krémes", puha érzetű fehér parfüm. Tisztaság/öblítő, kinek mi. Nekem nagyon mentolos,picit kámforos is, s ez többszöri bőrpróba után sem változott, így nem érzékcsalódás, tényleg ezt érzem benne.Nem az én világom, a tisztaságillatok nekem nagyon nem fekszenek, bár lehet, hogy ez idővel változni fog. Nem pontozom le, mert minőségi és a Narciso család mert egy nagyot újítani, ez mindenképpen értékelendő. Ezenfelül a mai "egyenkínálatban" ez még elég egyedi is.3*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. május 1.

Jade62

Korcsoport: >54
2019. május 1.

Pici mintát kaptam belőle egy rendelés mellé. Nagy betalált nálam. Számomra igazi elegáns, tiszta, hűvös illat. Szerencsére a pézsmát abszolút nem érzem benne, mert akkor már esélye sem lenne nálam. Vele a világból ki lehetne űzni. Sajnos a nagy tetszés vége az lett, hogy úton az üveges.
Amit viszont szösszenetként megjegyeznék, hogy kénytelen voltam Németországből re ndelni, mert több ezer Ft-al olcsóbb, mint itthon bizonyos webáruházban vagy akár parfümériában. Milyen dolog ez?

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. május 1.

googles

2019. március 27.

Eddig egyszer teszteltem, de mivel erdekes illat, reklamozom kicsit es kesobb meg atirom az elso velemenyemet, ha mast tapasztaltok.

Nagyon meglepett, hogy ez nem az uj Lancome, vagy a Narciso, vagy akar a Pure White Linen pezsmas illata, hanem szamomra hatarozottan bogyos gyumolcsos (szeder talan?) illatta valtozik. Kellemes volt, bar nem nekem valo.

A kasmir es a cashmeran mumusom, de ebben nem zavaro.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 27.

A kasmir es a cashmeran mumusom, de ebben nem zavaro.