Narciso Rodriguez

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szeliger, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. május 17.

Lelőhely:   parfümériák, online

Megjelenés éve: 2019

Parfümőr: Sonia Constant

Illatjegyek: fehér virágok, pézsma, cashmeran

Ár: 10000 , Eladó: Ginger55
Állapot: Új , Helyszín: Tatabánya , fizetés: Előre utalás után foxpost vagy postán maradó
Ár: 1700ft , Eladó: mariann33
Állapot: 5ml parfümszóróban, Helyszín: --, fizetés: Utalással+postán maradó

Piscinke

2020. október 4.

Mintám van belőle, ma reggel fújtam magamra. Elég érdekes, számomra szokatlan illat. Kicsit retró, emlékeztet is valamire régről. Nem is tudom, talán Impulse Zen...? Abszolút letisztult, hűvös, friss, picit szúrós, de van benne mégis valami nőies rafinált melegség. Meglepően jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 4.

Yeticica

2020. augusztus 30.

Up: annak apropóján, hogy egy végtelenül kedves cinkostársnőnek küldtem belőle, újra megszimatoltam, és elcsodalkoztam, hogy tkp én ezt az illatot nem is használtam. Csak próbálgattam.
Aztán jött a megvilagosodas pillanata: ez a parfüm egy tejfehér, jeges hegyi folyóból merített kavics illata. (Tavaly nyáron keresztbe-kasul bejártuk Korzikát, és begyűjtöttunk kb 15 kg ilyen hegyi folyami kavicsot, mert egyik csodalatosabb, mint a másik).

Három napja tesztelem őt, bőrön, ruhán, kinti csípős szeles időben es bent a meleg lakásban. Mindenhol finom,bar szerintem bent jobban érvényesül.
Csodás, finom tisztaság illat. Mint ahogy mindenki leirta előttem.
Na most nekem ilyen nincs. Még. De lesz! 😉
De annyira birizgal, hogy megis mire hasonlít. Mert valamire nagyon. Uves Rocher Osmanthus? Light blue? Nem egészen... De mégis. Csak sokkal sokkal jobb es kedvesebb azoknal. Világoskék...igen. Hűvös? Nem mondhatnám. Meleg? Abszolút nem.
Megvan! Piknik egy csodás tavaszi napon, egy világoskék takarón, a virágos rét közepén, a hideg forrás mellett.
Rájöttem : MK 24k gold , de.megis mas (az naptejesebb, ez frossebb).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 30.

Csodás, finom tisztaság illat. Mint ahogy mindenki leirta előttem.
Na most nekem ilyen nincs. Még. De lesz! 😉
Rájöttem : MK 24k gold , de.megis mas (az naptejesebb, ez frossebb).

riatai

2020. augusztus 19.

Fura, de eddig még nem találkoztam vele. Valahogy soha nem érdekelt annyira, hogy megillatozzam. Mostanra jutottam el odáig, hogy Ő is sorra kerüljön. (10 ml-vel kezdtem, de már rögtön a 100 ml-s teszter árakat nézegetem.... :D ) Nagyon szép illat. Elég virágos (érhető módon, mivel virágos illatjegyekből áll :D ), tavasztündér illat. Bár ő már egy picit idősebb tavasztündér, aki hajnalban kel, nem az a 20 éves, de lágy és lengedező. Számomra hasonló a Narcico for her-höz is. De annál finomabb, kevésbé karcos. Olyan krémes, puha, pézsmás. Még egy kedvenc...........

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 19.

force

2020. július 15.

Megéri az 5 csillagot. Én inkább őszi-téli parfümnek érzem. Fűszeres-virágos-pézsmás illat. Megfelelő tartóssággal és hatósugárral. Emlékeztet a For Her Musc Eau de Parfum Intense-re.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 15.

Lupiluuu

2020. március 12.

Nem igazan szeretem a márka illatait,de ez kivétel. Akartam egy olyan illatot ,ami maga a friss tisztaság. Ez az illat számomra ,egy nagyon szép ápolt nő illata,aki tisztában van az értékeivel,aki határozottan tudja,hogy mit akar. Az illat maga nagyon elegáns és igazan jó viselni bárhová,mert van egy csodás aurája ami felöltöztet alkalomhoz illően. Számomra kiérződik a friss virágok illata, pézsma és végig érzem a háttérben a mentolos rágó illatát 😊 bár biztos vagyok,hogy az nincs benne,de az én orrom mégis kiérzi és főleg ez miatt tetszik annyira,mert nekem ez benne a csavar a plusz, ami különlegessé teszi. Ezzel az illattal a párom lepett meg, Nőnap alkalmából kaptam és hát mi sem bizonyítaná jobban,hogy ha férfi választ illatot kedvese számára ,akkor valószínűleg maga az illat kedves a férfi orr számára. Munkahelyemen meg is dícsérték, jöttek a szebbnél szebb bókok....a kedvencem az volt amikor egy kedves kollégám,aki igen jó ízléssel rendelkezik illatok terén így reagált a parfümömre:...No ez az az illat! A tudod milyen illat? Az olyan illat,hogy gyűrjük gyorsan össze a lepedőt ,de most rögtön! 😂😂😂
Nálam betalált ,bár nem a kedvencem mégis szeretem és csak dícsérni tudom,mint illatot és a tartóssága is rendben van. Ez az illat nagyon ember barát, csak dícsérni tudom és csak dícsérni tudják ha épp viselem. Nagyon ajánlom kipróbálni ,mert minden nő megérdemli ,hogy fantasztikusnak érezze magát és néha elég csak ennyi,egy jó parfüm egy kiváló illat és a világ máris sokkal szebb 😊

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 12.

Erika1986

2020. március 3.

Szerintem ez egy zsenialis illat, modern, szolid, ami tisztasagot, artatlansagot, kedvesseget, intelligenciat sugaroz. Nem egy sexi dog illat, inkabb az a fajta, amihez ugy odabujnanak a ferfiak, egy olelesre, puszira.. Igy is addiktiv es nagyon kulonleges, egyedi, mivel egyaltalan nem hasonlithato semmilyen mainstream parfumhoz, nem edes, nem tomeny, fuszeres, inkabb olyan kis pihe puha, romantikus... Szerintem evszaktol fuggetlenul viselheto, es barmelyik korosztalyon jol mutathat. Olyan kis lelek simogató illat, engem jo kedvre derit. En azert vettem, mert szeretem magamon erezni. De a parom is kedveli. Ruhan tartosabb mint boron, de persze nem olyan finom. Igy fujom kozvetlen borre testapolo fole es ruhara is kicsit, igy sem mondanam tartos parfumnek. Amugy sem tul eros illat, inkabb olyan lagyan korulolelos. De szerintem a ferfiak igy is felkapjak ra a fejuket. Neha en is fujok alvashoz egy kicsit :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 3.

Luna1024

2020. február 17.

Ez az illat maga a hófehér, makulátlan tisztaság - tökéletes, végtelenül egyszerű és kifinomult, már-már "steril", de érdekes módon ez most mégsem zavar, sőt. Tisztaságillat a javából, abból is az a fajta, amit sokan "tisztaságillat" címszó alatt megálmodnak: illatmentes testápoló-illat, pont olyan, mint amit zuhanyzás után a még forró, nedves bőrömre kenek. Összeolvad, szinte eggyé válik velem, mintha nem is parfüm lenne, hanem a saját, természetes illatom.

Narciso illatai egyébként is a szívem csücskei: ezalatt a pár év alatt parfümök jöttek-mentek, a Narciso-k azonban mindig jelen voltak a polcomon, annak ellenére, hogy egyiket sem mondanám "életem illatának". Nem használom őket túl gyakran - szeretett For Her EDT-met például csak ősszel (néha tavasszal) veszem elő, de akkor szinte Vele fekszek és kelek. Nem lángoló szerelem egyik sem, inkább egy nagyon régi és megbízható barát, akit úgy ismersz már, mint saját magad, és akihez vissza-visszatérsz, ha túl nagy a káosz, és biztonságra vágysz.
A Pure Musc is pont ilyen hamisítatlan, ízig-vérig Narciso illat: visszafogott, letisztult elegancia, mindössze néhány összetevőből. Azokon a napokon viselem, amikor megcsömörlöttem a "bulldózer" parfümjeimtől, és valami nagyon egyszerű és tiszta, "ápolt" illatra vágyom, de gyakran esik rá a választásom fogalmam-sincs-mit-fújjak-magamra napokon is, valamint néha az álmomat is Ő vigyázza (ez nagy szó, mert korábban sose szerettem alváshoz parfümöt használni).

Három-négy fújással elvagyok szinte egész nap, ami pozitív meglepetés számomra egy "tisztaságillat" jellegű parfümtől.
Intim, bizalmas, ápoltságot sugalló illat: bőrközelben érződik, csak az érzi, aki belép az intim szféránkba - de jól is van ez így. :)
Szerintem csodaszépre sikeredett kívül-belül, mindenképp szeretnék belőle egy üveggel (épp az utolsó cseppeket próbálom kipréselni 5 ml-s fújósomból), lehetőleg minél nagyobb kiszerelésben. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 17.

zsazsa

2019. november 18.

Finom és nőies, komoly parfüm. Kaptam már rá dícséretet férfitól is, úgyhogy tényleg finom lehet. De vigyázni kell vele, könnyen túlzásba lehet vele esni, egy elég erőteljes illat, egy max. kettő fújás bőven elég belőle, hogy egész nap lehessen érezni. Előttem írták, hogy kell a bőr kémiája is a parfümhöz. Egyetértek. Nem mindenkin mutat szépen. És én pl meleg időben sem tudom elképzelni, szerintem akkor fullasztó lehet. De hűvösebb időben... Tökéletes, bújós, nőies illat. Az üvege pedig csodaszép.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 18.

Dottir

2019. november 10.

Parfümpszichopata vagyok, azaz egyáltalán nem szokott érdekelni a nappali-esti-hétvégi-alkalmi stb. parfüm problematika, az együttérzés csírája sem mozdul meg bennem, amikor kezembe veszem reggel valamelyik hotshotomat. Vígan permetezem munkába is a legdurvább dolgokat. A kollégáim többsége parfümimmunis, vagy -semleges, vagy csak szimplán nagyon udvarias, de még sosem érte szó a ház elejét, igaz, dicséreteket is csak ritkán és elszórva, egy-egy embertől zsebelek be.
Na de most az történt, hogy nemrég cseréltem ezt az illatot egy kedves itteni lánnyal, és múlt héten két napig ezt fújtam, mire többen is megjegyezték, hogy mennyire finom már úristen. Szóval akkor valószínűleg csak udvariasak.:D
Tényleg nagyon finom és nőies. Engem emlékeztet a Dior Forever and ever-re, főként annak a gerániumos jegyére, és az EL Modern Muse illatára, egy fehérvirágos szépség, amiben a pézsma is érződik, de csak szégyenlősen, elbújva a melegebb helyekre, pl. a könyökhajlatba. Egész nap ugyanolyan frissen leng körbe, mint felfújáskor, rajtam nagyon keveset változik, és eszméletlenül jó viselni, a projekciója is ideális. Alapvetően nem nagyon használok ilyen jellegű illatokat, de vele szerelembe estem, mert a szolidsága ellenére mégis határozottan egyedi. Több, mint egy tisztaságillat. A papírdobozon javasolja Narciso, hogy rétegezzük a For Her EdP-vel vagy EdT-vel a különlegesebb hatásért. Kipróbáltam az EdT-vel, de nekem mégis önmagában a legszebb. Jövő héten is együtt fogunk munkába járni.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 10.

Burya

2019. október 22.

Akár a Pure Heaven nevet is kaphatta volna! Általában nem vagyok oda a tisztaságillatokért, nem szeretek vagyonokat költeni olyan illatra, ami hatásában nem különbözik egy szimpla fürdéstől. Nem kell, hogy ordítson egy parfüm, nem vagyok a "csíkhúzós" fajta, de azért szeretem tudni, hogy van rajtam valami, ha napközben egy-egy mozdulatnál meglebben az illat körülöttem. Ezt mikor kifújtam papírra, az égvilágon SEMMIT nem éreztem. Mintha vizet fújkáltam volna. Habár valószínűleg a parfümériában uralkodó illat-kakofónia volt a ludas... Viszont mivel a pézsma a gyengém és tudom, hogy akkor működik igazán, ha passzol a viselője kémiájával, így fújtam belőle bőrre is. Már az utcán voltam, mikor megéreztem, egyszerűen ellenállhatatlanul finom, leheletkönnyű pézsma illat lengett körbe, az a fajta, ami egybeolvad a viselőjével és Az Illat a bőr egyéni illatával keveredve teremtődik meg. Önmagában ez a parfüm semmi extra, de a megfelelő kémiával elképesztően szépen muzsikál. Egyértelműen kívánságlistás!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 22.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.