NARS

Ár:   $48   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: orsolya72121, az összetevőket feltöltötte: Orsolya13, Módosítva: 2018. december 8.

Ár:   $48

Teljes, természetes fedést biztosító alapozó. Hihetetlenül könnyed, akár 16 órás viselet. Magasan pigmentált és tökéletesen kiegyensúlyozott, azt áttörést jelentő formula tökéletes keveréke csupán már egy cseppben. Exkluzív, innovációs, egyedi tervezésű, mely hosszan tartó, könnyed, teljes fedést biztosít.

laracroft

2019. március 3.

Mac Studio Fix után nekem csalódás. A sok pozitív komment/leírás/youtube videó hatására azt hittem "jobb" lesz, de csak "más".
Amiben jobb, hogy mattnak valóban matt. Nem fényesedik át, még a nap végére sem, ami az én bőrömön felér egy isteni csodával. Tartós is, az eddigi legtartósabb alapozóm. Nem maszatol, ha véletlenül az arcomhoz nyúlok, vagy csak nagyon minimálisan.
Ellenben a fedése messze nem teljes. Bőrhibákat nem takarja el, a száraz részeket kicsit kiemeli, igaz, így természetes hatású a végeredmény, de ha elkezdeném építeni, borzasztó maszkos hatást keltene. Ráncokba hajlamos beleülni.
Maradok a MAC-nél, ezt pedig felrakom az eladók közé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 3.

Maradok a MAC-nél, ezt pedig felrakom az eladók közé.

rreeika

2017. január 12.

Youtube sminkesek, tesztelők hatására rendeltem meg, sokan említették, sorolták kedvenceik közé, nem ok nélkül! Folyékony állagú, de elég belőle egy csepp és teljes fedést biztosít, szó szerint mindent elfed, de mégsem természetellenes, maszkos. Ahogy a neve is elárulja, egészséges fényt ad az arcnak, de egyáltalán nem nehezül el és nem kelt zsíros hatást. Álmaim alapozója lenne, de sajnos túl világos árnyalatban rendeltem, így eladó, hogy beszerezhessem a megfelelő színt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 12.

Anna-

2016. július 25.

Nem tudom mit mondak, nekem is nagyon vegyes érzéseim vannak. Első egy hétben miután megvettem, imádtam. Aztán szépen lassan elkezdtem utálni, már el is akartam adni, de aztán mégsem volt szívem. Néha működik, néha nem. Nekem pár óra után szörnyen összeáll é ha van, akkor a száraz részeket nagyon csúnyán kiemeli.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 25.

zsofikjry

2016. július 21.

Elég vegyes érzéseim vannak vele kapcsolatban. A Mont Blanc árnyalat tulajdonosa vagyok. Remekül fed (mondjuk ennyiért illik is neki), gyönyörűen el lehet oszlatni, de a 16 óra azért barokkos túlzás... Napközben sokat kell csekkolnom a szemem alatt és az orromnál. Sajnos 10-11 óra múlva már azt veszem észre,hogy foltokban el-eltűnt az arcomról, pedig sosem piszkálom és rendesen fixálom. Nem értem... emiatt csalódás. Ha tudom, hogy nem lesz rajtam egész nap, akkor persze nagyon szívesen használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 21.

Antioxidánsok: Boerhavia Diffusa Root Extract, Ascorbic Acid, Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Boerhavia Diffusa Root Extract
Hidratálók: Glycerin, Propanediol
Vitaminok: Ascorbic Acid, Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Bőrpuhító (emollient), sűrítő anyagként használt zsírsav.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Növényi kivonat, aminek állatkísérletek szerint erőteljes gyulladáscsökkentő hatása van. Ezen túlmenően valamennyi antioxidáns tulajdonsága is van. A növény levele a quercetin nevű antioxidáns jelentős forrása. (forrás)

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology