NARS

Ár:   €31   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Hatshepsut, Módosítva: 2017. november 3.

Ár:   €31

Természetes hatású szín egy új, folyékony formulában, mely könnyen építhető és eldolgozható, valamint tartós. Hozzáadott monoi és tamanu olajjal, amik arról ismertek, hogy extra nedvességet és rugalmasságot biztosítanak.

4 árnyalatban kapható

maow

2020. március 29.

A híres-hírhedt Orgasm árnyalatban van meg, de szerencsére ez a folyékony verzió kevésbé csillámos, mint a púderpirosító, csak minimális mennyiség van benne, ami az arcra felvive szinte alig látszik. Használat előtt fel kell rázni, és még egy fél pumpányit sem kell belőle nyomni, mert nagyon pigmentált. Én először a kezemre nyomok egy icipicit, ott kicsit elkenegetem, és ami az ujjamon marad, azt ütögetem fel óvatosan az orcáimra. Szép egészséges rózsaszín, természetes hatású, szépen beleolvad a bőrbe, és tartós is. A 15 ml évekre elég lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 29.

zsofiab

2019. április 3.

Orgasm arnyalatban van meg, uj szerzemeny, meg probalgatom de eddig nagyon meg vagyok vele elegedve. Egyszerre pirosito es kis fenye is van, szoval akar highlighter is lehet. Sokkal jobban szeretem a folyekony sminekeket, nekem konnyebb dolgozni vele mint a porral.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 3.

sarafino

2018. december 20.

A legjobb valaha volt pirosítóm! Extra tartós és könnyű vele dolgozni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 20.

A legjobb valaha volt pirosítóm! Extra tartós és könnyű vele dolgozni!

Hatshepsut

2017. október 25.

Nagyon szeretem ezt a pirosítót, Orgasm árnyalatban van meg. Könnyű vele dolgozni, tartós és könnyen építhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 25.

Antioxidánsok: Tocopherol, Calophyllum Inophyllum Seed Oil
Hidratálók: Propanediol, Butylene Glycol

Bőrpuhító (emollient), sűrítő anyagként használt zsírsav.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag