NARS

Ár:   €26   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   5,5 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: erika81, Módosítva: 2018. január 2.

Ár:   €26
Kiszerelés:   5,5 ml
Kategória:   Sminkek szájra

Potencia és pontosság – az új "power couple". A Powermatte Lip Pigment a Nars eddigi legerősebb mattja, egy innovatív koncentrátum. A Fluid Pigment Complex - folyékony pigment súlytalan érzettel - végtelen matt színtelítettséget és ultra-flexibilis tartósságot egyesít. Érzéki, könnyű textúra, mely az ajkakon olyan, mint egy tinta, és száradás után kenődésálló, gondtalan viseletet biztosít.

20 árnyalatban kapható

Anna-

2019. március 8.

Legjobb folyékony matt rúzs!!!! Elég sok márkát próbáltam már, de ez a kedvencem. Nagyon kényelmes viselni, mintha ott se lenne. Nincs az a kellemetlen szárító érzés, se semmi rossz. Egyenletesen kopik a száj belsejétől kezdve, de csak extrém evés/ivás esetén, szóval nagyon tartós.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 8.

laanyka

2018. december 22.

Nekem a Bound elnevezésű árnyalat van meg. Gyönyörű színe van, olyan igazi szájszín lilás beütéssel. Nagyon sokáig vaciláltam a Walk this way és e között, de ez jobban illik hozzám, ezért örülök, hogy erre esett a választásom. Gyönyörűen mutat felkenve és nagyon tartós. Az applikátora szerintem is zseniális.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 22.

manetto

2018. szeptember 27.

A legjobb matt szájfény. Walk this way színben vettem meg, az első szájfényem, amit újra fogok venni ugyanebben a színben. Nagyon szépen pigmentált, az applikátor az eddigi legjobb, amivel találkoztam. Esküszöm, hogy szinte egész nap bírja, nagyon tartós. Nem szárad, nem repedezik. Alig várom, hogy reptér vagy Sephora közelébe kerüljek, és megvegyem az összes színt :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 27.

florcsiii

2018. február 23.

Under My Thumb - csodálatos burgundy vörös egy kis bogyós beütéssel. Már több rúzshoz odaírtam, hogy ennyire jóval még nem találkoztam, de megint felül kell írnom magamat, mert ez eddig a legjobb! Nagyon híg és extrán pigmentált, ami elsőre megzavart, de felvitel közben láttam, hogy milyen jó is ez a formula! Hasonló állagú az YSL Tatouage Couture és az Armani Lip Magnet-je, és mind3 kitűnően teljesít. Amúgy az applikátor keskenyebb, mint a hagyományos és ezért extra pontosan lehet vele dolgozni. Egyik nap kb. 8 órát bírt úgy, hogy nem használtam kontúrt csak a MAC Prep+Prime Lip stiftjét és reggeliztem és ebédeltem! Annyi volt a zavaró, hogy kb. az 5. órában kiemelte az ajkam ráncait, de egyáltalán nem feltűnően. Éves közben nem mászkál sehova, felvitel után pár perccel nyommentesre szárad. Ha kopik, akkor a színe intenzitásából veszt egy kicsit. A 8 óra után kicsit szárított, de egyszeri ajakbalzsamozással meg is tudtam oldani. A csomagolása nagyon tetszetős, főleg, hogy a tubus is matt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 23.

Hidratálók: Aluminum Hydroxide

Sűrűség szabályozó segédanyag.