NARS

Ár:   €28.50   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: Pöti, az összetevőket feltöltötte: Pandácska, Módosítva: 2014. február 25.

Ár:   €28.50

Krémes állagú, hidratáló korrektor

Azonnal elhalványatja a tökéletlenségeket, csökkenti a ráncok megjelenését, és elrejti a sötét karikákat és a fáradtság jeleit. Középestől a teljes lefedettségig építhető. Gazdag összetétele hidratálja a bőrt, óvja a kiszáradástól és csökkenti a pirosságát. Antioxidáns tartalma révén védi a bőrt a káros szabad gyököktől.

10 árnyalatban kapható

BTLaura

2019. november 3.

A jó korrektor (és a szempillaspirál) nálam kardinális kérdés, mert genetikailag sötét szem alatti területtel rendelkezem, plusz hajlamos vagyok a táskákra is. Sephorában találták meg és vitték fel a megfelelő árnyalatot (Medium 1 Custard). Első alkalommal még elégedett voltam vele, de ahogy telt az idő azt éreztem egyre kevesebb kedvvel nyúlok utána. Valahogy olyan nehéznek érzem a bőrön annak ellenére, hogy a fedése nem akkora szám, max erős közepes. Kiemeli az apró kis hibákat, nem tetszik a végeredmény, több hidratálást vártam. Inkább visszatérek a Bourjois-hoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 3.

hambi

2019. október 30.

Hát nem vagyok biztos benne, hogy megéri az árát. Youtube-on dícsérik föleg.
Aki egy olcsóbb alternatívát keres: A´pieu Moist creamy concealer (ebay, yesstyle)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 30.

Hát nem vagyok biztos benne, hogy megéri az árát. Youtube-on dícsérik föleg.

lillus09

2019. szeptember 24.

Viszonylag sok yotubert nézek beauty témában de valahogy tökéletes korrektort egyikőjük sem említ, ha mégis akkor ezt a terméket emlegetik. Vannak pattanásaim és miteszereim is de alapozót egyáltalán nem szeretek használni a maszk hatás miatt így marad a korrektor és púder a pattanások utáni piros foltok elfedésére. Nagyon borsos az ára így sokáig csak szemeztem vele, online rendelni semmiképpen nem akartam. Minden évben elmegyünk külföldre nyaralni és hál istennek Spehora mindenhol megtalálható, így Malagán bementem az El Corte Inglés department storeba ahol volt Sephora részleg és szerencsémre egy hatalmas Nars stand. A sminkes lány rögtön Welcome at Nars szöveggel üdvözölt én pedig mondtam neki, hogy ezt a korrektort szeretném de segítsen a színválasztásban. Rögtön az volt az első kérdése, hogy a szemem alá szeretném-e, mondom nem-nem inkább pattanásokra. Így leültetett a nagy kivilágított sminkes asztalra és hozott 2 színt, az egyiket a szememre a másikat az arcomra. Meggyőző volt a világos árnyalat is a szemem alatti karikákra, de nekem arra egy mezei olcsó korrektor is okés. A Custard medium 1 lett az én árnyalatom, amit ha elütögetek a pattanásokra szépen belesimul az arcszínembe. Jól fed, nem azt modom hogy totális nem látszik 1 pici pirosság sem, de szépen eldolgozva ok. Na most jön az a rész, hogy egy 30 eurós korrektortól én azt várom el, hogy tökéletes legyen, ez viszont valahogy kiemeli a pattanásos részeket, látszik körülötte a hámlás ha elkenegetem. Pedig előtte használok hidratáló krémet, de valószínűleg ez orvosolható egy hidratáló primerrel, majd meglátjuk, ki kell kísérleteznem a megoldást.
Ezen kívűl szép a csomagolása és vigyázni kell a felvitellel, nagyon kevés is elég belőle, csak az ujammal szoktam elmaszírozgati egy apró pöttynyi mennyiséget. Egy szó mint, száz nekem ez az első high end sminkcuccom és összeségében nem bántam, hogy megvettem. Legközelebb viszont lehet kipróbálom a Tarte korrektorját.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 24.

Oila

2019. augusztus 28.

Kerestem a tökéletes korrektort a szem alatti táskáimra-karikáimra, már eljutottam oda, hogy mindegy az ára, ha beválik. Megrendeltem külföldről, horribilis áron a postaköltséggel együtt. Míg a karikákra jó az egy árnyalattal világosabb korrektor, a táskákat csak még jobban kiemeli, ezért bajban voltam a színválasztással. Úgy okoskodtam, hogy egy nem túl világos, és kicsit barackosba hajló árnyalat lesz a legmegfelelőbb, ezért megrendeltem a Canelle-t. Nos, töményen a szem alatt ill. bőrhibákon egy gondolattal sötétebb lett a kelleténél, bár alaposan eldolgozva és vékony rétegben nem üt el. Viszont úgy nem is fed annyira:) Az vált be a legjobban, hogy egy nagyon kis mennyiséget, kb. mint amennyit egy szem alá használnék, belekeverek a fizikai fényvédős hidratálómba (szerintem ez az egy csepp még nem veszélyezteti a fényvédelem hatékonyságát), és kvázi színezett fényvédőként viszem fel. Nem fed erősen, de egységesít, az állag tökéletes, így használva a szín is épp jó, elmondhatatlanul természetes, láthatatlan, de mégis szebb a végeredmény, mint nélküle. Hétköznepra beérem ezzel, a karikákon és táskákon így minimálisan segít, nem ad igazán megoldást, de legalább nem ül meg a ráncokban, nem csúnyább ez a rész, mint nélküle (ami más korrektoroknál előfordult). Bőrhibákon, pigmentfoltokon töményen magában használom, nagyszerű a fedése, jól eldolgozható, finom az állaga. Elégedett vagyok vele, de nem vagyok biztos benne, hogy nincs hasonló tudású korrektor kevesebbért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 28.

Jennie94

2019. augusztus 25.

Nem vagyok nagy szakértő korrektorokban, 3-4et próbáltam ki de egyik sem ér a nyomába. Hihetetlen hogy eltűnteti a szem alatti karikáimat, pattanásokra, más bőr hibákra is tökéletes. Nagyon ajánlom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 25.

Dorothy13

2019. augusztus 17.

Nagyon nagyon szeretem, hű társam. Alap termék amit mindig használok, le nem cserélném semmire.
Itteni vélemények alapján vettem meg illetve a Sephorában is a legjobbra értékelt korrektor, hát nem hiába:)
Sajnos karika mentes baba bőröm nem lesz tőle se, mint ahogy semmitől, az én fáradt karikáimat már csak az alvás mulasztja el, de enélkül nem is sminkelek.
Nem szoktam sokat használni épp, hogy csak egy csíkot húzok a szemeim alá, így nekem nagyon tartós, kettőt vettem tavasszal de még mindig bőven van az elsőben:)
Ha egy sminket vihetnék csak magammal az útra, ez lenne az, olyan mint egy testőr:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 17.

Csenge7

2019. július 11.

Szuper fedés, extra tartósság. Legjobb korrektor a szem alatti karikák eltüntetésére.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 11.

Uglyduck

2019. július 9.

Jöttem ünneprontónak. Nekem nem tetszett ez a korrektor, sokáig szemeztem vele, de végül csalódás volt. A színválaszték lenyűgöző, és sikerült is egy egészen megfelelőt kiválasztani. A fedése is rendben van, de itt kezdődtek a problémák: az állaga nagyon nem tetszett. Nyilván a brutál fedéshez kell, de sűrű, nehezen eloszlatható (próbáltam ezerféle módon), valahogy azt éreztem, elnehezíti a szemem alatti bőrt. A ráncokba is beleült egy hosszú nap végére. Igaz, legalább nem szárította ki a bőrömet, de számomra ez akkor is csak egy közepes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 9.

LaraK5

2019. július 8.

Legjobb korrektor! És szerintem ezzel mindent el is mondtam! Szem alatti karikákra tökéletes és a bőrhibákat is gyönyörűen elfedi! Kézzel eldolgozva a legjobb, mivel a test melegével tökéletesen bele tud épülni a bőrbe és egy láthatatlan mégis igen jó fedést tud biztosítani!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 8.

Redlips

2019. július 6.

Szem alá tökéletes, maximálisan meg vagyok vele elégedve. Bye-bye EL Double Wear.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 6.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Sodium Metabisulfite, Tocopherol, Vitis Vinifera (Grape) Seed Extract
Hidratálók: Propanediol, Butylene Glycol, Glycerin, Aluminum Hydroxide
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Bőrpuhító (emollient), sűrítő anyagként használt zsírsav.