NARS

Ár:   €28.50   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: Pöti, az összetevőket feltöltötte: Pandácska, Módosítva: 2014. február 25.

Ár:   €28.50

Krémes állagú, hidratáló korrektor

Azonnal elhalványatja a tökéletlenségeket, csökkenti a ráncok megjelenését, és elrejti a sötét karikákat és a fáradtság jeleit. Középestől a teljes lefedettségig építhető. Gazdag összetétele hidratálja a bőrt, óvja a kiszáradástól és csökkenti a pirosságát. Antioxidáns tartalma révén védi a bőrt a káros szabad gyököktől.

10 árnyalatban kapható

Ár: 7500 , Eladó: Zsolci
Állapot: 1szer próbált/kép, Helyszín: Kerepes, fizetés: Kerepes, Postán maradó

DNM

2020. július 28.

Elsőre nem voltam lenyűgözve, mivel úgy láttam, azt hozza mint a CATRICE LIQUID CAMOUFLAGE, csak épp tízszeres áron. Több hét használat után azért rájöttem, hogy van különbség: nem ül be a ráncokba és nagyon tartós, ráadásul mintha nem fogyna, pedig a szemem alá minden reggel felkenem. Az ára kellemetlen, ezért a mínusz pont. Cseh Sephoráról rendeltem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 28.

Lucyshyne

2020. május 12.

Ez a legrosszabb korrektor, amivel valaha találkoztam!!!! Nagy magabiztosan vettem meg, mivel csak jót olvastam róla, illetve hatalmas a hype-ja. Előtte használtam Estée Lauder Double Wear korrektort, MAC 24H korrektort, és messze ez a legrosszabb a három közül. A fedése átlagos, a nagyon sötét karikákat tökéletesen nem tudja elfedni, de erre egyik másik sem képes, szóval ez nem felróható. Viszont iszonyatosan beleül a legapróbb ráncokba is, olyanokba is, amiket amúgy szabad szemmel nem is lehet látni. Másfél óra alatt úgy 15 évet öregít rajtam, annyira kiadja a ráncokat. Biztos, hogy nem veszem újra, az is csoda, ha elhasználom. 20 éveseknek lehet, hogy bejön, de 30 felett felejtős.

Update: nem is olyan rossz ez, de tudni kell használni. Kevés kell belőle, és jól szét kell teríteni. Ebben az esetben nem ül a ráncokba. Sajnos a sötét karikáimat önmagában nem fedi el.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 12.

Petyus

2020. május 9.

A legjobb korrektor amit valaha használtam. Nem ül bele a szem alatti ráncokba, nem szárit és púder nélkül is egész sokáig a helyén marad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 9.

Veronika8614

2020. március 1.

Vegre egy korrektor, ami nem szarit. A Glossier strech korrektora volt az egyetlen eddig, ami nem szaritott, de vagytam mar nagyobb fedesre, es nem szerettem, hogy abbol rengeteget kellett felvinni, vastagon, ha fedest akartam, arra gondoltam, mennyivel jobb lenne erosebb fedesut felvinni vekonyan.
Feltem kicsit, mert megosztoak a velemenyek, egyeseket szarit, egyeseket nem, de az biztato volt, hogy se alkohol, se sodium cloride nincs az osszetevoi kozt.
Belemegy a szem alatti vonalaimba, szaraznak (vagy ezt nevezik mattnak) nez ki a szemem alatt, DE erzetre hidratalt erzes, nem feszul, mas korrektoroknal ereztem, hogy egyre szarazabb a borom, ennel normalis, kellemes erzes.
A szaraz kinezetet ugy oldottam meg, hogy egy lehetnyi glossier korrektort kenek a tetejere, igy eltunnek a vonalak, fenyesebb lesz, de a fedes is megmarad.
Nagyon orulok, hogy megtalaltam ezt a kombot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 1.

Nagyon orulok, hogy megtalaltam ezt a kombot.

claudia.nyilas

2020. február 20.

Vanilla színben vettem meg, talán kissé túl világos is nekem. Először baromi jó állagú, de olyan 4-5 óra elteltével nagyon beleül minden apró ráncba, szóval ne merj mosolyogni vele, mert nem szép az összkép!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 20.

era0101

2020. január 22.

Hatalmas elvárásaim voltak, amikor úgy döntöttem, hogy egy külföldi utam során beszerzem. Természetesen sokat nyomott a latban az is, hogy a külföldi és hazai beautyguruk nagyrésze szuperlatívuszokban fogalmaz róla már évek óta. Vanilla árnyalatban használom, és sajnos számomra csak egy közepesen teljesítő korrektor, amit el fogok használni, de semmiképp nem veszem újra. Amiért számomra nem vált be: állaga nekem túl sűrű, nincs szükségem erős fedésre a szemkörnyéken. Bőrápolás terén a megelőzésben hiszek, így mindig nagy gondot fordítottam a szemkörnyék megfelelő ápolására. Mély ráncaim nincsennek (még:)), viszont hajszálvékony ráncaim vannak, amiket ez a korrektor sajnos már-már zavaróan ki is hangsúlyoz:((, teljesen mindegy, hogy aláhidratálok vagy sem, fixálom púderrel vagy sem, ecsettel vagy szivaccsal dolgozom el. Hasonló árkategóriában az UD Naked korrektornak a nyomába sem ér.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. január 22.

manetto

2020. január 21.

4 csillagot kap, mert nem okoz irritációt, szép a csomagolás, nincs agyonparfümözve. Felkenve mindenhol szépen mutat, kivéve a szem alatt. Ott az én bőrőmmel sajnos egyáltalán nem kompatibilis, szárít, összeáll, borzasztó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 21.

BTLaura

2019. november 3.

A jó korrektor (és a szempillaspirál) nálam kardinális kérdés, mert genetikailag sötét szem alatti területtel rendelkezem, plusz hajlamos vagyok a táskákra is. Sephorában találták meg és vitték fel a megfelelő árnyalatot (Medium 1 Custard). Első alkalommal még elégedett voltam vele, de ahogy telt az idő azt éreztem egyre kevesebb kedvvel nyúlok utána. Valahogy olyan nehéznek érzem a bőrön annak ellenére, hogy a fedése nem akkora szám, max erős közepes. Kiemeli az apró kis hibákat, nem tetszik a végeredmény, több hidratálást vártam. Inkább visszatérek a Bourjois-hoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 3.

hambi

2019. október 30.

Hát nem vagyok biztos benne, hogy megéri az árát. Youtube-on dícsérik föleg.
Aki egy olcsóbb alternatívát keres: A´pieu Moist creamy concealer (ebay, yesstyle)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 30.

Hát nem vagyok biztos benne, hogy megéri az árát. Youtube-on dícsérik föleg.

lillus09

2019. szeptember 24.

Viszonylag sok yotubert nézek beauty témában de valahogy tökéletes korrektort egyikőjük sem említ, ha mégis akkor ezt a terméket emlegetik. Vannak pattanásaim és miteszereim is de alapozót egyáltalán nem szeretek használni a maszk hatás miatt így marad a korrektor és púder a pattanások utáni piros foltok elfedésére. Nagyon borsos az ára így sokáig csak szemeztem vele, online rendelni semmiképpen nem akartam. Minden évben elmegyünk külföldre nyaralni és hál istennek Spehora mindenhol megtalálható, így Malagán bementem az El Corte Inglés department storeba ahol volt Sephora részleg és szerencsémre egy hatalmas Nars stand. A sminkes lány rögtön Welcome at Nars szöveggel üdvözölt én pedig mondtam neki, hogy ezt a korrektort szeretném de segítsen a színválasztásban. Rögtön az volt az első kérdése, hogy a szemem alá szeretném-e, mondom nem-nem inkább pattanásokra. Így leültetett a nagy kivilágított sminkes asztalra és hozott 2 színt, az egyiket a szememre a másikat az arcomra. Meggyőző volt a világos árnyalat is a szemem alatti karikákra, de nekem arra egy mezei olcsó korrektor is okés. A Custard medium 1 lett az én árnyalatom, amit ha elütögetek a pattanásokra szépen belesimul az arcszínembe. Jól fed, nem azt modom hogy totális nem látszik 1 pici pirosság sem, de szépen eldolgozva ok. Na most jön az a rész, hogy egy 30 eurós korrektortól én azt várom el, hogy tökéletes legyen, ez viszont valahogy kiemeli a pattanásos részeket, látszik körülötte a hámlás ha elkenegetem. Pedig előtte használok hidratáló krémet, de valószínűleg ez orvosolható egy hidratáló primerrel, majd meglátjuk, ki kell kísérleteznem a megoldást.
Ezen kívűl szép a csomagolása és vigyázni kell a felvitellel, nagyon kevés is elég belőle, csak az ujammal szoktam elmaszírozgati egy apró pöttynyi mennyiséget. Egy szó mint, száz nekem ez az első high end sminkcuccom és összeségében nem bántam, hogy megvettem. Legközelebb viszont lehet kipróbálom a Tarte korrektorját.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 24.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Sodium Metabisulfite, Tocopherol, Vitis Vinifera (Grape) Seed Extract
Hidratálók: Propanediol, Butylene Glycol, Glycerin, Aluminum Hydroxide
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Bőrpuhító (emollient), sűrítő anyagként használt zsírsav.