NARS

Ár:   12 800 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: Pöti, az összetevőket feltöltötte: Pandácska, Módosítva: 2024. június 3.

Ár:   12 800 Ft

• azonnal sugárzóvá teszi a szemkörnyék területét, és eltünteti a fáradtság látható jeleit
  • segít kisimítani a finom szarkalábakat és ráncokat
  • közepes fedést biztosít akár 16 órás tartással
  • akár 24 órás hidratálást nyújt az arcbőrnek
  • védi az arcbőrt a szabad gyököktől
  • ellenálló az izzadsággal, elkenődéssel és párával szemben
  • utazáshoz is alkalmas mini kiszerelés

39 árnyalatban kapható

Ár: 7 000 Ft , Eladó: Vicki13
Állapot: Új, bontatlan., Helyszín: Cigánd, fizetés: Fizetés banki utalással (+ postaköltség), a terméket Postán maradó ajánlott levélként vagy csomagautomatába (Magyar Posta) tudom küldeni.
NARS Radiant Creamy Concealer mini
Ár: 4500 , Eladó: hevandi
Állapot: 1x probalt, Helyszín: Telki, fizetés: Eloreutalas utan: Fox, Mpl automata

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

annaks123

2024. június 7.

Szerintem ez A tökéletes korrektor: szépen fed,de nem ül a ráncokba. Szeretem az állagát,a fedését 😊

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. június 7.

fabulyafernanda

2024. május 13.

Kedvenc korrektorom! Nagyon sötét karikákra kifejezetten ajánlom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. május 13.

Kedvenc korrektorom! Nagyon sötét karikákra kifejezetten ajánlom.

tenzsu2

2024. április 10.

Na nem ... ennél még a drogériás korrektorok is jobban teljesítettek nálam. Az alapozója az egyik kedvencem ez a korrektor viszont nagyon nem jött be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. április 10.

audrina22

2023. december 20.

Sajnos nekem nagyon nem vált be a szemem alá. Sokkal jobban néztem ki, amikor lemostam, mint amikor felkentem. Olyan 6-8 évet öregített, beleült az apró ráncokba, pedig nincs is sok.
Maradok a jól bevált Maybelline Eye Erasernél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. december 20.

Maradok a jól bevált Maybelline Eye Erasernél.

gangix

2023. október 15.

Tökéletesen elégedett vagyok vele.
Vagy nagyon jól egybeolvad a bőr színével, vagy csak nagy szerencsém volt, de a tejeskávé árnyalat telitalálat nálam. Ujjbeggyel alaposan szétkenegetem a kis pöttyöket a kritikus területeken (nálam a szem alatt, belső szemzugban, orrcimpák mellett és az állam egyik oldalán) és egész nap tart, szépen hidratál is.
Egy negatívumot tudok említeni, ha az orromra kenem, akkor hamar és nagyon kifényesedik, így ezt a területet - kombinált és zsíros bőrtípusnál - érdemes vele kerülni.
Nem mindenkinek téma, nekem sem a mániám, de a csomagolása, a termék tapintása akkor is egy álom! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. október 15.

Tökéletesen elégedett vagyok vele.

SaltyDog

2023. október 10.

Nagyon könnyed alapozókat használok már csak, úgyhogy az előkandikáló minimális bőrhibáimra kell már a korrektor. Krémes, nagyon sűrű, bő közepes fedésű, és engem nem is szárít. Minimálisan, csak ujjbegyekkel paskolom be az adott kis pöttyöket, ez egy csöppet pepecselős, de cserébe kitart egész nap, és szépen együttműködik az alapozóimmal is. Marron Galcé-t használok, meleg tónusú, közepesen világos, kis barackos beütéssel talán, szerencsére nem malackarózsaszín. Én a mini verziót vettem eddig- most használom a másodikat-, nem szárad be, nem érzem, hogy elkoszosodna, vagy bármi higiéniai probléma lenne vele, így is hosszan használom, nagyon lassan fogy. Kifejezetten stabil alapdarabnak gondolom. Szem alatti ráncocskáknál érdemes óvatosan bánni vele, de hát oda minden beül egy idő után, kár illúziókat kergetni. Mértéktartó adagolással és finom, de határozott eldolgozással ez egy remek darab, bődületes színválasztékkal.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. október 10.

migfe

2023. október 5.

Tetszik!! Már mindent is kipróbáltam korrektorok terén, de valahogy soha semmi nem volt az igazi. Pár hete használom ezt a korrektort (pedig pár éve a csapból is ez folyt youtube-on, csak akkor még nem vettem volna ilyen drága sminkcuccot, most meg már senki nem beszél róla). Nagyon szimpatikus eleve az, hogy van belőle mini változat, így kisebb sebet ejt az ember pénztárcáján és lelkén, ha nem teljesen jó az árnyalat, de maga a korrektor állaga is bejön, tényleg krémesebb, kicsit sűrűbb, de szépen eldolgozható. A ráncokba beül, de ha az embernek vannak ráncai, abba bizony minden bele fog ülni, ez van. Pedig igen, fixálom púderrel. Úgy is minden bele fog ülni a ráncokba. Emberek vagyunk, élőben nincs filter meg 10000 wattos lámpa, felesleges emiatt lehúzni egy terméket. Kicsit le kell itatgatni, aztán jól van, utána már nem lesz gond. Ami az árnyalatokat illeti, először a Madeleine-t vettem meg, de egy nagyon picit sötétnek éreztem, úgyhogy beszereztem a Vanillát is (tipp: Notino-n néhány árnyalathoz lehet kérni termékmintát, és ha nem jó az árnyalat, vissza lehet küldeni a bontatlan terméket), ami végre azt hiszem, hogy a megfelelő árnyalat. Elég jó egyébként a shade range, szóval ha az ember belövi, hogy meleg, hideg vagy neutrális színre van szüksége, akkor nagyon nem tud mellélőni (nekem hideg a színtípusom, de a hideg tónusú korrektorok túl rózsaszínek rajtam, így érkeztem meg a neutrális korrektorokhoz, amik végre se nem túl sárgák, se nem túl rózsaszínek a bőrömön). Fedésre azt mondanám, hogy közepes, én a korrektor alá színkorrektort is használok, azzal együtt már tényleg fed, de közben természetes hatást is ad. Utóbbi nekem nagyon fontos szempont, mivel alapozót nem teszek. Összességében tehát azt mondom, hogy nekem bejön, ajánlom kipróbálni!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. október 5.

grwm

2023. szeptember 10.

A Cultbeauty oldaláról rendeltem és nagyon meg vagyok elégedve vele. A legjobb korrektor amit eddig használtam és szerintem ezentúl nem térek vissza a drogériásakhoz. Nagyon természetes hatása van, tökéletesen egybeolvad a bőrömmel.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. szeptember 10.

kataczr

2023. július 25.

A legvilágosabb árnyalat van nekem meg, én Amerikában a Sephorában vettem. Nagyon könnyű a bőrön, és szépen fel lehet építeni a fedését.
Krémes, lágy állaga van. Én a morphes beauty blendert használom hozzá és szuperul működnek együtt. A pattanásokat elfedi de azért önmagában nem 100%-osan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. július 25.

Agnyecko

2023. július 25.

Creme brulee árnyalatban használom világos, hidegebb tónusú bőrömre, elsősorban a belső szemzugba, mert mélyen ülő szemeim vannak, erre teljesen megfelel.
Ezen kívül az orrom melletti területen is picikét ecsettel eldolgozok, ami pedig a pirosságot jól tompítja, egységesíti az arcomat, hidratált, előkészített bőrön ez is szépen mutat, soha nem poros az eredmény (ellenben az Hourglass hasonló termékével) pórusokat sem hangsúlyozza és a matt verzió éppen ilyen jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. július 25.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Sodium Metabisulfite, Tocopherol, Vitis Vinifera (Grape) Seed Extract
Hidratálók: Propanediol, Butylene Glycol, Glycerin, Aluminum Hydroxide
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Nem ragadós emolliens anyag hidratáló tulajdonsággal, mely a krémet könnyen kenhetővé teszi és selymes érzetet hagy maga után a bőrön. Bizonyos összetételekben nem elzáró filmréteget kölcsönöz a fokozott bőrvédelem érdekében. Egy 10 önkéntessel végzett tanulmányban azt találták, hogy a polydecene-nek van bőröregedés elleni hatása is (legalábbis az ásványi olajhoz viszonyítva, merthogy az volt a viszonyítási alap). Tiszta és hipoallergén bőrpuhító, amely babaápolási termékekhez is ideális.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag, mely segít sűrűbbé tenni a kozmetikumokat, hogy azok így kevésbé folyjanak.

Sűrűség szabályozó, könnyen kenhető, selymes érzetet maga után hagyó szilikon féle, mely némi olajfelszívó tuladonsággal is bír.

Bőrpuhító (emollient), sűrítő anyagként használt zsírsav.

Keményítőből előállított összetevő, melyet a kozmetikumokon kívül ételadalékként is használnak. A CosIng szerint a maltodexrin emulzió stabilizáló, a krémet homogénné tevő, felületi hártyaképző, bőr- és hajkondícionáló anyag. Segít megőrizni a bőr mattságát valamint stabilizálja az emulziókat.

Lipid féle (phospholipid). Tojássárgájában, növényi és állati sejthártyában található, manapság napraforgóolajból vagy szójából állítják elő. A kozmetikai iparban bőrpuhító (emollient) és vízmegkötő anyagként használatos. Olajban és vízben is oldódik, ezért hasonlít a sejtmembránhoz. A Lecithin-t liposzómáknak is nevezik, mivel a dupla oldhatósága, a hatóanyagokat magukkal hordozva, segít mélyebbre és a megfelelő helyre szállítani őket.

Glicerin és zsírsavak keveréke, melyet lágyító és sűrítő szerként, illetve pigmentek bevonására használnak kozmetikai termékekben. A bevonat segít stabilizálni a pigmenteket a formulákban, valamint elősegíti azok könnyű és egyenletes eloszlását a bőrön.

A Sodium Metabisulfite egy antioxidáns hatású összetevő, melyet a kozmetikumokban leggyakrabban tartósítószerként és stabilizátorként használnak. Segít megelőzni a készítmények megromlását és hatékonyságuk elvesztését azáltal, hogy megvédi őket az oxigén káros hatásaitól. Az összetevőt ezen kívül a bőr hiperpigmentációjának javítására, a hajban levő hajfesték eltávolítására és a klór okozta elszíneződés megelőzésére is használják.

Minerál makeupokban gyakran használt por állagú, szintetikus anyag. Bár gyakran mint a talcnál jobb, természetesebb összetevőt említik, Paula Begoun szerint ez nem egészen így van. A bizmut oxikloridot leginkább mesterségesen állítják elő bizmut, kloridionok és víz segítségével. A sminkekben az összetevőt leginkább azért használják, mert sajátos gyöngyházszerű csillogása van és finom porszerű az anyaga, mely jól tapad a bőrhöz. Az összetevő hivatalos funkció besorolása színezék.