NARS

Ár:   €28.50   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: Pöti, az összetevőket feltöltötte: Pandácska, Módosítva: 2014. február 25.

Ár:   €28.50

Krémes állagú, hidratáló korrektor

Azonnal elhalványatja a tökéletlenségeket, csökkenti a ráncok megjelenését, és elrejti a sötét karikákat és a fáradtság jeleit. Középestől a teljes lefedettségig építhető. Gazdag összetétele hidratálja a bőrt, óvja a kiszáradástól és csökkenti a pirosságát. Antioxidáns tartalma révén védi a bőrt a káros szabad gyököktől.

10 árnyalatban kapható

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

mlexa

2022. június 21.

Nagyon szuper korrektor. Vanilla árnyalatban van meg már a harmadik tubus. A szem alatti területre és bőrhibákra is egyaránt használom. Nem szárít, nem ül bele a ráncokba. Irritációt nem okozott. Rendkívül kevés elég belőle, szinte csak egy-egy pötty, így sokáig kitart. Ennél jobb korrektorral nem találkoztam. Van, hogy csak ezt használom, és alapozó már nem is kell. Sietős reggeleken életmentő tud lenni. Viszont még így is iszonyatosan drága, és csak külföldről lehet rendelni. Ezért a - 1 csillag.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 21.

Candy21

2021. július 8.

Nekem nem tetszik ez a korrektor túl tömény az állaga ezêrt becsúszik a szemem alatti apró ráncokba a fedése nem lenne rossz egy közepesnek mondanám. A nap végére borzasztóan néz ki rajtam és szárítja is a szemem alatti területet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 8.

zsonody

2021. július 5.

Vanilla Light árnyalatú mini kiszerelést vettem meg már 2x, tervben van a teljes méretű termék beszerzése. Alapvetően önmagában nem ez a tökéletes fedésű korrektor szem alá, nekem a sötét karikákra kell egy kiegészítő narancssárga korrektor is, de nem találtam még olyat, ami működött volna egyedül az alváson kívül :D . Amit viszont nekem a NARS nyújtott: könnyed és kényelmes viselet, szépen eldolgozható, szinte tökéletesen passzoló szín (se nem túl sötét, se nem túl világos), nem szárítja vagy irritálja az érzékeny szemkörnyéket

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 5.

Eszter a panda

2021. május 18.

A legjobb korrektorom, másodjára veszem újra.
A ráncokbaülést sajnos minden ilyen folyékonyabb termék produkálja, ezt el kell fogadni. Nekem az a módszerem, hogy megvárom, hogy teljesen megszáradjon a bőrömön és ezután elkenem az ujjammal a beült kis csíkokat. Utána szép lesz és az is marad nap végéig. 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 18.

A legjobb korrektorom, másodjára veszem újra.

Sztellus

2021. május 6.

Borzalmas a textúrája. Számomra azt a néhány vonalat a szemem alatt iszonyatosan tudja erősíteni, mintha 40+-os lenne a bőröm, ha ezt használom. Talán 2-3 esélyt kapott, keresi új gazdáját. Számomra a színskála is kuka, a legvilágosabb túl világos, az utána következő meg sötét... kettőt meg nem veszek belőle :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 6.

DaisyAv

2021. február 2.

Nekem ez a korrektor nem jött be, mert iszonyatosan szárít. Már felvitel közben mintha porzana a bőrömön, pedig masszívan hidratálok eleve a nagyon száraz szemkörnyékem miatt. A minősége kiváló, maga a formula - egyetértek azzal -, hogy magas minőség, a szín is tökéletes, amit választottam elsőre; csakhát a fránya szárazság. Nyanyássá válik pár óra múlva a szemem alja. Hát még ha fixálom púderrel! Az arc többi részén normál a bőröm, oda elhasználom, de újra biztosan nem veszem, főleg, hogy megvan a Pat Mcgrath korrektora, ami maga tökély! Nahát azzal nem versenyezhet semmi, a korrektorok aston martinja (vagy ferrarija - kinek mi jön be).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 2.

csuyi

2021. január 19.

Krémes állag, szépen fed, de az én sötét karikáimra nem elég a fedése. Közepes fedésre, világosításra tökéletes, tartós, órák után is szép a bőrön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 19.

DNM

2020. december 16.

Elsőre nem voltam lenyűgözve, mivel úgy láttam, azt hozza mint a CATRICE LIQUID CAMOUFLAGE, csak épp tízszeres áron. Több hét használat után azért rájöttem, hogy van különbség: nem ül be a ráncokba és nagyon tartós, ráadásul mintha nem fogyna, pedig a szemem alá minden reggel felkenem. Az ára kellemetlen, ezért a mínusz pont. Cseh Sephoráról rendeltem.

Update. Elfogyott, visszatértem a Catrice-hoz és semmi különbség nincs a kettő között. Az árukat leszámítva. Nem érdemes a NARS-ra költenem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 16.

saripaisley

2020. november 6.

Évek óta használom és nem tudom megunni. Nagyon jó termék, de vigyáznom kell, hogy ne rakjak túl sokat a szemem alá, mert az már nem néz ki jól.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 6.

Lucyshyne

2020. május 12.

Ez a legrosszabb korrektor, amivel valaha találkoztam!!!! Nagy magabiztosan vettem meg, mivel csak jót olvastam róla, illetve hatalmas a hype-ja. Előtte használtam Estée Lauder Double Wear korrektort, MAC 24H korrektort, és messze ez a legrosszabb a három közül. A fedése átlagos, a nagyon sötét karikákat tökéletesen nem tudja elfedni, de erre egyik másik sem képes, szóval ez nem felróható. Viszont iszonyatosan beleül a legapróbb ráncokba is, olyanokba is, amiket amúgy szabad szemmel nem is lehet látni. Másfél óra alatt úgy 15 évet öregít rajtam, annyira kiadja a ráncokat. Biztos, hogy nem veszem újra, az is csoda, ha elhasználom. 20 éveseknek lehet, hogy bejön, de 30 felett felejtős.

Update: nem is olyan rossz ez, de tudni kell használni. Kevés kell belőle, és jól szét kell teríteni. Ebben az esetben nem ül a ráncokba. Sajnos a sötét karikáimat önmagában nem fedi el.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 12.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Sodium Metabisulfite, Tocopherol, Vitis Vinifera (Grape) Seed Extract
Hidratálók: Propanediol, Butylene Glycol, Glycerin, Aluminum Hydroxide
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Bőrpuhító (emollient), sűrítő anyagként használt zsírsav.