Best of Beauty 2019

NARS

Ár:   $26   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: BabyDoll, Módosítva: 2012. január 4.

Ár:   $26

Egy láthatatlan szemhéjpúder bázis (alap), amely tartóssá teszi a szemhéjpúdereket.

laracroft

2019. január 21.

Nem olcsó, de kevés is elég belőle. Én az ujjammal szoktam elmaszatolni, gyorsan kell, ugyanis hamar megszárad. Viszont a hatása tökéletes, a szemhéjpúder a helyén marad, nem ül bele a ráncokba, nem maszatolódik. 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 21.

Brazkriszta

2018. április 11.

Legjobb szemhéj alap, amit hasznaltam. Reggel felkenem a szemfestéket, és akár másnap reggel is ugyanolyan, kipróbáltam.
A sportolást is tökéletesen tűri.
Örülök, hogy így van csomagolva, mert nem szárad be.
Nagyon sokáig elég, nekem egy évig tartott, pedig szinte mindennap sminkelek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 11.

A sportolást is tökéletesen tűri.
Örülök, hogy így van csomagolva, mert nem szárad be.
Nagyon sokáig elég, nekem egy évig tartott, pedig szinte mindennap sminkelek.

bobekecske

2018. január 7.

Jól működik, de nekem sokkal könnyebben kezelhető a MAC 24h-s prep&prime-ja, jobban oszlatható a krémesebb állaga miatt. A NARS nekem túl híg, nem igazán tudom eltalálni, mennyi kell belőle.
Ami miatt számomra végképp nem érdemli meg az 5 csillagot, az a régi Urban Decay-re hajazó csomagolás (amit nem véletlen változtattak meg): nem tudom-mennyi marad kinyerhetetlenül a csomagolásban, de nekem ez bosszúságos egy ilyen drága terméknél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 7.

dendi

2017. június 13.

Nagyon jó termék. 7-8 órán át is képes tartani a szemsminket. Jó az állaga, szép a csomagolása. Viszont, szerintem kicsit túl van árazva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 13.

b.jucy17

2017. február 11.

Arahoz kepest eleg keves van benne, es ez a csomagolas is eleg pazarlo, mivel a kremnek maximum a 60% lehet csak kinyerni. MIndemellett nagyon jo, mindenfele szemhejpuder tartosan fentmarad sotettol a vilagosig. Konnyu allaga van es jol elegyengedheto.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 11.

marliz

2017. február 3.

Szuper. Reggel felteszem a sminket, és még este 10-kor is szinte ugyanúgy áll, pedig nagyon zsírosodásra hajlamos a szemhéjam. E nélkül már kb. 1 órán belül beleülne a szemhéjfesték a redőkbe. Egyetlen hibája - amit már mások is írtak - a kiszerelése, mert ha fogyóban van, nehéz belőle kiszedni az utolsó cseppeket. Ennek ellenére jár a max. pont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 3.

FloraF

2017. január 4.

Talán a legjobb szemhéjalap amit valaha használtam, soha nem mozdul el a szemhéjfesték/tus ha ez van alatta. Elég lassan fogy, nem szárad ki, pedig legalább 1-2 évig megvolt. Egyetlen hibája szerintem, hogy a krémes állagú termékek nem egyenletesen ülnek rajta, sokszor nehéz eldogozni őket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 4.

akatona

(!)
2016. november 12.

Update - lehet itthon is kapni :)
Eddigi legjobb szemhéjalapom, már kettőt elhasználtam belőle. Talán egy icipici negatívum, hogy a vége felé nehezen lehet "kikanalazni" a tégelyből. De ez sem a termék minőségét rontja ;) Bárcsak itthon is lehetne kapni...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 12.

Update - lehet itthon is kapni :)

Pöti

2016. március 20.

Hát, azt mondják ő a legjobb. És Ő a legjobb!!! Próbáltam már több félét. Az Artdeco szemhéjalapozója nálam alapdarab volt, egy tégely egy évre elég volt. Aztán kaptam tőle egy jó kis allergiát, éljen az a rengeteg illatanyag, ami benne van.. Aztán az ikonikus Primer Potionből használtam, az nagyon jó volt, végül mégis a NARS termékét vettem meg. Az ára rémítő... 8 gramm anyag van a tubusban, remélem jó sokáig elég lesz... Na de a lényeg: reggel hatkor tettem fel a szemsminkemet, most délután fél 5 van. Ugyanúgy nézek ki mint 10 órája. Persze a szemfesték is jó minőség (too faced), de meg se moccan. Nincs semmi ragacsos érzete, nem irritál, nagyon jó...
Update: kevés, nagyon kevés terméket szoktam újravenni, amikor elfogy, mert mindig keresem a még jobbat. Na, ezt a terméket újravettem, mert mindig tökéletest nyújtott. Kicsit féltem, hogy gyorsan el fog fogyni, de meglepően sokáig tudtam használni, mert valóban csak egy egy pöttynyi kellett belőle. Az ecsetes megoldásért még most se rajongok, de a hatása kárpótol miatta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 20.

Wey1122

2016. március 5.

9 napot vártam a postára mire megérkezett.Kár itt Németországba sem lehet kapni így én is láthatalanul rendeltem.Sok mindent kipróbáltam én is nem mondom nem lehet élni nélküle.Szemhéjfesték nem pereg Artdecos vagy az Estee Lauder szemhéjpúder is ottmarad a helyén.Csomagolás fekete fehér strapabíró.Kíváncsi leszek meddig lesz elég,remélem sokáig! Egy baj van vele nehezen beszerezhető!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 5.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Diethylhexyl Syringylidenemalonate
Gyulladáscsökkentők: Sea Whip Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Szarukorall kivonat, aminek gyulladáscsökkentő és antibakteriális tulajdonsága van. Segít csökkenteni a bőr vörösségét. Egy 2009-es IFSCC publinkáció szerint klinikai vizsgálatok eredményei azt mutatják, hogy a szarukorall kivonat helyileg alkalmazva a még alacsony koncentrációban is hatásosabb a bőr gyulladásánaka a kezelésében, mint a bisabolol.