Narüko

Ár:   5990 Ft   Kategória:   Fényvédők
Vedd meg online a szepsegcenter-n 5990 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: angi9207, az összetevőket feltöltötte: HRenata, Módosítva: 2017. október 31.

Kategória:   Fényvédők
Vedd meg online: szepsegcenter, 5990 Ft

Bőrbarát, könnyed, mégis magas faktorszámú fizikai és kémiai fényvédő, anti-aging hatóanyagokkal.
Megvéd a napsugárzás okozta károktól és visszafordítja a bőr öregedési folyamatait.
Láthatatlan, víz- és verejték álló, hosszantartó fényvédő naptej, mely könnyed textúrájának köszönhetően nem terheli meg a bőrt és egész napon át tartó selymes érzetet ad.

• magas fényvédelem, a teljes biztonságért (fizikai és kémiai egyaránt)
  • anti-aging hatás, 10 különféle peptid segítségével
  • használat közben javítja a bőr minőségét
  • könnyed textúrájú, nem nehéz érzetű a bőrön
  • hidratáló hatású, feltölti a finom vonalakat
  • könnyed textúra, selymes érzetet hagy maga után
  • víz- és izzadtságálló

Ár: 5990 Ft , Eladó: szepsegcenter
50 ml
Hadi

2019. október 31.

Tavasszal az itteni vélemények alapján esett a választásom erre a fényvédőre. Fontos volt, hogy ne tartalmazzon avobenzont, mert bár az egyik legbiztonságosabb kémiai fényvédő, nekem patakokban folyik tőle a könnyem. Ennek a terméknek nagyon szép összetevői vannak, tetszik az állaga, könnyen kenhető, hamar felszívódik, nem irritál. Hidratáló tonikot és szérumot teszek alá és így nem szárít. Fölé egy kevés alapozó kerül, amit színtelen púderrel fixálok - ezekkel is jól megfér. Május óta folyamatosan használom és tökéletes védelmet nyújtott. Nekem nagyon bevált. Már csak abban reménykedem, hogy lassan, de biztosan a peptidek is teszik a dolgukat :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 31.

Bettiiyy

2019. szeptember 4.

Most volt rajtam először, úgyhogy még mindenképpen jövök frissíteni, ha tapasztalok változást.
Nagyon szép, kis igényes csomagolása van, felrázáskor hallom a kis golyót a tubusban, ahogy keveri össze a krémet.
Azt hittem - annyira mondta mindenki-, hogy nagyon folyékony lesz, én már szinte egy víz állagú dologra készültem, de a többi fényvédőnél egy picivel hígabb. Nekem tetszett így is a textúrája, mert legalább könnyen kenhető, jól oszlatható, én pedig részenként szeretem kinyomni a naptejet. (Először egy kisebb gombócot az egyik arcra, másikra, szem alá, másik szem alá... stb. )
Szeretem, ha a reggeli rutinom mehet a maga dolgán, úgyhogy volt rendesen arctisztítás, tonik, esszencia, szérum, illetve van egy nappali, lágy krémem, amit a T-vonal kihagyásával kenek még a fényvédő alá, de ma ezt egy nehezebb centellás krémre cseréltem, és a T-vonalat is bekentem vele. Úgyhogy vártam, hogy nehezen szívódik be a fényvédő, és hogy én leszek a munkahelyen a diszkógömb, de kb. tíz perc alatt úgy megszáradtam, mintha nem lenne rajtam semmi. Szép "matt" lett a pofim. Olyan érzetet hagy, mintha tényleg nem lenne rajtam fényvédő.
Eddig nem irritált, nem csíp a szememnél sem - pedig eddig egyetlen kivételével az összes fényvédő csípett már.
Én úgy vettem észre, mintha egy enyhe üde fényt adna a bőrömnek. De lehet, hogy képzelődök?
Sajnálom viszont, hogy ennyi szilikon van benne, mert nem szeretek ilyen termékeket használni, csak nem érkezett meg a fényvédőm, így gyorsan rendeltem egyet, ami itthon is elérhető és a legszimpatikusabb. Először azt akartam írni, hogy azok a peptidek kulloghattak volna egy picit előrébb is azon az összetevőlistán, de ha belegondolok, a legtöbb fényvédőben nincs semmi, vagy alig van valami tessék-lássék módon, mert főként nem ez a dolguk, hanem a fényvédelem. Arra ott vannak a hidratálók, és a krémek.
Úgyhogy eddig tetszik ez a kis fényvédő, szerintem a sminket is remekül bírja. Ha nem így lenne, mindenképp beszámolok róla.

Frissítés: Túléltünk együtt egy nyaralást, egy hosszabb sminkelős hetet szintén nagy melegben, így úgy érzem, tudok már nyilatkozni teljes mértékben a fényvédőről.
Nagyon szépen megmarad rajta a smink, nem folyik el, nem csillan át a bőrömön. Szépen matt marad végig, ha van púder, ha nincs.
Sajnos, ha a szemembe véletlen belekenem, csíp, de melyik fényvédő nem?
Jól bírja a tengerparti klímát is, szépen véd, még mindig hulla fehérségű vagyok a képeken, úgyhogy mindenféleképpen marad az öt csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 4.

Sajnos, ha a szemembe véletlen belekenem, csíp, de melyik fényvédő nem?

Limadunia

2019. július 20.

Nos, én leszek a mumus, mert lepontozom a krémet. Az elvárásaim a következők voltak: 50es faktor (egész nap szabadban dolgozom, kell nekem), nem nehezít és zsírosít a krém, nem csillogok tőle, könnyű az aplikácója, illatmentes és hidratál. Valóban könnyű, gyorsan beszívódó krém ez, 50 faktor is pipa, teszi a dolgát, ami miatt nekem mégsem jött be az az, hogy nem érzem hogy hidratálna, sőt az eleve száraz bőröm még szárazabb érzésű is tőle, sajnos hiába kenek alá hidratáló krémet vagy eszenciát, nem működik jól vele együtt. Az se tetszik, hogy brutál sok a szilikon benne, igen tudom, elolvastam az összetevőket vásárláskor, de hittem a jó kritikáknak, kár volt mert szinte megfullasztja a bőröm, nem tudott lélegezni semmit és persze hogy nagy melegbe igy kiütéses is lett. Illetve másik nagyon nagy bajom, hogy annyira folyós állagú, mégis egyszerű kinyomós flakonba tették, nem pumpásba, ez katasztrófa, kicsit megdöntöm és már ömlik ki a cucc, ami ugye igencsak drága, nem szívesen pazarolnám. Emiatt nem is viszem munkába, így azt amire vettem csak félig teljesíti. Nagy csalódás, mert annyira jókat írtak róla, de ennyi pénzért se nem hidratál, se nem kényelmes a használata, nem is értem mi ez a nagy áradozás erről. Rohto fényvédője, ami az alkohol ellenére is jobban hidratál sokkal inkább újravevős nálam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 20.

sprefectesse

2019. június 16.

Tényleg jól véd, nem pirosodik ki a bőröm, ha rajtam van, viszont tök mindegy, mennyit teszek fel belőle, egy jól érezhető réteget hagy maga után. (Ami azért fura, a durva réteg alapozót nem szoktam érezni és/vagy nem is zavar.) De azt mondom magamnak, hogy legalább tudom, hogy ott van, és teszi a dolgát :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 16.

Moncsika73

2019. május 4.

Csak ámulok annyira jó. Könnyen felszívódik, nem fénylik te a bőröm, kiválóan lehet rá sminkeni😊 nem is értem miért nem szereztem be hamarabb??

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 4.

ostra

2019. április 2.

Ez egy szuper termék! Hamar beszívódik, nem hagy nyomot, nincs fehér érzés és nem zsírosodik. Lehetne nagyobb kiszerelésben is :)
Nem olcsó, de ha beleszámoljuk azt h. vannak peptidek benne, már elfogadhatóbb az ára.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 2.

bernadettu

2019. április 2.

Az itteni vélemények alapján figyeltem fel erre a naptejre. Különösen örültem, hogy fizikai és kémiai fényvédelmet is tartalmaz.
Lassan kb. egy hónapja használom, irritációt, pattanást nem okozott.
Amikor felkenem az arcomra, kicsit fehér, de hamar beissza a bőr és nem hagy ragacsos réteget sem, sminkelni is lehet rá. Enyhe naptej illata van, de elillan.
A peptidek hatását még nem vettem észre, de úgy vagyok vele, hogy legalább nem kell még egy peptid szérumra is külön költenem.
Az igazi próbája majd nyáron lesz, de eddig max. csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 2.

Lassan kb. egy hónapja használom, irritációt, pattanást nem okozott.
Az igazi próbája majd nyáron lesz, de eddig max. csillag.

Berberis

2019. január 24.

Imádom! :) Az első fényvédő, amitől nem csillogok, mint a diszkógömb, és smink-kompatibilis is. Jól esik felkenni, pikk-pakk felszívódik, nem is látszik, hogy lenne rajtam valami, ami az eddigi fényvédőimről nem volt elmondható. Szeretem nagyon használni,bár igazán durva nyári napsütésben még nem teszteltem, csak kb. szeptember óta használom, de nagyon reménykedem, hogy akkor is megállja majd a helyét. A formulájának hála napközben is bármikor újrakenném.
Vizes állagú, híg folyadék, amit fel kell rázni. Nem folyik nagyon gyorsan a tubusból, így nem is fogy túl gyorsan. Annyira szeretem, hogy elhatároztam, több dolgot kipróbálok még a márkától, tegnap rendeltem ist és izgatottan várom, vajon azokat is így megszeretem-e. Természetesen 5 csillagot kap tőlem és remélem, még sokáig jó barátok leszünk!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 24.

Amadea

2018. december 23.

Ez az eddigi legjobb fényvédőm. Nagyon híg, enyhén illatos, halvány vaníliasárga folyadék, ami tényleg pár másodperc alatt beszívódik, nem csillog tőle a bőr, de érezni, hogy puha és hidratált. Nem kukacosodik felette a primer/alapozó - bár igyekszem mindig minél több időt hagyni neki, hogy ne elegyedjen a rákent rétegekkel -, bátran lehet rá sminkelni. Nem hagy fehér réteget.
Borsos ára van, de ha összevetem a tulajdonságaival, megéri megvenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 23.

Borsos ára van, de ha összevetem a tulajdonságaival, megéri megvenni.

vadvirag919

2018. október 1.

Új kedvenc kencém. Itt vettem a krémmánián, és kicsit sajnálom, hogy nyáron nem volt velem... Eddig ez az egyetlen fényvédő, amit megtűrök az arcomon, könnyű, folyós, kb. 3 mp alatt beszívódik és nekem órákra mattítja a bőröm. Ami kicsit vicces, mert eddig mindenki azt írta, hogy fényes, és ha kenek alá valamit, akkor valóban pár óra után kissé olajos lesz a bőröm. De a kulcsszavak: pár óra, kissé! Önmagában annyira hirtelen és jól szívódik be, hogy púder nélkül is vállalható a zsírosodás, lévén nincs zsírosodás. Elképesztő. (Remélem hosszú távon is hozza ezt, illetve melegebb időben.)
Irritációt természetesen nem okozott - pedig extra érzékeny a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 1.

Irritációt természetesen nem okozott - pedig extra érzékeny a bőröm.

Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol, Acetyl Hexapeptide-8
Peptidek: Palmitoyl Tripeptide-3, Dipeptide Diaminobutyroyl Benzylamide Diacetate, Palmitoyl Dipeptide-5 Diaminobutyroyl Hydroxythreonine, Palmitoyl Dipeptide-6 Diaminohydroxybutyrate, Acetyl Tetrapeptide-15, Pentapeptide-18, Acetyl Hexapeptide-8, Oligopeptide-68, Nonapeptide-1

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Más néven Syn-Ake, ami egy szintetikus neuropeptid, mely a Wagler-bambuszvipera mérgében található Waglerin-1 peptidhez hasonló hatással bír. Az összetevővel elsősorban anti-ageing termkekben talákozhatunk, mint botox alternatíva. A trutinageing informácói szerint a hatóanyag blokkolja a szervezet Na+ felvételét, amitől az arcizmok ellazulnak, és ezáltal megakadályozza a mimikai ráncok kialakulását. A hatóanyag gyártójának 28 napos in vivo tesztjén résztvevő alanyok 67%-a az izmok összehúzódásának gyakoriságának csökkenéséről, 52% pedig a homlokráncok méretének csökkenéséről számolt be 4% Syn-Ake tartalmú termék napi kétszeri használata után.

További info az összetevőről a KM-blogon >>

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!