Narüko

Ár:   5990 Ft   Kategória:   Fényvédők
Vedd meg online a szepsegcenter-n 6990 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: angi9207, az összetevőket feltöltötte: HRenata, Módosítva: 2017. október 31.

Kategória:   Fényvédők
Vedd meg online: szepsegcenter, 6990 Ft

Bőrbarát, könnyed, mégis magas faktorszámú fizikai és kémiai fényvédő, anti-aging hatóanyagokkal.
Megvéd a napsugárzás okozta károktól és visszafordítja a bőr öregedési folyamatait.
Láthatatlan, víz- és verejték álló, hosszantartó fényvédő naptej, mely könnyed textúrájának köszönhetően nem terheli meg a bőrt és egész napon át tartó selymes érzetet ad.

• magas fényvédelem, a teljes biztonságért (fizikai és kémiai egyaránt)
  • anti-aging hatás, 10 különféle peptid segítségével
  • használat közben javítja a bőr minőségét
  • könnyed textúrájú, nem nehéz érzetű a bőrön
  • hidratáló hatású, feltölti a finom vonalakat
  • könnyed textúra, selymes érzetet hagy maga után
  • víz- és izzadtságálló

Ár: 6990 Ft , Eladó: szepsegcenter
50 ml

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

zs001

2021. június 12.

Tavaly nyáron használtam, de sajnos nagyon csúnyán belobbantotta a rosaceam. Soha ennyire piros nem volt a bőröm, mint mikor ezt használtam. Abbahagytam, bőrgyògyász...végül 1 hét alatt megnyugodott a bőröm, de ezután nyilván már nem használtam többet. Az állaga, hatása megfelelő volt, ezzel nem volt gond, viszont érzékeny bőrűek szerintem messzire kerüljék el. A szememet is csípte, de nekem az is extra érzékeny.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 12.

abicicaaa

2021. június 12.

Nincs nagy tapasztalatom a fényvédőkkel, de eddig ő a kedvencem. Kombó, érzékeny bőröm van, nem szeretem ha szárít egy fényvédő, vagy túlságosan mattít.
Nagyon könnyű elkenni, nem hagy zsíros érzetet, csak egy enyhe bőrfényt, miután teljesen beszívódik (ami kb 20 perc). Nem hagy fehér réteget. Csak egy tonikot használok alatta, azzal jól működik. Szem körül eléggé csíp, ez az egyetlen hátránya, de még nem találtam olyat, ami ne csípett volna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 12.

Bonyzli22

2021. május 10.

Imádom ezt a fényvédőt, az enyhén zsíros bőrömön remekül működik, klasszul lehet rá sminkelni. Az állaga szuper, folyékony, könnyed és az enyhe tisztaság illata is tetszik. Biztosan újraveszem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 10.

Bakoca

2021. április 16.

Számomra sem hidratáló, sem anti-aging hatása nincs. Ha távolról elkerülöm a szemkörnyéket, még akkor is csípi, irritálja a szemem. Fényvédős hidratálót kerestem, de nem jött be. Zsírosabb bőrre biztosan nagyon jó, mert nagyon könnyed, vékony krém, nyomtalanul felszívódik ( pár dolgot azért nem tűr meg maga alatt, mellett: evy fényvédőt, vichy stift fényvédőt, to hyaluront, skin 79 hidratálót). Tovább keresgélek olyan fényvédő után, amit lehet szemkörnyékre is kenni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 16.

vadvirag919

2021. április 6.

2021 április: Úgy tűnik a vége felé halad a kapcsolatunk, ugyanis mostanában akárhányszor felkenem, estére bevörösödnek az orcáim, másnapra pedig pöttyök jelennek meg. Sajnálom, szerettem, könnyed kis krém, de egyszerűen két nap alatt hazavágja a bőrömet újabban. Az előző tubus végén már voltak jelei ennek, de reménykedtem, hogy rosszul láttam...

2018 október: Új kedvenc kencém. Itt vettem a krémmánián, és kicsit sajnálom, hogy nyáron nem volt velem... Eddig ez az egyetlen fényvédő, amit megtűrök az arcomon, könnyű, folyós, kb. 3 mp alatt beszívódik és nekem órákra mattítja a bőröm. Ami kicsit vicces, mert eddig mindenki azt írta, hogy fényes, és ha kenek alá valamit, akkor valóban pár óra után kissé olajos lesz a bőröm. De a kulcsszavak: pár óra, kissé! Önmagában annyira hirtelen és jól szívódik be, hogy púder nélkül is vállalható a zsírosodás, lévén nincs zsírosodás. Elképesztő. (Remélem hosszú távon is hozza ezt, illetve melegebb időben.)
Irritációt természetesen nem okozott - pedig extra érzékeny a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 6.

Irritációt természetesen nem okozott - pedig extra érzékeny a bőröm.

Lilko95

2021. február 4.

Nagyon tetszik ez a fényvédő. Pikk pakk felvihető, nekem nem hagy zavaró réteget, egyatalan nem csillog. Sminkelni nem szoktam, de ha akarnék, az is menne rá :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 4.

Annamy

2020. július 4.

Ebből a fényvédőből már több tubussal elhasználtam, és csak pozitív tapasztalataim vannak vele kapcsolatban. Folyós állaga miatt könnyű eloszlatni, és bár felkenés után nagyon fénylik, néhány perc múlva felszívódik, és semmi nem marad a csillogásból.:) Nekem nem okozott pattanásokat és szerencsére nem is irritál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 4.

rocketdog

2020. június 22.

Pozitívumok:
- Könnyű eloszlatni, azonnal beszívódik
- Újrakenhető a nap folyamán probléma nélkül
- Nem hagy semmilyen nyomot, se fehér réteget, se csillogó, fénylő, zsíros bőrt
- Nem is ragad, mintha semmit nem kentem volna fel
- Előtte egy testre való fényvédőt használtam, amitől apró mitesszer szerű pöttyöcskék borították el a homlokom. Erre cseréltem, rövid idő alatt elmúltak, azóta is szép a bőröm.

Negatívuma:
- A kémiai fényvédők irritálni szokták a szemem. Sajnos ez sem kivétel, szem környékre nem tudom kenni, de pár óra után még így is elkezdek könnyezni tőle. Emiatt számomra nem megfelelő, vagy nem elegendő, ha a szemem köré is szeretnék valamit tenni

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 22.

Pozitívumok:
- Könnyű eloszlatni, azonnal beszívódik
- Újrakenhető a nap folyamán probléma nélkül
- Nem hagy semmilyen nyomot, se fehér réteget, se csillogó, fénylő, zsíros bőrt
- Nem is ragad, mintha semmit nem kentem volna fel

Negatívuma:

nreni20

2020. május 25.

Nagyon jól teszi a dolgát, megbízható védelmet nyújt. Könnyen beszívódik, sminkelni is szépen lehet rá. Nekem egy kicsit irritálja a szemem néha, de alapvetően szeretem, mert nem pattogok ki tőle és nem fénylik tőle a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 25.

Bettiiyy

2020. május 14.

Most volt rajtam először, úgyhogy még mindenképpen jövök frissíteni, ha tapasztalok változást.
Nagyon szép, kis igényes csomagolása van, felrázáskor hallom a kis golyót a tubusban, ahogy keveri össze a krémet.
Azt hittem - annyira mondta mindenki-, hogy nagyon folyékony lesz, én már szinte egy víz állagú dologra készültem, de a többi fényvédőnél egy picivel hígabb. Nekem tetszett így is a textúrája, mert legalább könnyen kenhető, jól oszlatható, én pedig részenként szeretem kinyomni a naptejet. (Először egy kisebb gombócot az egyik arcra, másikra, szem alá, másik szem alá... stb. )
Szeretem, ha a reggeli rutinom mehet a maga dolgán, úgyhogy volt rendesen arctisztítás, tonik, esszencia, szérum, illetve van egy nappali, lágy krémem, amit a T-vonal kihagyásával kenek még a fényvédő alá, de ma ezt egy nehezebb centellás krémre cseréltem, és a T-vonalat is bekentem vele. Úgyhogy vártam, hogy nehezen szívódik be a fényvédő, és hogy én leszek a munkahelyen a diszkógömb, de kb. tíz perc alatt úgy megszáradtam, mintha nem lenne rajtam semmi. Szép "matt" lett a pofim. Olyan érzetet hagy, mintha tényleg nem lenne rajtam fényvédő.
Eddig nem irritált, nem csíp a szememnél sem - pedig eddig egyetlen kivételével az összes fényvédő csípett már.
Én úgy vettem észre, mintha egy enyhe üde fényt adna a bőrömnek. De lehet, hogy képzelődök?
Sajnálom viszont, hogy ennyi szilikon van benne, mert nem szeretek ilyen termékeket használni, csak nem érkezett meg a fényvédőm, így gyorsan rendeltem egyet, ami itthon is elérhető és a legszimpatikusabb. Ráadásul tele van peptidekkel.
Úgyhogy eddig tetszik ez a kis fényvédő, szerintem a sminket is remekül bírja. Ha nem így lenne, mindenképp beszámolok róla.

Frissítés: Túléltünk együtt egy nyaralást, egy hosszabb sminkelős hetet szintén nagy melegben, egy telelést, termálfürdőt, így úgy érzem, tudok már nyilatkozni teljes mértékben a fényvédőről.
Nagyon szépen megmarad rajta a smink, nem folyik el, nem csillan át a bőrömön. Szépen matt marad végig, ha van púder, ha nincs.
Sokkal jobban szeretem, mint a hialuronsavas verzióját, attól valamiért teljesen pattanásos leszek (attól a fránya alkoholtól, amivel az egészet elrontották), pedig az is nagyon szép finisht ad.
Sajnos, ha a szemembe véletlen belekenem, csíp, de melyik kémiai fényvédő nem?
Jól bírja a tengerparti klímát is, szépen véd, még mindig hulla fehérségű vagyok a képeken, úgyhogy mindenféleképpen marad az öt csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 14.

Sajnos, ha a szemembe véletlen belekenem, csíp, de melyik kémiai fényvédő nem?

Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol, Acetyl Hexapeptide-8
Peptidek: Palmitoyl Tripeptide-3, Dipeptide Diaminobutyroyl Benzylamide Diacetate, Palmitoyl Dipeptide-5 Diaminobutyroyl Hydroxythreonine, Palmitoyl Dipeptide-6 Diaminohydroxybutyrate, Acetyl Tetrapeptide-15, Pentapeptide-18, Acetyl Hexapeptide-8, Oligopeptide-68, Nonapeptide-1

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Más néven Syn-Ake, ami egy szintetikus neuropeptid, mely a Wagler-bambuszvipera mérgében található Waglerin-1 peptidhez hasonló hatással bír. Az összetevővel elsősorban anti-ageing termkekben talákozhatunk, mint botox alternatíva. A trutinageing informácói szerint a hatóanyag blokkolja a szervezet Na+ felvételét, amitől az arcizmok ellazulnak, és ezáltal megakadályozza a mimikai ráncok kialakulását. A hatóanyag gyártójának 28 napos in vivo tesztjén résztvevő alanyok 67%-a az izmok összehúzódásának gyakoriságának csökkenéséről, 52% pedig a homlokráncok méretének csökkenéséről számolt be 4% Syn-Ake tartalmú termék napi kétszeri használata után.

További info az összetevőről a KM-blogon >>

TAUT- egy szintetikus tripeptid, melyet SYN®-HYCAN néven is forgalmaznak. Kimutatták róla, hogy fokozza a bőrben a hialuronsav termelését, továbbá serkenti a dekorin és lumikán nevű fehérjék képződését, amelyek erősebbé teszik a kollagénrostokat, ezáltal is feszesítve a bőrt.