Narüko

Ár:   690 Ft   Kategória:   Arcápolók

A krémet feltöltötte: angi9207, az összetevőket feltöltötte: katalinmester13, Módosítva: 2018. április 4.

Kategória:   Arcápolók

Bőrregeneráló fátyolmaszk, mely képes visszaadni bőre fiatalságát, hatékonyan regenerál.

• Megújítja és regenerálja a bőrt
  • Fokozza a kollagén termelést, ezáltal feszesíti a bőrt
  • Bőrfiatalító hatású, növeli a bőr tömörégét, rugalmasságát
  • Hidratálja a bőrt, feltölti a szárazság okozta apró vonalakat
  • Rendszeres használat mellett megelőzi a további ráncok kialakulását

Amadea

2019. május 22.

Rájöttem, hogy a fátyolmaszkokat nem nekem találták ki, aminek a pénztárcám szívből örvendezik, végre valami, amire nem kattanok rá.:) Ennek a darabnak mégis örültem, mert amit eddig próbáltam a Narükótól (rózsás hialuronsavas szérum, arckrém és kézkrém, am+pm hialuronsavas hidratáló, am+pm fényvédő), mind bevált.
Ez a maszk se illeszkedik tökéletesen, de legalább tudtam benne olvasni. Fél órát hagytam fenn a bő esszenciával átitatott Hannibal-álarcot, utána ledobtam a textilt (bocs). Még bőven volt benne folyadék, belefacsartam a tasakba (aminek az alján szintén volt anyag) és az egészet beleöntöttem egy kis utazós flakonba, mert nem vitt volna rá a lélek (meg a lustaság), hogy még egyszer használjam a maszkot.
Maga az esszencia sűrű állagú, meglepő módon az én bőrömnek sok volt, fullasztó, néhány piros pötty is megjelent rajtam. Korábban nem tapasztaltam ilyet, általában mindent azonnal felcuppant az arcom. Amikor már csak az üvegcsében lévő maradékot kenegettem fel egy-egy rétegben, pöttyök nem jelentkeztek, de érezhetően nem nekem való ez a maszk, valahogy megült a bőröm felszínén.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 22.

katalinmester13

2018. január 23.

Ajándék termék. Tehát majdnem ingyen. :) Külön kis zacskóban: "Ajándék Tőlünk" felirattal. Aranyos.
Kezdő maszkos vagyok. Első fátyolmaszkom.
Rengeteg anyag van benne. Három alkalomra is elegendő volt.
Felhelyezve a hűtő hatásán kívül nem éreztem semmi mást. Kellemes hűvösséget. Levéve ragacsos érzés, és kipirult homlok, orca fogadott. Bemasszírozás után megmaradt a ragacsosság, az arcom érezhetően felmelegedett, bizsergett. A pirosság lassan eltűnt.
Második használat után kevésbé volt ragacsos. (Tudjuk, miért!) A végeredmény tapintásra extra sima bőr! Látvány számomra olyan "mintha..." volt. Nem volt az a hűha! érzés.
De bejött a kisfiam (13 év): "Anya, ragyog az arcod!" Szerintem nem, de ebben a korban minden jó szót értékelni kell.
A ragyogásért 5 csillag. Enélkül csak négyet adtam volna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 23.

Kezdő maszkos vagyok. Első fátyolmaszkom.
Rengeteg anyag van benne. Három alkalomra is elegendő volt.
A ragyogásért 5 csillag. Enélkül csak négyet adtam volna.

Antioxidánsok: Ginkgo Biloba Leaf Extract, Leontopodium Alpinum (Edelweiss) Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Leontopodium Alpinum (Edelweiss) Extract, Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Sodium PCA, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Bis-PEG-18 Methyl Ether Dimethyl Silane, Sodium Hyaluronate, Pseudoalteromonas Ferment Extract, Sorbitol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Mesterséges bőrkondicionáló, vízmegkötő anyag. Szilikon féle.

Az Antarktiszon talált sárból kivont baktériumtörzs, mely hidratáló, sebgyógyító tulajdonságokkal is rendelkezik, sőt állítólag serkenti  bőrünk kollagén és elasztin termelését is. Az összetevő hatékonyságát sajnos független tanulmányok nem támasztják alá, a kutatási eredmények mind az összetevőt előállító és forgalmazó spanyol cégtől származnak. Részletesebb info: http://truthinaging.com/ingredients/pseudoalteromonas-ferment

Lásd Tripeptide-32

Ezüst rezgőgomba kivonat, melynek hivatalos funkcióbesorolása bőr- és hajkondícionáló, valamint hidratáló és antioxidáns. A rezgőgomba kivonat Japánban és Kínában népszerű hidratáló összetevő, amire szokás növényi hialuronként is hivatkozni, és hidratáló hatása is a hialuronsavhoz hasonló. Ennek oka, hogy a Tremella kivonat fő összetevői cukor molekulák, mint a Mannose, Xylose, és a Glucuronic acid (20%). Ez utóbbi a hialuronsavnak is fő komponense, így nem meglepő a hasonlóan nagy vízmegkötő képesség. A rezgőgomba kivonat előnye még, hogy kellemes használni (ellentétben sok vízmegkötő összetevővel nem ragad), stabil (hő, savak és sókkal szemben) és biztonságos. (forrás)

Nárcisz féle kivonata. A CosIng az összetevőt bőr- és hajkondícionáló és szövet összehúzó anyagnak kategorizálja. Ez a szabadalom viszont azt írja, hogy a nárcisz kivonat hatásos anyag a bőröregedés ellen antioxidáns funciója révén.

Sorbitol h 1 1

Mandarinhéj olaj. A Dermaxime szerint a mandarin olajnak sejmegújító és antiszeptikus hatása van, segít a bőrt megtisztítani és egyensúlyba hozni. Ugyanakkor más citrusfélék olajához és kivonatához hasonlóan potenciális bőrirritáló.