Nasomatto

Ár:   42 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Madison Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Mya, az összetevőket feltöltötte: Gindir, Módosítva: 2018. augusztus 7.

Ár:   42 000 Ft
Lelőhely:   Madison Luxusparfüméria

Uniszex illat.

Illatcsalád: fás-aromás (vadkender, zöld jegyek, gyanta, fás jegyek, kávé, dohány, tömjén, agarfa)

Ár: 10000 , Eladó: mufi
Állapot: 20 ml maximum, Helyszín: Celldömölk, fizetés: Utalás, szemályes
Ár: 15000 , Eladó: jean baptiste
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, VI., fizetés: --
Tiziana

2019. szeptember 29.

Förtelem.Soha nem fogom megérteni, milyen (illat) szépségideál
következménye lehet ez a fekete szurok...?Undorító.
Drogkereső kutyák biztos ráugranának egyből.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 29.

Förtelem.Soha nem fogom megérteni, milyen (illat) szépségideál
következménye lehet ez a fekete szurok...?Undorító.
Drogkereső kutyák biztos ráugranának egyből.

dnl

2019. július 13.

Nagy várakozás előzte meg a tesztet, melyből még nagyobb pofára esés lett.. Attól mert valami drága, még nem biztos, hogy jó .. és vice-versa.. íme az iskolapélda.
Ha ezt az illatot mondjuk az Azzaro gyártotta volna, mittomén... pl pour homme night intense néven, és a DM polcain szemezne velünk, a kutyát nem érdekelné azt hiszem.
De így, hogy, mindenféle hókuszpókusz niche köntösbe bújtatva kis manufaktúrában hipnotizálják a sznobokat, akik seggre ülnek tőle, mert " dehát kérem, ez egy Nasomatto", ráadásul ennyi pénzért, szánalmas..
1-2 óra elteltével nagyon olcsó, édes, szintetikus illat párolog rólam, mely lehetne akár a Pink sugar for men változata is..
Egy valami jó ebben a parfümben, hogy nincs a polcomon..

-1/10

' M3 metrópótló.. igaz történet alapján:

Valamelyik nap utaztam a metrópótlóval, bár mentem volna az utánakövetkező járattal.
Ültem, és gondolkoztam valamin amikor felszállt, és megállt mellettem egy kb 40-es szakadt farmerű, minden bizonynnal a legújabb trendeket követő faszi, a kis csivavájával az ölében. Igazság szerint gyűlölöm az ilyen kis bagolyköpeteket, általában a hisztis tyúkok szeretetpótléka, de hogy egy pasinak legyen, eléggé buzis, dehát itt Bp-en bármi megtörténhet. Na mindegy, szóval black afganoval volt befújva a mi kis hősünk, nagy melegben. Annyi volt a szerencse a szerencsétlenségben, hogy hamarosan szállnom kellett, így nagyon rövid ideig zsibbasztott a "sillage", de sajnos így is emlékezetes élményben volt részem.
Remélem, hogy soha többet nem fogom érezni ezt a hányingert.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 13.

Egy valami jó ebben a parfümben, hogy nincs a polcomon..

-1/10

' M3 metrópótló.. igaz történet alapján:

Remélem, hogy soha többet nem fogom érezni ezt a hányingert.

googles

2019. február 14.

Kifejezetten taszito illat, mint a Nasomattok mindegyike, amiket probaltam. A vadkender erezheto es hat szamomra eleg sajatos, ha valaki parfumben is erre az illatra vagyik... de izlesek es pofonok. Reszemrol a Nasomatto egy nagy nulla, amint irtam is, a parasztvakitas netovabbja szamomra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 14.

RoodGirl

2018. július 24.

Most kaptam belöle 2ml mintat , több honapos erdeklödes utan vegre itt van a nagyra dicsert Illat .
Hmmmmm most is szagolgatom, kb 15p hogy rajtam van egy minimalis fujas. Cannabist erzek magamon !!!! Semmi mast !!!! Alatta elöjön egy gyengebb „ valami „,sokan irtak a Fragrantika oldalon hogy hasonlit a Sospiro Laylati illatra, ami nagy kedvencem, van nekem . Semmi köze nincs egymashoz legalabb rajtam nincs.
Örülök hogy nem vettem egy egesz üveggel, marad a brutalisan gyönyörü Laylati.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 24.

Örülök hogy nem vettem egy egesz üveggel, marad a brutalisan gyönyörü Laylati.

Lapo

2018. április 28.

2 fújás erejéig volt alkalmam kipróbálni.. nagyon régóta furdalt a kíváncsiság vele kapcsolatban.

Először is jóval nagyobb brutalitásra számítottam.. valahogy a külleme alapján az illatok gátlástalan alabárdos harcosaként képzeltem, aki mindent és mindenkit leigáz gondolkodás nélkül, akár saját követőit is.. akinek mindegy csak harcoljon..de szerencsére nem ez történt..
Ő pontosan tudja és tartja az előre megtervezett stratégiát, továbbá végtelen figyelemmel van saját harcostársaira. Nem küzd amíg nincs értelme, de ha szükséges elsőként rohan a csatába megnyerni azt.

Az illat minden pillanatában érezni az erőt..sötét, gazdag, komor és mély illatvilág egészen elképesztő minőségben. Érezni rajta, hogy Alessandro Gualtieri sokáig "csiszolta" mire megszületett a végleges kompozíció. Az Amouage Interlude Man egyébként néha felcsillan a leszáradásában..(illetve inkább fordítva..)
Drága.. sőt iszonyat drága illat.. de ez esetben egy kincset kapunk a pénzünkért. 30 ml a világ végéig is elég belőle, főleg ha csak a megfelelő alkalmakra és megfelelő mennyiségben (max 2 fújás) használja az ember. Ellenkező esetben egészen biztosan kihal körülöttünk minden és mindenki.

(Unisex?! khm... Hölgyeken a Black Afgano-t a legperverzebb álmaimban sem szeretném érezni. :D )

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 28.

Laurencia

2018. február 26.

Na kérem, ha van sperma utánzat parfüm, akkor miért is ne legyen fű illatú?
Alessandro Gualtieri ennek is az elkövetője, és nem a trivertanol vagy aldehid C-6 (Hexanal) féle friss zöldes vagy frissen vágott fű illatot kell itten elképzelni, ez bizony vadkender, némi édes jegyekkel szelidítve.
Iszonyatos ereje van ennek a parfümnek, nagyon zöld, cistus labdanum szerű orrbagyűrés a nyitánya, utána puhul, de nem eleget ahhoz, könnyen viselhető legyen.Gyantás, földes,dohányos, oudos katyvasz.

Meggyőződésem, hogy ez is férfi bőrön működik igazán, ott viszont felrobban, belőlem egy számító, hideg, frigíd imádkozó sáskát csinál, aki megvacsorálja a hím fejét aktus után.
Nagyon tartós, szinte lemoshatatlan, ahogy alább írják a hölgyek, én is örültem mikor megszabadultam tőle, viszont ahány kannak eddig mutattam őt, szinte mindenkinél betaláltam vele, így kiosztom szépen és biztosan az öt csillagot.
Igen uniszex, igen biztos van olyan női bőr ahol ragyogóan teljesít, én egyetlen felhasználást tudok magamnak elképzelni: odabújást követően amennyi rajtam maradt az untig ölég', nem óhajtok harmadik lábat magamnak.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 26.

Na kérem, ha van sperma utánzat parfüm, akkor miért is ne legyen fű illatú?

galagonyanya

2018. február 10.

Az Afgán Herceget Madisonban ismertem meg, azon a helyen, ahol minden nap órákat tudnék eltölteni, amely inkább klub, mint üzlet, ahol szerelmek szövődnek s szívek szakadnak meg... egyetlen fújás és megjegyeztem magamnak. Ígéretesnek tűnt. Jó füstösnek. A betyár. Az a trükkje, hogy banditának álcázza magát, így remélvén ártatlan női szíveket megdobogtatni. (A férfiszívekkel nem tudom, mit csinál. Szerintem semmit. Pasiknál máshol hat, azt hiszem...) És a hugicával, Narkós Vénusszal azon versenyeznek, ki gyűjt be több skalpot egy-egy szezonban.

Pár hónappal később úgy gondoltam, kicsit alaposabban is meg kéne ismerkednünk ezzel a bizonyos Fekete Herceggel. És a varázs... már nem volt sehol. Semmi betyárosan kicserzett arc, semmi füstös romantika. Hideg volt és számító. Csupa fás keménység. Megmutatta, ő bizony nem szerelemre született, nem érdeklik az érzelmek, senkié. Őt kizárólag egy dolog érdekli és ez a hatalom. Azon a napon, amikor őt viseltem, sok mindent elintéztem ugyan és derekasan helyt álltam mindenben. De nem élveztem. Nem voltam egészen önmagam. Már az első félórában az esti fürdést vártam, és a kedvenc bújós illataimról fantáziáltam. Nekem ez a lelketlen, kemény illat nem kell. Van benne valami különösen zavaró - talán a vadkender? Nasomatto-ék szívesen tetszelegnek drogdíler szerepben, elég, ha pl. a China White-ra gondolunk, vagy a már emlegetett tubarózsatündérre - és hatalmas megkönnyebbülés volt, amikor végre megszabadultam tőle.

Igen, szakítottunk. Azóta boldogabb vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 10.

Igen, szakítottunk. Azóta boldogabb vagyok.

buzasannamari

2017. január 20.

Nem ismerem a Black Afgano-t, viszont fontosnak tartom megírni, hogy Tiziana Terenzi-től a Laudano Nero-t annál inkább. A legnagyobb parfümoldalon (nem hiszem, hogy leírhatom a nevét) sokan nagyon hasonlónak ítélik meg ezt a kettőt. Kár, hogy a krémmánián egyetlen Tiziana Terenzi parfüm sincs. Megpróbálom feltölteni :), és akkor többet írok majd róla.
Azért adok 5 csillagot, mert a LN-t imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. január 20.

Azért adok 5 csillagot, mert a LN-t imádom.

bara89

2016. december 6.

Ha egy napon úgy döntök, hogy leigázom a világot, ezt a parfümöt fogom viselni hozzá. Ma találkoztam vele először, de mindenképp megszerzem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 6.

conradkollmann

2014. augusztus 14.

sötét, mély, tömény. mestermű! <3

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 14.

sötét, mély, tömény. mestermű! <3

Antioxidánsok: BHT

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színező anyag. (Piros)