Nasomatto

Ár:   42 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Madison Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Mya, az összetevőket feltöltötte: Gindir, Módosítva: 2018. augusztus 7.

Ár:   42 000 Ft
Lelőhely:   Madison Luxusparfüméria

Uniszex illat.

Illatcsalád: fás-aromás (vadkender, zöld jegyek, gyanta, fás jegyek, kávé, dohány, tömjén, agarfa)

ArteOlfatto Black Hashish Extrait de Parfum
Ár: 4.800.-Ft + pk , Eladó: Agnesanna
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Tótkomlós, fizetés: Banki utalás után, postán maradó levélben küldöm.
Ár: 3900 Ft, 7800 Ft, 13000 Ft , Eladó: zoszt
Állapot: 2ml, 5ml, 10ml fújós üvegcse, Helyszín: Bp. XI. ker, XII. ker, XIII. ker, XXII. ker, Budaörs, fizetés: Személyes átvétel. Előre utalás után posta, foxpost lehetséges, a postaköltség a vevőt terheli.

zsebibaba

2020. szeptember 28.

Hát igen......itt kezdődik a nagybetűs PARFÜM, amiben valóban van fantázia, mély és gyönyörű, szexi és lehengerlő.....csodás illat. Sajnos mostanság mindenféle hígított drogériás löttyre rámondják, hogy parfüm, horror áron megvesszük a semmitmondó vattacukros förtelmeket, melyeknek már semmi köze a PARFÜM-höz, nincs mondanivalójuk, unalmasak, otthonainkban sorakoznak, de egyikre sem tudjuk azt mondani, hogy igen.....ez az én illatom.
Ő viszont megunhatatlan, mindig más arcát mutatja, hol dögös, hol angyali, máskor pedig ördögi. Egy igazi remekmű :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. szeptember 28.

superbeni007

2020. július 5.

Ízlések és pofonok de erre az illatra az írni, hogy undorító...Mindegy is, különbözőek vagyunk! Szerintem egy csodálatosan mély, tartós, erős, tömjénes, édes fantasztikus illat. Nyilván kell a karakter hozzá, nem megfelelő emberen tényleg a vicc tárgyává válik.
Nagyon hasonlít a Carner Barcelona Cuirs illatához, így azzal is érdemes egy próbát tenni, akinek ez bejön. 10/10

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. július 5.

Rhodesian Ridgeback

2019. december 29.

Gyerekek! Ha Istent ismertek, senki ne vegye meg vakon, vagy próba nélkül, mert első használat után képtelenség eldönteni, hogy szereted-e, vagy egyenesen utálod. Szerintem nincs is átmenet, mint a friss, nyári illatoknál. Ez egy nagyon erős, szokatlanul merész, már-már egyenesen tolakodó illat. Két fújás és egy nappali helyiséget úgy beterít ez az illat, miközben magadra fújtad, hogy még órákkal később is lehet érezni. Mellesleg, nem érzem a "Mariska" szagot, de a füstös tömjént nagyon.
Szerencsére csak mintát rendeltem. Nem tudom, nem tudom.....
Egyelőre ott tartok, hogy inkább tetszik, de fogadásból se mernék bemenni, ezzel befújva, a munkahelyemre, vagy közösségbe, mert nagyon szélsőséges reakciókat váltana ki. Kell hozzá egy nagyon magabiztos személyiség és 30 alatt nem is nagyon ajánlanám. Nőkön pedig soha nem akarom megérezni ezt a parfümöt. Az összes szaglósejtem kiégne.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 29.

Szerencsére csak mintát rendeltem. Nem tudom, nem tudom.....

BettyBabu

2019. november 22.

Elolvasva az elöttem szolokat..........hat hol kezdjem.......
Ez a parfüm szereny szemelyem szerint igen keves embernek all jol, ez az illat amelyet visleni kell. Egy igen eröteljes karakteres parfüm.
Mindenkit aki azert vette meg avagy azert gondolkodik megvetelen mert Cannabis illatra vagyik......hat el kell keseritsem. A parfüm legkiemelkedöbb illateleme a tömlyen enyhen edeskes beütessel. Cannabis szarmazekot csak az elöallitas soran hasznaljak, ennel a parfüm keszitesnel afgan hasisolajat hasznalnak igy mivel nem alkoholbazisu hanem olaj igy tovabb megmarad az illat, nem ugy mint az alkoholal keszült tarsaie.
Eleg 2 fujas es illatodat meg orak mulva is erzik ugy hogy Te mar reg nem is vagy ott :) Ezt a parfümöt tenyleg csak olyanoknak ajanlom akik, kifejezetten imadjak a nehez illatokat es hozzaillö szemelyisegük van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 22.

Elolvasva az elöttem szolokat..........hat hol kezdjem.......

Tiziana

2019. szeptember 29.

Förtelem.Soha nem fogom megérteni, milyen (illat) szépségideál
következménye lehet ez a fekete szurok...?Undorító.
Drogkereső kutyák biztos ráugranának egyből.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 29.

Förtelem.Soha nem fogom megérteni, milyen (illat) szépségideál
következménye lehet ez a fekete szurok...?Undorító.
Drogkereső kutyák biztos ráugranának egyből.

dnl

2019. július 13.

Nagy várakozás előzte meg a tesztet, melyből még nagyobb pofára esés lett.. Attól mert valami drága, még nem biztos, hogy jó .. és vice-versa.. íme az iskolapélda.
Ha ezt az illatot mondjuk az Azzaro gyártotta volna, mittomén... pl pour homme night intense néven, és a DM polcain szemezne velünk, a kutyát nem érdekelné azt hiszem.
De így, hogy, mindenféle hókuszpókusz niche köntösbe bújtatva kis manufaktúrában hipnotizálják a sznobokat, akik seggre ülnek tőle, mert " dehát kérem, ez egy Nasomatto", ráadásul ennyi pénzért, szánalmas..
1-2 óra elteltével nagyon olcsó, édes, szintetikus illat párolog rólam, mely lehetne akár a Pink sugar for men változata is..
Egy valami jó ebben a parfümben, hogy nincs a polcomon..

-1/10

' M3 metrópótló.. igaz történet alapján:

Valamelyik nap utaztam a metrópótlóval, bár mentem volna az utánakövetkező járattal.
Ültem, és gondolkoztam valamin amikor felszállt, és megállt mellettem egy kb 40-es szakadt farmerű, minden bizonynnal a legújabb trendeket követő faszi, a kis csivavájával az ölében. Igazság szerint gyűlölöm az ilyen kis bagolyköpeteket, általában a hisztis tyúkok szeretetpótléka, de hogy egy pasinak legyen, eléggé buzis, dehát itt Bp-en bármi megtörténhet. Na mindegy, szóval black afganoval volt befújva a mi kis hősünk, nagy melegben. Annyi volt a szerencse a szerencsétlenségben, hogy hamarosan szállnom kellett, így nagyon rövid ideig zsibbasztott a "sillage", de sajnos így is emlékezetes élményben volt részem.
Remélem, hogy soha többet nem fogom érezni ezt a hányingert.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 13.

Egy valami jó ebben a parfümben, hogy nincs a polcomon..

-1/10

' M3 metrópótló.. igaz történet alapján:

Remélem, hogy soha többet nem fogom érezni ezt a hányingert.

googles

2019. február 14.

Kifejezetten taszito illat, mint a Nasomattok mindegyike, amiket probaltam. A vadkender erezheto es hat szamomra eleg sajatos, ha valaki parfumben is erre az illatra vagyik... de izlesek es pofonok. Reszemrol a Nasomatto egy nagy nulla, amint irtam is, a parasztvakitas netovabbja szamomra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 14.

RoodGirl

2018. július 24.

Most kaptam belöle 2ml mintat , több honapos erdeklödes utan vegre itt van a nagyra dicsert Illat .
Hmmmmm most is szagolgatom, kb 15p hogy rajtam van egy minimalis fujas. Cannabist erzek magamon !!!! Semmi mast !!!! Alatta elöjön egy gyengebb „ valami „,sokan irtak a Fragrantika oldalon hogy hasonlit a Sospiro Laylati illatra, ami nagy kedvencem, van nekem . Semmi köze nincs egymashoz legalabb rajtam nincs.
Örülök hogy nem vettem egy egesz üveggel, marad a brutalisan gyönyörü Laylati.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 24.

Örülök hogy nem vettem egy egesz üveggel, marad a brutalisan gyönyörü Laylati.

Lapo

2018. április 28.

2 fújás erejéig volt alkalmam kipróbálni.. nagyon régóta furdalt a kíváncsiság vele kapcsolatban.

Először is jóval nagyobb brutalitásra számítottam.. valahogy a külleme alapján az illatok gátlástalan alabárdos harcosaként képzeltem, aki mindent és mindenkit leigáz gondolkodás nélkül, akár saját követőit is.. akinek mindegy csak harcoljon..de szerencsére nem ez történt..
Ő pontosan tudja és tartja az előre megtervezett stratégiát, továbbá végtelen figyelemmel van saját harcostársaira. Nem küzd amíg nincs értelme, de ha szükséges elsőként rohan a csatába megnyerni azt.

Az illat minden pillanatában érezni az erőt..sötét, gazdag, komor és mély illatvilág egészen elképesztő minőségben. Érezni rajta, hogy Alessandro Gualtieri sokáig "csiszolta" mire megszületett a végleges kompozíció. Az Amouage Interlude Man egyébként néha felcsillan a leszáradásában..(illetve inkább fordítva..)
Drága.. sőt iszonyat drága illat.. de ez esetben egy kincset kapunk a pénzünkért. 30 ml a világ végéig is elég belőle, főleg ha csak a megfelelő alkalmakra és megfelelő mennyiségben (max 2 fújás) használja az ember. Ellenkező esetben egészen biztosan kihal körülöttünk minden és mindenki.

(Unisex?! khm... Hölgyeken a Black Afgano-t a legperverzebb álmaimban sem szeretném érezni. :D )

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 28.

Laurencia

2018. február 26.

Na kérem, ha van sperma utánzat parfüm, akkor miért is ne legyen fű illatú?
Alessandro Gualtieri ennek is az elkövetője, és nem a trivertanol vagy aldehid C-6 (Hexanal) féle friss zöldes vagy frissen vágott fű illatot kell itten elképzelni, ez bizony vadkender, némi édes jegyekkel szelidítve.
Iszonyatos ereje van ennek a parfümnek, nagyon zöld, cistus labdanum szerű orrbagyűrés a nyitánya, utána puhul, de nem eleget ahhoz, könnyen viselhető legyen.Gyantás, földes,dohányos, oudos katyvasz.

Meggyőződésem, hogy ez is férfi bőrön működik igazán, ott viszont felrobban, belőlem egy számító, hideg, frigíd imádkozó sáskát csinál, aki megvacsorálja a hím fejét aktus után.
Nagyon tartós, szinte lemoshatatlan, ahogy alább írják a hölgyek, én is örültem mikor megszabadultam tőle, viszont ahány kannak eddig mutattam őt, szinte mindenkinél betaláltam vele, így kiosztom szépen és biztosan az öt csillagot.
Igen uniszex, igen biztos van olyan női bőr ahol ragyogóan teljesít, én egyetlen felhasználást tudok magamnak elképzelni: odabújást követően amennyi rajtam maradt az untig ölég', nem óhajtok harmadik lábat magamnak.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 26.

Na kérem, ha van sperma utánzat parfüm, akkor miért is ne legyen fű illatú?

Antioxidánsok: BHT

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színező anyag. (Piros)