Nasomatto

Ár:   42 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Madison Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: galagonyanya, Módosítva: 2014. szeptember 1.

Ár:   42 000 Ft
Lelőhely:   Madison Luxusparfüméria

Illatösszetevők: tubarózsa, jázmin, liliom, fűszerek,

Nasomatto Narcotic Venus kiadó fújósban
Ár: 6500 , Eladó: Shine83
Állapot: 5ml.frissen fújva, Helyszín: --, fizetés: Előre utalás után,ajánlottan postán maradóra.

Szilvoci

2021. október 7.

Egy hatalmas csokor virág. Fél fújás reggel és egész nap körülleng. Télen-nyáron éjjel-nappal tökéletes választás - pedig én nem ugrálok a virágos illatokért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 7.

nagyediterika

2021. március 23.

Életem első Nasomatto-ja, és sajnos amilyen ütemben tűnnek el, talán az utolsó is....?! Remélem nem.
Nálam a top 3-ban tuti benne van.
Szerettem a Dior Blooming Bouquet-ját (amit szintén nem lehet már kapni és nagyon bosszantó, hogy mindent, ami jó, kiveszenek és jönnek helyette a jellegtelen, minden karaktert nélkülöző arianagrandék...).
Tiszta, erőteljesen virágos, nagyon nőies illat (nem véletlenül Venus), de ugyanakkor valamilyen lédús, zamatos, édes gyümölcs gondolata is ott lebeg, amit nem tudok megfogalmazni, mert egybeolvad a virágokkal...
Nekem a nyarat juttatja eszembe, sok színes, hatalmas virág, igen, tubarózsa, bazsarózsa, gyöngyök, pezsgő, vidámság, esküvő...?!
Igen!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 23.

Nálam a top 3-ban tuti benne van.
Igen!

Tiziana

2019. február 13.

Nagyon tetszik ahogy a jázmin megemeli a fény felé tereli a tubarózsát!
Az igazi ortodox tubarózsa illatra gondolok,ami olyan mély és zsigeri, mintha egy
növényi őssejt bankban járnék, és minden növények anyjának esszenciális nedvét
dugnák az orrom alá.Valószínű hogy a legelszántabb tubarózsa híveknek kicsit kevés
ez az illat, a fentebb említett hatás elmaradása miatt.Én viszont örülök, mert úgy könnyed
hogy közben dús is,mint az oxigén! Nem tudom hogy narkotikus-e, én nem aléltam el,
inkább krémesen, lágyan andalító.
Tartóssága rendkívüli, lineárisnak érzem, végig megőrzi a karakterét.
Esküvői illat? Nagyon is!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 13.

Nagyon tetszik ahogy a jázmin megemeli a fény felé tereli a tubarózsát!
növényi őssejt bankban járnék, és minden növények anyjának esszenciális nedvét
inkább krémesen, lágyan andalító.
Tartóssága rendkívüli, lineárisnak érzem, végig megőrzi a karakterét.
Esküvői illat? Nagyon is!!!

Ritus33

2019. január 30.

Tubarózsa és virágok hegye, brutál tartós, kicsit fűszeres.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 30.

Tubarózsa és virágok hegye, brutál tartós, kicsit fűszeres.

erika830104

2018. szeptember 15.

Tegnap kaptam mintában....és.....egyazon véleményen vagyok,mint Erica,túlontúl virágos émelyítő,már-már megmerem kockáztatni,hogy kellemetlen illat az ÉN ORROMNAK!Nekem is az ápolatlan éjszakákat átmulató nem túl igényes nő jut róla eszembe.
De ez csak az én véleményem,ettől függetlenül lehet másnak meseszép illat,nekem megmarad az örök két kedvenc a Chanel Chance eau Tendre és CK Eternity

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 15.

Palomita

2018. július 29.

Napok óta tervezem, hogy megírom ezt a véleményt, de nem áll össze egyszerűen. Megfogalmazhatatlanul szép illat számomra, és bár "illathuszár pályafutásom" alatt már eddig is számos szebbnél szebb parfümhöz volt szerencsém, megkockáztatom, hogy ennél nőiesebbel még nem találkoztam. Nagyon hálás vagyok Bobekecskének, hogy megmutatta és kipróbálhattam, mert szegényebb lennék e nélkül az illat nélkül. Most már nekem is van belőle, moziban voltam és ezt fújtam - tökéletesen passzol a fülledt nyárestéhez, mélysége van, mégis könnyű viselet. Ja, és alapjáraton nem vagyok egy tubarózsa-fan, de ez elképesztően muzsikál a bőrömön. Ahogy Galagonyanya is írta, ha kipróbálod, azt érzed, semmi mást nem szeretnél hátralévő életedben használni rajta kívül... esküvői illatnak is simán el tudom képzelni:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 29.

egyedszilvi

2018. január 10.

Ő egy csodaszép illat.Varazslatosan szép!Muszaj kiprobálni.Annyira különc.(legalabbis nekem).Nekem olyan,mintha a tündér lala mesében volnék.De szepsėgén,tökeletesen megalkotott mivolta mellett egy buja,edes tubarózsa,s 5-6 órat kibir rajtam. Örülök,hogy megismerhettem,szegenyebb lennék nélküle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 10.

aidanne

2017. július 19.

Ugy erzem, vicces lany vagyok en... lelovom a poent! Birtoklom eme csodas darabot. Nem fujosban. Rogton uvegeskent. Hogy miert vagyok vicces? Mert amugy kinem allhatom a jazmint es a tubarozsat 😄 Es hat persze, hogy ebben a parfumben e ket, amugy gyonyoru jegy erzodik ki leginkabb. Erdekes nem? Es megis viselem. Na es itt kezdodik szamomra az illatokban a muveszi, igaz alkotas. Amikor nem katyvaszolunk ossze vissza mindent, hanem keszitunk egy tiszta, minosegi anyagokbol egy olyan jegyekkel oszetett , leragott csontu osszetevokbol parfumot, ami egyebkent majdnem minden masodik parfumben megtalalhato ha nem is a tubarozsa, de a jazmin biztos. Megis olyan csodalatos, es meses illatkreacio ami mellett az ember nem megy el csak ugy szo nelkul.
A masodik, ambar nem vicces huzasom amiert megvettem ezt a parfumot: Alessandro Gualtieri. Ennek az Orrnak nevezett illatkreatornak szimplan kozel szerettem volna lenni a munkassaganak. Akartam erezni, hogy mit hoz ki szamomra ket utalt osszetevobol. Erdekel ez az ember, es asszem' a Narcotic Venus igen jo kezdet ehhez.
En ajanlom azoknak is ezt a parfumot, akiknek szinten mumus a tubarozsa vagy a jazmin. Rajtam linearis, igazan hosszan tartoan fekszik a boromon. A tubarozsa lagyul, es a jazminnal keveredik. Alessandro! Ugyes vagy ;)
Musilnak uzenem :) : a ferfiak imadjak ezt a kis afrodiziakumot. Hidd el nekem ☺️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 19.

Musil

2017. július 8.

Ez az illat maga a női bujaság, vonzerő és erotika megtestesítője, de van egy olyan sanda gyanúm, hogy csak női szemmel nézve. Nehezen tudom elképzelni, hogy ennyire nehéz, virágos illatban egy férfi is ugyanilyen vonzerőt lásson. (Azért titkon reménykedem, hogy tévedek!) Nagyon tiszta tubarózsa illat, zöld jegyek nélkül. Gyönyörű alkotás! Remélem egy nap majd én is birtokolhatom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 8.

Erica

2015. október 28.

Huhhh!!! Kiváncsi voltam, ezért kipróbáltam bőrön. Megrázó élmény volt. Kifújáskor nagyon erős virágillat. Nem sokkal később kicsit szelidült, de nem sokat. Folyamatosan jelen van, érezhető. Két dolog ugrott be róla. Egyébként csinos, férfiaknak tetsző de kicsit ápolatlan kinézetű dohányos kolléganő pár ezer forintos Avon parfumjének a keveredése a kellemetlen, állott cigarettaszaggal. A másik egy kiöregedett, kiégett negyvenen túli alkoholista, dohányzó (megkockáztatom: bedrogozott) prostituált hajnalban a föstös, kellemetlen, állott, áporodott szagú éjszakai szórakozóhelyen magányosan, a bárpultra bukva, cigaretta a kezében vagy a szájában, parfümjének eredetileg kellemes illata a fentebb leírt szagokkal keveredik. Egyetlen ember nem megy oda hozzá, nem állnak vele szóba ápolatlan, kellemetlen kinézete miatt. Sajnálom, nekem ez az illat gyomorforgató, ápolatlanságot sugalló, rossz érzést keltő élmény. Valóban perverz az illat kettősége miatt. Egyrészt virágillat, ami lehetne kellemes is, ha nem keveredne az állott cigarettaszaggal. Feltételezem, dohányosok ezt nem érzékelik. Egy csillag az illat tartóssága miatt, mely jelen esetben negatívum. Elnézést mindazoktól, akik kedvelik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. október 28.