Nasomatto

Ár:   46 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Madison Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Musil, az összetevőket feltöltötte: Gindir, Módosítva: 2018. november 29.

Ár:   46 000 Ft
Lelőhely:   Madison Luxusparfüméria

A végtelenül férfias eleganciába és „charme”-ba vetett hit felébresztésére született illat.

Ár: 35000 , Eladó: mufi
Állapot: 1 fújás hiánzik belőle, Helyszín: Celldömölk, fizetés: Utalás, szemályes
Tiziana

2019. szeptember 29.

Nagyon szép gourmand, az érett, "felnőtteknek való" fajtából.Férfi gourmand,
de azt hiszem női is.Baromira tetszik, 2x próbáltam, de nem szabad beleesnem,
mert a nőies részét főleg az első harmadban adja ki magából.Csodálatos minőségű
keserű-édes csokoládé,szó szerint elcsábít,hozzájön a tonka mélységes krémessége,
a szantál és valahol a virágok.Na ez az eleje, utána komolyra fordul, férfibe megy át,
jön az oud, szárazan elegánsan,füstösen és fahéjjal fűszerezve.És innentől kezdve,
lineárisan már végig ilyen marad, győz a férfiasság.Érdemes kipróbálni,engem nagyon kellemesen
meglepett a Nasomatto többi illatához képest! Nagyon izgat,talán teszek még 1-2 próbát, hátha...
egy biztos, ha a közelemben egy férfi hordaná akihez illik, odalennék érte,mármint az illatért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 29.

Nagyon szép gourmand, az érett, "felnőtteknek való" fajtából.Férfi gourmand,
de azt hiszem női is.Baromira tetszik, 2x próbáltam, de nem szabad beleesnem,
mert a nőies részét főleg az első harmadban adja ki magából.Csodálatos minőségű

Dottir

2019. augusztus 19.

Lehet, hogy rossz helyre írom most ezt, de az történt, hogy egy krakkói parfümériában pacsuli illatot kerestem. Az eladó hölgy egy Nasomatto-t fújt tesztcsíkra, és mivel teljesen levett a lábamról, kértem tőle egy mintányi mennyiséget. Nem figyeltem, melyik illatot fújta, mert csak báván álltam és emelgettem a papirost az orromhoz, de a lényeg, hogy a fiolára a Pardon nevet biggyesztette. Ami a tesztcsíkon és a fiolában van, az egy elképesztően finom pacsuli, és azért vagyok zavarban, hogy tényleg a Pardonról van-e szó, mert nem látok pacsulit az összetevők között sehol...
De akármelyik is legyen, ami a Pardon feliratú fiolában van, az valami csodás: nedves föld, pikáns, éles pacsuli, puha, poros, édes-púderes-kesernyés kakaó...Egy fújás egész nap, két zuhany után is tart, elegáns, tiszta, karakteres, gyengéd és izgalmas egyszerre. Ja, hogy férfiparfüm? Ahogy egy graffitin láttam épp ma: az egyetlen kalitkánk a mások véleménye.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 19.

Verona5

2019. május 25.

Nem tudok leszakadni arról, hogy ő egy Erba Pura, kis csavarral a csokis irányba.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 25.

elvanui

2017. november 28.

Hú, de beléd voltam én zúgva három- négy éve... Az a regényes, aludni-enni-dolgozni sem tudsz típusú szerelem volt.
Mennyei mandarinhéj, édes fák, de a legropogósabb, legnemesebb, hófehér húsú méregdrága fák, nyugatiasan visszafogott Oud, keserű- de tényleg atomkeserű kakaó. Égi nedű, földi szavak nincsenek rá. Nem fogom megvenni, mert túl van a lélektani határon számomra az ára, de mindig van itthon egy kicsi. Piszkosul tökéletes, és annyira, de annyira szexi, hogy én ki sem engedném benne a pasimat az utcára. Még szerencse, hogy én hordom;).
Két fújás az egész lakást eluralja (fájása édes, hadd fájjon, hagyom), és jó tizenkét órát bír, szóval óvatosan vele.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 28.

Antioxidánsok: BHT

Színezék. Lilás piros.