Natuderm Botanics

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bubb, Módosítva: 2012. március 16.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Gyengéden eltávolítja a make-upot és gyengéden tisztítja a bőrt úgy, hogy nem szárítja ki. Dermatológiailag tesztelt bőrbarát termék. A ginkgo és a csodamogyoró biológiailag ellenőrzött termesztésből származik.

crazy cat lady

2014. szeptember 15.

update: az egyetlen dolog amire jó: a gyantamaradékot leszedni a bőrömről. továbbra is borzalmasan csíp, akárhogy csukom a szemem. már a felét elhasználtam, szóval már nem sokáig kell kibírnom. valaki írta valamelyik natuderm terméknél, hogy agyonütött molylepke szagú.. és tényleg! :D amióta ezt olvastam, azóta minden arctisztításnál eszembe jut. próbáltam illatosítani egy kis levendulaolajjal, de az sem segített rajta.

még júliusban vettem féláron az utolsó darabot. halogattam a használatát, mert volt bevált lemosóm. féltem, hogy meg fog romlani, ezért elkezdtem használni. kicsit büdös, de inkább ilyen legyen, mint agyonparfümözött. nagyon folyós, tényleg tej állagú, általában vattakorongra teszem, de nagyon kell vele vigyázni, mert lefolyik róla. olajos érzést hagy a bőrömön. valamennyire tisztít, de én használok utána egy másik lemosót is,mert nem érzem tisztának a bőrömet. a smink egy részét leszedi, de bőven hagy még feladatot a micellás vizemnek. a vélemények alapján jobbra számítottam. ha már megvettem, el fogom használni, de nem egy nagy szám. viszont szépek az összetevői. ha gyártanák még, biztos nem venném meg teljes áron, még féláron is drágának tartom a hatásához képest. és a szememet is csípi!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 15.

Milne

2014. június 3.

Sajnálom, hogy eltűnt a dm-ből, nem régóta használom (pár hete vettem egy leértékelt tubust, az utolsót a boltban), de eddig ez a legjobb arclemosóm. Kíméletesen és alaposan tisztít, nem szárít, nem irritál, nem okoz pattanásokat. Használat után sokkal szebb a bőröm, mintha a bőrhibáim is halványodnának, üdébb lesz az arcom valahogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 3.

ninacska

2014. május 13.

Először is, aki szeretne venni, a Corvinban (dm) vettem kb. két hete.
Szóval: nem sminkleszedésre, inkább napi tisztításra használom. Meglepően sűrű állagú, számomra kellemes illattal. Felviszem, átmasszírozom vele az arcom, letörlöm, majd még arcot mosok vízzel. Nem feszül utána a bőröm, igaz, hagy maga után egy leheletnyi réteget. Reggelre sokszor zsíros utána a bőröm, de minden kence után így vagyok, nem tudom, miért. Viszont ami a legfontosabb, egyértelműen szebb és egyenletesebb a bőröm, mióta használom. És ez nagyon jó :).
Nem tartom csodaszernek, de klassz lemosó.

Update: Hymalaja éjszakai krémet használok mellé (éjjel és sokszor nappal is), és egyelőre nem tudom, melyik hatása vagy mindkettőé együtt, de egyértelműen egyenletesebb és szebb a bőröm. Ilyen kiegyenlítő hatást a Nelly De Vuyst lemosóm óta nem tapasztaltam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 13.

Először is, aki szeretne venni, a Corvinban (dm) vettem kb. két hete.
Nem tartom csodaszernek, de klassz lemosó.

malvina

2014. május 8.

Május 8:
Kezdem érteni, miért nem mindenki által 5 ponttal értékelt ez a termék. Olyan történt, hogy a maximális pontszámot minimálisra kell módosítanom. Kifutó darabként megvettem egy újabb flakont leárazva. Furcsa volt, hogy a matrica rajta rózsaszín, míg az előző, bevált darabomon fehér. A tej állaga is más volt, ennek az újnak sokkal hígabb, folyósabb az állaga, míg a réginek sűrűbb. És a szaga! A régebbinek enyhe natúr, kicsit olajos illata van, míg az újnak erős, átható avas szaga. De ez nem vette el a kedvemet a kipróbálástól. Sajnos. Mert a használat után egész arcomon igen erős égő érzést tapasztaltam, és kipirosodást, húzódást, hámlást. Még 1 nap elteltével is fáj azokon a részeken, ahová ez a lemosó került. Pedig nincsen száraz bőröm, allergiára sem hajlamos. Teljesen el vagyok képedve. A 2 lemosón az összetevőlista csaknem ugyanolyan, talán a lista végén van más-más sorrendben 1 összetevő. Plusz adalék, hogy nem látok a flakonon lejárati dátumot, hogy meddig használható fel a termék. Ha vásárláskor látok ilyet, és utal arra, hogy már lejárt/ lejárat közelében van, biztosan nem veszem meg.

Május 5:
Viszonylag körülményes a beszerzése Budapesten is, csak a harmadik, nagyobb kínálatú dm-ben találtam meg a márkát. A lemosóval nagyon elégedett vagyok, nem szárítja az arcomat egyáltalán, van olyan, hogy hidratálóért sem kiált arcmosás után a bőröm. Ilyen hatású arclemosóval eddig csak eggyel találkoztam (Ilcsi - Szőlőmagos arctej), ezeken kívül némileg az összes lemosóm szárított kicsit vagy nagyon. Szerencsére a szememet nem csípi, bár a korábbi hozzászólók tapasztalatait olvasva a szemkörnyéken óvatos vagyok vele. Az illata elsőre elég szokatlan volt amiatt, hogy nincsen telenyomva parfümmel, így enyhe avas olajos szaga van (és volt újonnan is). Mostanában leakciózva látom, valószínűleg kivonják a forgalomból, mert a helyén már egy másik, nem éppen ápoló hatású den. alkohollal teletömött natúrkozmetikai márka termékei vannak :((( Nem tudom honnan lesz ilyen szép összetevőjű lemosóm, ha ez elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 8.

Május 8:

Május 5:

PAncsi79

2014. március 24.

Végre sikerült beszereznem! :-)
Az illata számomra kissé fura, engem a mikroezüstös krémek illatára emlékeztet (amit akkor a mikroezüst tartalomnak tudtam be, de ezek szerint mégsem az). Nem kellemetlen illat ugyan, de tudnám nélkülözni, ezért mindig áttörlöm az arcom micellás vízzel is.
A hatása több, mint kielégítő: alaposan ám mégis kíméletesen eltávolítja a sminket a bőrömről. A szemem általában elég érzékeny, de egyáltalán nem bántja.

Update: De sajnos kicsit csípi a szemem... Nem túlzottan, de éppen annyira, hogy ne legyen már olyan nagy kedvenc ez a lemosó. Elhasználgatom, de nem lesz a kedvencem és valószínűleg nem is fogom újravásárolni.
Abszolút bevált, azt azonban sajnálom, hogy csak több mint 100 km-t utazva tudom beszerezni, mert a környékünkön sehol sem kapható ...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 24.

Végre sikerült beszereznem! :-)

Lotheg

2014. március 23.

Egy ideje már használom, eddig semmi probláma nincs vele. Ahogy jött a hűvösebb idő az arcom elkedzett húzódni, szóval úgy döntöttem most kipróbálom ezt, annak ellenére, hogy nem vagyok oda az ilyen tejekért, de gondoltam ettől biztos nem fog húzódni az arcom és tuti kíméletes szépek az összetevői. Az ára még elmegy kategória, ha azt teszi a mit kell megéri megveni szerintem, érzékeny szemem nem irritálta, egyenlőre úgy néz ki marad a fürdőszobámban.
Up: a szemet végülis másnap már kezdte irritálni és megint kiszáradt az alsó és felső szemhéjam, hámlani kezdett, amint felhagytam vele elmúlt, szóval érzéekn szeműek ne kenjék szemkörnyékre, mnekem ott sak a mandulaolajat bírja a szemem :(. De ezért ne mfogok levonni pontot tőle jó ki s lemosó :)

Up2: le kell pontozzam. Az arcom se bírja most már :( és biztos hogy ettől van, semmi újat nem használok és a múlt héten egész végig vörös volt a fejem, kérdezték is, mitől, és ez egxre rosszab lett mostanra;jyg abba kell hagyjam a használatát dajnos, pedig reméltem jó lesz, de nincs is annyira nagyon érzékeny bőröm az az érdekes, de mindegy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 23.

judit.krasznai

2014. január 22.

Hosszútávú használat mellett sajnos pattanásos kezdtem lenni tőle, de egyébként sem volt soha a kedvencem. Kicsit drágábban sokkal jobb natúr arclemosók is léteznek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 22.

gigi

2014. január 17.

UPDATE: Sajnos pontot kell levonnom. Hosszú távú használattal irritálja a szemem. Márpedig én elvárom, hogy a lemosómat tolerálja a szemem, ha nem akkor az arcomra sem való. Nagyon sajnálom, pedig szerettem volna szeretni, összetevők és az ára miatt is.

Nagyon szeretem! Szépen leszedi a sminket, nem irritál, nem okoz pattanást, nem hagy csikorgóan tiszta érzetet maga után, szépek az összetevők, én ennyit várok el egy lemosótól, ezt meg is kapom tőle baráti áron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 17.

PaperMama

2013. szeptember 18.

nahát, nem gondoltam volna, hogy ilyen jó kis arctejet találok a dm-ben 2000 Ft-ért :) jól végzi a dolgát, a sminket szépen leszedi (de én utolsó lépésként mindig használom a Bioderma micellás lemosóját), reggeli arcmosásra is kiváló. Jó az állaga, nem túl folyós, de nem is nehéz kiszuszakolni a tubusból. Nem foglal sok helyet, kicsi helyes kis duci tubus. Nincs agyon illatosítva, nagyon enyhe kellemes "zöld" illata van. Egyszerű, szép összetevők, mentes minden felesleges káros cucctól, bio és vegán termék. Azt hiszem megtaláltam a számomra tökéletes arctejet:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 18.

vds

2013. augusztus 27.

financiális okokból arra gondoltam, hogy a Clinique lemosóm mellé keresek egy másik lemosót is, ami még a fényvédővel is elbír. ez a termék tökéletesen eltávolítja a sminket, fényvédőt, miegyebet, semmiféle irritációt nem okoz, és nem is olyan drága. fentiekre tekintettel kijelenthetem, hogy megtaláltam az esti lemosómat.

én már nem is tudom, mi lenne a bőrömmel a KrémMánia nélkül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. augusztus 27.

én már nem is tudom, mi lenne a bőrömmel a KrémMánia nélkül.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ginkgo Biloba Leaf Extract