Natuderm Botanics

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szemkrémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Macsek23, Módosítva: 2013. november 26.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Szemkrémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Természetes hatóanyagai gyorsan ellazítják a szemkörnyéket, így a vonalak láthatóan simábbá válnak. A hűvös fém golyó és serkenti a mikrokeringést, észrevehetően csökkenti a duzzanatot és a sötét karikákat a szem alatt.

Macsek23

2014. július 8.

Kedvenc szemkörnyék ápolóm. Még nem találtam jobbat.

Update: A márka hivatalos oldalán 2 féle van belől , az összetevők is eltérőek... :-(
-1 csillag

update2: találtam jobbat, nekem már kevésnek bizonyult
Most már, hogy sokkal jobb krémeket használok, röhögnöm kell magamon, hogy ezt használtam... ehhh

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. július 8.

Kedvenc szemkörnyék ápolóm. Még nem találtam jobbat.

-1 csillag

update2: találtam jobbat, nekem már kevésnek bizonyult

Ljudmilla

2014. február 10.

Még csak pár napja használom, így nem teljesen értékelhető a véleményem. A golyós kialakítása miatt vettem meg ezt a terméket, mert ráncok még nincsenek a szemem körül, inkább a rendszertelen munkám (és emiatt rendszertelen alvás) miatt be van duzzadva a szemkörnyékem és enyhén karikásak a szemeim. A hűsítő golyó azonnal jó érzés a bőrömnek, gyorsan beszívódik a krém és érezhetően puhább lett a szemkörnyékem, a duzzanat lejjebb ment és sokkal ragyogyóbb lett bőröm. Eddig bevált, remélem így is marad :)

Update: így pár hét után maga a csoda :) Reggel és este használom, puha a bőr a szemem alatt, karikáim már nincsenek és a duzzanat is szinte eltűnt :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 10.

Kriszti88

2013. december 8.

Rengeteg márka szemkörnyékápolóját kipróbáltam már, de soha egyiktől sem volt semmi bajom. Ez a krém viszont szép piros monoklival lepett meg használat után. Semmire nem jó, pénzkidobás. Kuka.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 8.

Antioxidánsok: Ginkgo Biloba Leaf Extract
Hidratálók: Sodium PCA, Sodium Hyaluronate

A Spilanthes acmella, magyar nevén iskolavirág vagy ábécéfű kivonata. A Truthanaging azt írja, hogy az összetevőt a botox természetes alternnatívájnak tartják, mivel helyileg alkalmazva oldja az izomfeszültséget, ezáltal simítja a ráncokat.