Natuderm Botanics

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: molnardoraanna, Módosítva: 2013. június 11.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Ez a bázikus maszk szabályozza a bőr zsírtermelését és javítja a regenerációját. Lazítja, kisímítja és tonizálja bőrét.

Dermatológiailag tesztelt.

Rikki

2017. június 13.

Alapvetően otthoni arctisztítás (pattanások nyomkodása) után szoktam felkenni, h mérsékelje a pirosságot és lehúzza az esetleges gyulladásokat. Erre kiváló, de a napi rutinomban nincs benne, így a mattítását nem tapasztalom. Az összetevői 5 csillagosak, viszont ha jól emlékszem az ára azért kicsit magas ilyen hatásfokhoz (bár én féláron vettem a DM-ben kiárusításkor). Tudja valaki, hol lehet még kapni, akkor újra veszem- persze jó áron! ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 13.

infinite01@freemail.hu

2016. február 13.

Nagyon szeretem mert olyan mintha feltöltené, kisimítaná az arcom. sajnos elfogyott,
Nem tudja valaki hol lehet kapni? mert a DM-ben már nem forgalmazzák :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 13.

Nem tudja valaki hol lehet kapni? mert a DM-ben már nem forgalmazzák :(

grizus

2014. október 21.

Akciósan vettem, pont egy arcpakolást akartam. Nem mondom, hogy valami óriási szuperség, de kellemes, érdekes az illata. Kicsit azért erősebb hatást várok egy arcpakolástól.
Update: adok plusz egy csillagot, mert a dermarollerezést követő hámlást csodálatosan leszedi. Erre kiváló, mivel puhít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 21.

ginevra

2013. augusztus 23.

Hetente 1-2x (mostanában néha 3x is - a krónikus alváshiány nagyon megviseli a bőröm) használom ezt a pakolást. Valóban kevésbé hajlamos zsírosodásra a bőröm azóta, de sajnos nem vagyok benne teljesen biztos, hogy ez csak ennek a terméknek köszönhető, mivel elég nagy változások történtek az arcápolási rutinomban mostanság. Az állaga furcsa egy kicsit, az igaz... :) Az illatát szeretem, lemosása után nagyon frissnek és üdének érzem az arcom. Nekem nagyon fontos szempont, hogy ilyen szépek az összetevői, biztosan újraveszem majd, ha egyszer elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 23.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Ginkgo Biloba Leaf Extract

Kaolin 0 0