Natuderm Botanics

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lujzi, Módosítva: 2011. április 20.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Dezodorok

Dezodor érzékeny bőrre ginkgo- és csipkebogyó-kivonattal.

kfvera

2013. december 13.

Nagyon szeretem magamra fújni, kellemesen érzem tőle magam, de ez sajnos elég hamar elszáll. Nem túl hatásos, de tulajdonképp meg sem lepődtem ezen, ugyanis ez már a 3. fajta natúrdezodorom és eddig egyik sem vált be.

UPDATE: közben rájöttem, hogy ez az egyetlen, amit gyantázás után használni tudok és ez nagy pluszpont, mert bár tényleg nem annyira hatásos, azért a semminél több. Örülök, hogy végre nincs kellemetlenség a dezodor hiánya miatt, ezért feljebb pontoztam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 13.

jégvirág

2013. augusztus 1.

Nem vált be sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. augusztus 1.

Nem vált be sajnos.

Milka

2013. február 8.

nagy örömmel megvettem, aztán olvastam az értékeléseket...na, gondoltam, ezzel is jól bevásároltam, pláne, hogy azért 1500 Ft nem kevés egy izzadásgátlóért...viszont: tény, hogy most ugyebár nincs plusz 40 fok, illetve a zéró hatás iránti félelmemben naponta 2-3-szor használom, de: nem is rossz. elég fura, már nem is gyógynövényes, szinte fűszeres illata van, viszont ez alig érezhetővé mérséklődik. nem mondom, hogy nem volt jobb, de nem is ő a legrosszabb ebben a műfajban, plusz, mire jó idő lesz, úgyis elfogy...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. február 8.

Ryana

2012. július 11.

Teljesen hatástalan.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 11.

Teljesen hatástalan.

rozuska

2012. május 23.

Ez körülbelül annyit ér, mint halottnak a csók!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. május 23.

Ez körülbelül annyit ér, mint halottnak a csók!

encimokus

2011. október 22.

Én a golyós változatát vettem meg, bár ne tettem volna. Sajnos egyáltalán nem használ, még hűvösebb időben sem. Megpróbálom felturbózni némi szódabikarbónával, állítólag az nagyságrendekkel javíthat rajt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2011. október 22.

lujzi

2011. augusztus 20.

sajnos nem igazán volt hatásos, pedig úgy örültem neki, amikor megláttam a drogériában...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. augusztus 20.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate, Ginkgo Biloba Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Betaine, Glycerin, Saccharomyces Ferment Filtrate

Az élesztőgomba szűrlete. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint az összetevő segít a bőrben tartalni a nedvességet.